Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

На Кіровоград чекає телереволюція!

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 29 Апр, 2009 13:22

На Кіровоград чекає телереволюція!

На Кіровоград чекає телереволюція!

Поки на рівні держави тільки обговорюється концепція переходу на цифрове телерадіомовлення, у Кіровограді цей стандарт уже активно запроваджує приватне підприємство «Телерадіокомпанія «СТЕК». Змонтувавши ефірно-кабельну телерадіосистему колективного прийому програм телебачення, вона зробила локальну революцію в сфері телерадіомовлення в нашому обласному центрі. Керівником цього соціального проекту призначено Євгена Гейнака, який успішно реалізував у Кіровограді ряд інших проектів у сфері телекомунікацій.

– Донедавна альтернативи аналоговому телебаченню не було, - каже Євген Віталійович. - Однак з часом все міняється, і аналогову техніку (не тільки в сфері телерадіомовлення) поволі, але упевнено витісняє цифрова. Більшість європейських країн навіть прийняли закон про те, що цифрове телемовлення – це стандарт майбутнього. Такі країни, як Фінляндія, Швеція та інші, намагаються якнайшвидше повністю перейти на цифрове телебачення. Цим же шляхом йде чимало країн колишнього Радянського Союзу, серед яких Росія, Казахстан, Грузія, Киргизія, Таджикистан, Узбекистан.

¬¬- Цікаво, а як узагалі виникло цифрове телебачення?

- Про впровадження перших моделей систем цифрового ТБ-мовлення зайшла мова ще в 1980 році, однак епоха цифрового телебачення настала на початку 1990-х років, коли практично одночасно в Європі та США почали працювати над національними стандартами – ATSC в США та DVB в Європі. У другій половині дев’яностих «цифра» уже повністю витіснила аналогове телебачення.

Варто зауважити, що наша компанія користується системою МІТРІС (Мікрохвильова інтегрована телерадіоінформаційна система), розробленою вітчизняними вченими. Керував проектом директор Інституту електроніки та зв’язку Академії наук національного прогресу Теодор Наритнік. МІТРІС ввійшла складовою частиною в розроблену Національним космічним агентством за замовленням Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення концепцію розвитку супутникового мовлення в Україні, як найбільш ефективна для кінцевої розподільчої мережі. Головними особливостями системи МІТРІС є екологічна безпека, енергетична економічність, багатофункціональність, висока якість мовлення, невеликий час розгортання, відсутність необхідності у спеціальних спорудах, сумісність з іншими інформаційними технологіями. До речі, не так давно системою МІТРІС зацікавилося Міністерство науки та технологій Росії. Євроазіатська технічна асоціація з телебачення та радіомовлення рекомендувала МІТРІС країнам СНД та Прибалтики для розбудови розподільчих мереж, інтегрованих в європейську та світову інформаційну системи.

– Чим цифрове телебачення краще за інше?

– На відміну від аналогового, цифрове телебачення має набагато вищу якість. Це пов’язано із різним принципом роботи цих двох систем. Якщо аналогове телебачення засноване на частотному розділенні сигналу, що поступає, то принцип роботи цифрового телебачення має абсолютно іншу структуру. Цифрове телебачення здатне уловлювати сигнали на великій відстані без втрати якості зображення. Воно дозволяє у значно вищій якості зі стереозвуком дивитися всі українські, місцеві канали та десятки кращих світових та російських каналів, включаючи найпопулярніші. Цифрове телебачення – це новий тип технології мовлення. Передаючи інформацію про картинку та звук у байтах, цифровий мовник може передавати набагато більше інформації, ніж це можливо сьогодні при використанні аналогової технології. ЦТБ також є більш ефективною технологією для мовників, оскільки останні за її допомогою можуть передавати більше, ніж один сигнал одночасно.

- Частина споживачів, яким ще раніше стало замало 10-12 каналів аналогового телебачення у «примітивній» якості, почали шукати альтернативу. Дехто із них перейшов на кабельне телебачення, яке дозволяє дивитися кілька десятків телевізійних каналів. Але ж кабельщики теж не здатні забезпечити належну якість послуг - достатньо, аби пройшов дощ чи сніг, і сигнал переривається. До того ж розгорнути кабельну мережу можливо лише у тих мікрорайонах, де є багатоповерхівки. Приватний же сектор узагалі через технічні проблеми з кабельної карти викреслений. Суттєві недоліки – і в супутникового ТБ. Крім того, що це задоволення – не з дешевих, далеко не всім вистачає терпцю «переклацати» кілька сотень каналів для того, аби обрати той, який захочеться подивитися (врахуйте ще й те, що значна частина каналів – кодована). У цифрового телебачення ці проблеми теж є?

- У тому і різниця між цифровим та іншими видами ТБ, що перше має значні переваги над іншими. Головна із них – та, що в «цифри» значно менше, ніж в інших, обмежень. Наприклад, провести цифрове телебачення до будинку в приватному секторі для нас – не проблема. Не треба прокладати якийсь кабель - антену можна встановити просто на даху. Так само просто отримати цю послугу мешканцям багатоповерхівок. Для тих, хто хоче мати «цифру», достатньо лише прийти в нашу компанію із паспортом, сплатити певні кошти, і на даху будинку, в якому ви мешкаєте, в короткий термін буде встановлено антену загального користування, яка дозволить «ловити» кілька десятків найпопулярніших у світі каналів телебачення за дуже помірну плату. Повірте, цікаві для себе канали серед них знайде кожен – і той, хто любить дивитися серіали, вітчизняні фільми, і той, хто захоплюється західними бойовиками, пізнавальними передачами, мультфільмами. Є навіть навчальні канали, які дозволяють, наприклад, освоїти англійську мову - такого вам жоден інший провайдер не запропонує! Для нас не важливо, скільки споживачів у тому чи іншому будинку готові скористатися нашою послугою – навіть заради одного клієнта ми встановимо необхідне обладнання. Якщо ви захочете оплатити його вартість, то прийматимете ще й безкоштовно велику кількість всеукраїнських каналів.

Крім того, є багато інших переваг, доступних лише для абонентів цифрового телебачення. Зокрема, ви одержите можливість у будь-який час переглянути програму телепередач по каналу, який вас цікавить, змінити мову субтитрового супроводу каналів, скористатися послугами телетексту, прогнозом погоди. Вам не треба буде кудись звертатися, аби дізнатися, скільки ви заборгували оператору ТБ, – достатньо буде натиснути певну кнопку на пульті.

Найважливіша ж особливість проекту, який впроваджує саме наша телерадіокомпанія, - це втілення в життя ідеї соціального міського ТБ без абонентської плати. Клієнту достатньо придбати відповідну апаратуру, і він матиме змогу безкоштовно дивитися велику кількість всеукраїнських каналів у найвищій якості.

Уже багато кіровоградців віддали перевагу цьому найсучаснішому сервісу та на власному досвіді переконалися в тому, що цифрове телебачення забезпечує високу якість звуку та зображення – незалежно від того, чи у вас звичайний телеприймач, чи великий плазмова чи рідкокристалічна матриця. Робіть свій вибір і ви. Координати телерадіокомпанії: вул.. Преображенська, 3а (площа Богдана Хмельницького). Телефон +380 522 351633.

Олена Кобець.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 29 Апр, 2009 13:37

Евгений Генйак ???
wtf ?
дішовий піар ТРІК Кабс ?
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 29 Апр, 2009 13:41

интервью с Гейнаком, написанное Оленой Кобець, которое запостил Генйак. о.О риал втф
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 29 Апр, 2009 13:42

Прочитай внимательно. Абсолютно новая телекомпания очень клиент ориентированнаяSmile. Ничего общего с ТРИК "КАБС"
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 29 Апр, 2009 13:48

Re: На Кіровоград чекає телереволюція!

Евгений Генйак говорит:
Суттєві недоліки – і в супутникового ТБ... далеко не всім вистачає терпцю «переклацати» кілька сотень каналів
Поржау. Оце панімаю - циганській маркетинг!
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 29 Апр, 2009 13:49

Евгений, мне лично хватит ТРИК "Кабс" ) на примере которого надо учится работать всем))
Абсолютно новая телекомпания будет иметь косвенное или прямое отношение к Вам ?
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 29 Апр, 2009 13:52

Один раз и для всех!
С 1 апреля я официально не работаю и не имею ничего общего с ТРИК "КАБС" косвенно, прямо и опосредованно.

С уважением всегда ваш. Это не запоздалая 1 апрельская шутка, для тех кто не поверилSmile
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 29 Апр, 2009 13:57

Вы не ответили на мой вопрос.
Если Вас не затруднит.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 29 Апр, 2009 14:00

Да! Читайте внимательно первый абзац.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 29 Апр, 2009 14:02

Закономерный вопрос следующий из первого абзаца:
Цитата:
Керівником цього соціального проекту призначено Євгена Гейнака, який успішно реалізував у Кіровограді ряд інших проектів у сфері телекомунікацій.

О каких успешно реализованих проектах идет речь ?
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 29 Апр, 2009 14:05

Вы не следователь и думаю я не на допросеSmile

Если вам не известно думаю не поможет.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 29 Апр, 2009 14:08

Евгений Генйак говорит:
Если вам не известно думаю не поможет.
В том то і дєло, шо всєм ізвєстно.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 29 Апр, 2009 14:08

Евгений Very Happy Very Happy Very Happy
Если Ромб и еже с ним это успешные проекты в сфере телекомуникаций то я наверное тогда Архиепископ)
Цитата:
ні смішітє задніцу, бо вана і так смішная


Laughing Laughing Laughing
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 29 Апр, 2009 14:25

Ребята, что вы вцепились в "КАБС"? Есть ещё "Виакор" со своим аналогом. Речь идёт не о том где работает или не работает пан Евгений, а о технологии и контенте. Я лично пользовался услугой "Виакора". Недавно не выдержал этого глумления над понятием "качественная услуга" и подключился к "Стеку". Телевизор у меня старенький "Samsung" диагональ 21 дюйм, моно. Хотелось хорошего звука, так как имею хорошую акустику. Ничего особенного кроме звука не ожидал (звук просто супер), так вот скажу Вам, я не думал что мой "старичок" может показывать такую картинку!!! В прочем не удивительно - обычное кабельное идёт в телевизор по высокой частоте, а это по низкой, думаю уже все понимают разницу. Как будто DVD смотришь. Про программное наполнение вообще молчу - "Виакор" рядом не стоит. Не знаю за "КАБС", думаю тоже, судя по мнению знакомых. А по спутниковому всё интересное платное. Да и стоимость подключить не сопоставима - к "СТЕКу" я подключился за 1 гривну! А сервис вообще супер - приятный офис в удобном месте, удобная форма оплаты, хочешь на месте - хочешь в любом банке, балланс на счёте прямо на экран телевизора высвечивается, а если таки забыл или не успел оплатить - девочки позвонят лично, напомнят, поставят кредит и на выходные или праздники без телевидения не останитесь. И ещё ощутил удобство программы передач, которую в любой момент можно вывести на экран на любом канале! В общем спасибо большое, Евгений! Прошу не воспринимать моё мнение за рекламу. Каждый выбирает сам.

а как клона можно воспринимать ? уже замечалось. Bishop
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 29 Апр, 2009 14:36

Телеманьяк говорит:
Прошу не воспринимать моё мнение за рекламу. Каждый выбирает сам.

Да-да. Ты совершенно случайно проходил мимо и решил зарегистрироваться, чтобы лично поблагодарить Евгения Витальевича.

Gomuncul Golem говорит:
Евгений Генйак говорит:
Если вам не известно думаю не поможет.
В том то і дєло, шо всєм ізвєстно.


Отєц Дорік говорит:
Евгений Very Happy Very Happy Very Happy
Если Ромб и еже с ним это успешные проекты в сфере телекомуникаций то я наверное тогда Архиепископ)


Йолга говорит:
Не хочеться, але зараз буду сварить ромб.нет.
Останніми днями інтернет НІКАКУЩИЙ.
І підключення є. А сайти завантажуються цілу вічність... ICQ навіть не вмикається.... Ващщєєєєеее.
Показать сообщения:   
Страница 1 из 3
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link