Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Чим нежить лікувати?

Автор
СообщениеПт, 29 Окт, 2021 12:44

Чим нежить лікувати?

Привіт усім. Підкажіть, будь ласка, чим краще лікувати нежить. Цілий тиждень уже дома валяюся. То є температура, то нема. Кашель ще є, ніс не дихає, горло болить. Такий якійсь стан - і не здоровий, і не хворий. Чим лікуватися?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 29 Окт, 2021 12:52

А ви взагалі впевнені, що це звичайний нежить? Короновірус має точно такі ж симптоми. Я вважаю, що вам треба піти до семейного лікаря та взяти направлення на тест. А то так можна лікуватися-лікуватися, та долікуватися до пневмонії.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 29 Окт, 2021 12:55

Ні, це не короновірус. Це я вам точно кажу. Запахи я всі чую пречудово. Це якась простуда така довготягуча. Може, звичайно, воно й само пройде. Але вже набридло дома сидіти. На роботу ж симптомами застуди зараз не пускають.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 29 Окт, 2021 13:04

Застуда, грип, короновірус - це все вірусні інжекції. Деякі дуже люблять при найменшій застуді ковтати антибіотики. Але суть в тому, що антибіотики при вірусних інфекціях не діють. Треба пити противірусні препарати https://apteka-ds.com.ua/catalog/preparaty-vid-hrvi-ta-zastudy/protyvirusni-preparaty Наприклад, той же самий Афлубін. На нього, до речі, знижки зараз є. Упаковку цих таблеток можно купити за 60 гривень замість 75.
Але особисто мені більш подобається Новірин. Це дуже гарний противірусний препарат. Але пити його рекомендують, коли вже є висока температура, тому що віг дуже сильний.
Так що я би порадила вам таке лікування - якийсь противірусний препарат, вітамін С для імунітету та ліки від температури, якщо підіймається.

Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 25 Ноя, 2021 0:00

А вдруг все таки короновирус, не нужно бояться, нужно просто пойти и сделать, цена на тест пцр в Киеве, если обратитесь в медицинский центр Мій Лікар https://www.semed.com.ua/ru/analis_covid19/ небольшая, особенно когда речь идет здоровье. Мне например нужно было в Польшу возвращаться на работу и тратить деньги на билеты не удостоверившись, что я здоров, было бы еще дороже.
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: