Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Украина сегодня. Позитив.

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 07 Сен, 2018 14:09

Олежка, пруфы давай, катетор не поверит!
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 18 Сен, 2018 20:35

Починаємо із повідомлення, яке повинне вибити підставочку «а от зубожіння» з-під ніг усіх зрадофілів - ВВП України у ІІ кварталі 2018 року зріс на 3,8%

Про це красивими картинками повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. А потім ще так хитро додає, що зростання ВВП спостерігається вже десятий квартал поспіль, незважаючи на усі мантри тих, кому наш розвиток поперек дупи став. На добивання спрацьовує також Національний банк, який сухо повідомив, що валовий зовнішній борг України у тому ж другому кварталі скоротився на 1,2%. І тут не пощастило!

З огляду на те, як ми тут всі виживаємо на піввареника, Європейський банк заплакав (насправді ні) та погодився (а от тут реально насправді) надати другий транш у розмірі 54 млн. євро на фінансування програм держвідомств

Ну і звісно, що у зубожілій країні ніц іншого не залишається, як запускати нові авіакомпанії
Українська авіакомпанія Dream Wind Airlines приступила до польотів, виконавший перший рейс за популярним курортним маршрутом Київ-Анталія-Київ ще 9 вересня. Більше сотні десятків голодних українців полетіли топитися з горя у Середземному морі. У найближчих планах компанії возити на теплі моря українців не тільки зі столиці, але й з інших бідних містечок, на кшталт Харкова, Одеси та Запоріжжя.

Бiльш докладно та з малюшками тут https://petrimazepa.com/pm-daily180918positive
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 18 Сен, 2018 20:48

может пора закрывать границы пока сирийские беженцы не поперли с Германии к нам ? Катетор вы иногда вставайте с кресла выходите на улицу
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 19 Сен, 2018 10:33

Интересно что так вставляет авторке позитива, что ей все позитив .
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 19 Сен, 2018 12:44

Как красиво звучит то -
katetometr говорит:
ВВП України у ІІ кварталі 2018 року зріс на 3,8%


А по факту:
Цитата:
Валовий внутрішній продукт (ВВП) у ІІ кварталі 2018 року порівняно з попереднім кварталом (з урахуванням сезонного фактору) збільшився на 1%, а порівняно з ІІ кварталом 2017 року — на 3,8%

Smile

А для тех, кто в голову не только кушает:
https://index.minfin.com.ua/ua/economy/gdp/
Smile

Катетор, я вернулся! Отдохнувший, загарелый. Давай сюда свои позитивы Smile
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 20 Сен, 2018 18:55

TriX.. говорит:

А для тех, кто в голову не только кушает:
https://index.minfin.com.ua/ua/economy/gdp/

2016 - 93270 млн $
2017 - 112154 млн; - +20% - геть нефуйово.Українська дзюдоїстка Дар’я Білодід стала наймолодшою чемпіонкою світу з дзюдо, перемігши в фіналі діючу чемпіонку світу-2017, японку Фуни Тонакі.
За весь дзюдоїстки зустрічались двічі і перемоги в цих зустрічах діставалися саме українкі.
Дар’я Білодід — чемпіонка світу з дзюдо у ваговій категорії до 48-ти кг і наймолодша чемпіонка світу в історії.

Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 20 Сен, 2018 19:31

katetometr говорит:
2016 - 93270 млн $
2017 - 112154 млн; - +20% - геть нефуйово.

Ага. Тока бида в другом.
Ты привел цифры из колонки НОМИНАЛЬНОГО ВВП. Елы-палы. Я думал что ты хоть малясь шурупаешь в экономике, а н нет.... Мужик, запомни:
Номинальный ВВП - совокупность стоимсоти всех товаров и услуг!!! Т.е. при инфляции и росте цен(которые мы наблюдаем в магазинах) данный показатель - растет, и он никаким образом не говорит о том, что экономика растет, а как раз таки наоборот...
И с кем я тут общаюсь....
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 20 Сен, 2018 20:54

TriX.. говорит:
Ты привел цифры из колонки НОМИНАЛЬНОГО ВВП.

Там таблички i з реальним ввп. Теж зрiст.
Так що, Триксе, пукнув мимо.

А тепер про хороше.
Сенат США выделил для обороны Украины из бюджета Пентагона $250 млн. Средства будут направлены на военные учения и закупку летальных вооружений, Следом идет такая информация. Украинские власти нашли деньги покупку разведывательного оборудования для вооруженных сил страны. США предоставят на эти цели $50 млн.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 21 Сен, 2018 5:28

katetometr говорит:
Там таблички i з реальним ввп. Теж зрiст.
Так що, Триксе, пукнув мимо.

Але, дядя. Ты сам привел номинальный ВВП. Так что мимо у тебя за незнание.

ЗЫ. Не зря я сказал в своем посте - ссылка для думающих.

Промпроизводство(его индекс) падает. Ответь ка мне, далекаму, с каких таких куев растет реальный ВВП? Smile Ну чтобы понимать, что ты в теме.

Далее, для поддержания разговора на тему єкономики:
Цитата:

Иностранные инвесторы, наконец, верят в перспективу Украины и создают здесь рабочие места. На наш рынок один за другим выходят несколько всемирных торговых брендов. Наверное, в предчувствии роста покупательской способности Украины
..............................
“Еще до выборов мы могли бы принять закон о налоге на выведенный капитал, который поддерживает украинского производителя. Хотя, честно говоря, его было бы правильнее назвать законом о налоге на выведение капитала. Не нужно выводить, вкладывайте в Украину”, – отметил президент.


https://index.minfin.com.ua/economy/fdi/

Smile
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 28 Сен, 2018 11:53

Справедливість стала настільки рідкісним явищем, що люди перестали вірити в її існування.

Між законом і справедливістю утворилася величезна яма, така, як на українських дорогах весною. І якщо високопосадовці, топ-політики чи олігархи навчилися цю яму обходити, перестрибувати або перелітати у своїх власних інтересах, то для простого українця вона перетворилася на прірву.
https://www.pravda.com.ua/articles/2018/09/28/7193394/
------------------------------
Ну хоть кто то не обвиняет народ в допуске к власти- власть, которая не зависит от желания народа жить лучше в Украине.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 23 Окт, 2018 17:45

У Moneyveo пояснили, чому при оформленні онлайн-договору не відбулася звірка імені власника банківської карти і імені, зазначеного в наданих документах, передає "Інтерфакс-Україна".

"Деякий час тому у нас була можливість отримувати кредит на карту "на пред'явника". Але зараз такої можливості немає - ми реалізували звірку власника карти багатьох банків і заявника. Все відбувається автоматично", - повідомив директор по маркетингу Moneyveo Максим Параска.
Пізніше стало відомо, що СБУ спільно з прокуратурою викрили топ-менеджмент однієї з приватних кредитних компаній на використанні масивів персональних даних громадян України з метою оформлення фіктивних кредитних договорів.
https://www.epravda.com.ua/news/2018/10/23/641895/
-----------------------
Сам открыл контору, сам выдал кредит себе, нужно лишь данные, даже не ксерокопии документов.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 27 Окт, 2018 19:45

26 октября глава НАК "Нафтогаз Украины" Андрей Коболев получил награду от предстоятеля Украинской православной церкви Киевского Патриархата Филарета.
https://censor.net.ua/news/3093728/filaret_nagradil_koboleva_ordenom_svyatogo_andreya_pervozvannogo_foto/sortby/tree/order/desc/page/2#comments
--------------------------------
Какая интересная многоходовочка. ))
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Окт, 2018 10:29

Офіційна заява партіі Батьківщина

Учора вночі влада знову вчинила зухвалий злочин проти украінського народу.

Під прикриттям темряви і коритуючись відсутністю у краіні Юліі Тимошенко, яка мала честь брати участь у славетному форумі лідерів Європи на чолі з відомим борцем за незалежність Каталоніі Карлосом Пучдемоном, влада вкрала у людей годину часу. Зроблено це було руками відомого компрадора і першого заступника міністра економіки Макса Нефьодова.

Після того, як влада вкрала у людей останнє, після того, як влаштувала тарифний геноцид, прийшлв час вкрасти найжорожчє — час. Святу украінську годину. Найкращу годину у житті кожного просто украінця. Це часовий геноцид.

Влада краде час на поталу мафіі, місцевим олігархам і світовим фінансовим воротилам, таким як Джордж Сорос. У влади не лишилося совісті. Вони примушують нас жити за європейським часом, коли зарплати в краіні зовсім не європейські. Спочатку дайте людям європейські зарплати, а потім вже встановлюйте европейський час.

Але ця година часу дорого коштуватиме украінським олігархам. Юлія Тимошенко розпочинає боротьбу і всеукраінський тур, який поверне годину часу украінцям. Відразу після виборів ми обіцяємо, що повернемо стрілки на годину назад. Більше того, ми повернемо стрілки на дві години назад. Досить коритися мафіі, досить грати за чужими правилами. Ні часовому геноциду. В краіні вже не лишилося нічого, тотальне зубожіння і геноцид у всьому.

Але в краіні ще є Віра, Надія і Юля. Весна прийде. І ми повернемо час простим украінцям. Старанням партіі Батьківщина і особисто зусиллями Юліі Володимирівни Тимошенко.

https://ibigdan.livejournal.com/22747312.html
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Окт, 2018 17:39

Подавляющее большинство жителей Евросоюза, которые приняли участие в опросе, проголосовали за отмену смены времени.
Депутат Европарламента от Германии Петер Лизе (Peter Liese) сообщил Westfalenpost, что Европейская комиссия, которая сейчас изучает, что делать с переходом, должна сделать соответствующее предложение еще в этом году. "Если результат консультации настолько очевиден, то европейские органы не должны его игнорировать", - сказал он.
https://www.unian.net/world/10241193-v-es-progolosovali-za-otmenu-perehoda-na-zimnee-ili-letnee-vremya.html
---------------------
Хоча стецькам ЕС не показатель .
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 08 Ноя, 2018 23:25

на Кіровоградщині реконструюють 10 футбольних міні-полів

10 спортивних майданчиків зі штучним покриттям для гри у міні-футбол вже до кінця року з'являться у селі Приютівка, селищі Петрове, місту Олександрія, селищі Новгородка, місті Новоукраїнка, місті Знам’янка, місті Мала Виска, селі Григорівка, селищі Компаніївка та селищі Голованівськ. Це частина глобального «плана Маршала» від ФФУ, які замахнулися на 2500 нових футбольних майданчиків до 2020 року по всій країні, а можливі стали після того, як у 2017 року парламент вніс зміни до бюджету.

Показать сообщения:   
Страница 67 из 72
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link