Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Обленерго будет извиняться ...деньгами ?

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Авг, 2016 20:23

Обленерго будет извиняться ...деньгами ?

Українцям будуть компенсувати неякісні послуги електропостачання
Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) буде виплачувати компенсацію у разі порушення якості послуг.

Про це повідомляє УНІАН.

Голова НКРЕКП Дмитро Вовк стверджує, що у минулому році зареєстровано 6,7 тис. порушень пов’язаних з електропостачанням.

«Повинен здійснюватися моніторинг послуг з електропостачання та компенсації за порушення надання таких послуг. В Україні поки немає компенсації за неякісні поставки електроенергії. Ми як комісія повинні ініціювати введення такої компенсації», – зазначив Вовк..

Найбільші порушники: Київенерго, Закарпаттяобленерго, Південна залізниця і Рівнеобленерго.

Компенсація буде нараховуватися шляхом зменшення рахунків за електроенергію на наступний місяць. Якщо компанії не будуть враховувати компенсацію, то до них будуть застосовувати додаткові санкції.

Також споживачі зможуть заповнити заявку, в якій має бути зазначена сума компенсації та порушення постачальника.

Компенсацію можна буде отримати з 1 листопада 2016 року.

  Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/08/29/ukraintsyam_budut_kompensuvaty_neyakisni_poslugy_elektropostachannya_817132
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 01 Сен, 2016 20:33

Українським обленерго дозволять позловживати ще кілька днів 23.08.2016 21:29 Кабмін готує рішення, спрямоване на подолання корупції у питанні підключення до електромереж об’єктів господарювання. На засіданні Уряду у вівторок Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Віце-прем'єр-міністру України Володимиру Кістіону та Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитру Вовку розробити до 1 вересня відповідну постанову НКРЕКП. "Дуже просив би, Володимир Євсевійович [Віце-прем'єр-міністр України], спільно з Дмитром Володимировичем [Голова НКРЕКП], будь ласка, щоб ми до 1 вересня зробили стандартне підключення, як ми говорили, не до 160 кіловат, а до 5 мегават, - зазначив Володимир Гройсман. -- Логіка у чому -- не 160 кіловат, як було. 160 кіловат -- це стандартне підключення і там усе нормально, в принципі. Все що, вище 160, -- це вже нестандартне підключення, і вони [обленерго] вже починають накручувати ціни. А треба зробити стандартне [підключення] до 5 мегават, щоби кожен розумів, що це така-то вартість, і все. І щоби у обленерго не було люфту для того, щоби якимось чином зловживати цим питанням". Голова Уряду зазначив, що підключення об’єктів господарювання потужністю більше 160 кіловат до електромереж - "це муки": "Муки інвесторів, які бігають за цими керівниками обленерго, і ті їм починають розказувати, що, звідки треба тягнути, скільки це коштує кілометрів, а потім половину вирішують це за хабарі". "Наше завдання - припинити знущання енергетичних компаній на місцях по відношенню до громадян і бізнесу, які хочуть розвиватися. Тому ця постанова має бути прийнята до 1 вересня і поставити крапку у цьому багаторічному питанні", - підкреслив Володимир Гройсман, якого цитує Урядовий портал.
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2016/08/23/199252-ukrayinskym-oblenergo-dozvolyat-pozlovzhyvaty-kilka-dniv
Показать сообщения:   
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link