Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Всеукраїнська ГО"Народний фронт"

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 22 Янв, 2009 20:28

Всеукраїнська ГО"Народний фронт"

В Київі ГО з 16 областей України, АР Крим та м.Київа створили спільну Всеукраїнську ГО"Народний фронт".
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 22 Янв, 2009 22:47

фуршетік був?
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 22 Янв, 2009 23:32

narf говорит:
В Київі ГО з 16 областей України, АР Крим та м.Київа створили спільну Всеукраїнську ГО"Народний фронт".

і.....
Що далі то?
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 22 Янв, 2009 23:51

narf говорит:
ГО з 16 областей України, АР Крим та м.Київа

А точно не ЦО?

І що ж це нам усім такого дало?
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 01 Фев, 2009 12:18

Щось не склалось із заповненням повідомлення - додаю:
Виконком ГР "Народний фронт" , тел. 8-067-693-33-99
Створено Громадський Рух «Народний фронт»

Колапс моделі „Держава Україна”, до якого 17 років неухильно штовхають ”правлячі еліти”, сформовані з фінансово-олігархічних кланів, на порозі. Державна влада та місцева в регіонах переклали тягар економічної кризи на плечі простих громадян. Введення нових податків і зборів, збільшення комунальних платежів, масове скорочення робочих місць, розорення підприємців, свавілля банкірів ставлять під загрозу існування самої держави.

Розкрадання земель, знищення місцевого самоврядування, шляхом перетворення рад всіх рівнів на акціонерні товариства призвело до руйнації засад Конституції України. Ті, у кого влада, мають все. Народ залишається безправним та знебожілим.

Уряди, Верховні Ради, Президенти, змінюючи один одного на посадах, не вирішують головної проблеми – перетворення України на демократичну державу з головним приоритетом – якістю житя пересічних громадян. Джерелом влади є народ, а не морально та політично збанкрутілі чиновники та “правляча еліта”. У переважної більшості українців довіри до них більш немає. Як немає бажання й можливості жити так далі.

Народ неодмінно вийде на вулиці для захисту своїх прав, які держава неспроможна і не хоче захистити. Намагання мегапартійних політично-олігархічних кланів очолити цей рух призведе лише до чергової зміни вивіски, чергової ротації тих, хто вдає з себе опозицію.

Тотальне хабарництво та здирництво на всіх рівнях влади, корупційні та газові скандали, небажання та неспроможність тих, кому ми довірили свої голоси задовольнити наші мінімальні потреби та захистити нас, дати можливість хоча б виживати, не залишає нам нічого іншого, як почати самим вирішувати свою долю.

Ми започатковуємо Громадянський Рух „Народний фронт”. Його метою є впровадження засад адекватної демократії, при якій законослухняні громадяни будуть користуватися усіма перевагами демократії, захистом особистих прав, отримувати всі гарантовані Конституцією соціальні блага, а вороги української держави та народу, внутрішні та зовнішні, отримають жорстке та адекватне реагування на свої дії.

Механізм формування та структуру української влади треба негайно змінювати. Вона має бути відповідальною і ефективною, а народ має стати не лише джерелом влади, а й її безпосереднім учасником. Саме це є єдиним шляхом порятунку України.

Ми не є і не претендуємо на роль третьої сили, інспірованої та фінансованої владними кланами. Ми є представниками українського народу без огляду на релігійні чи політичні переконання, без огляду на те, де живемо -- в Центральній, Південній, Східній чи Західній Україні. Настав час діяти! Ми закликаємо всіх громадян України об’єднатися заради порятунку нашої держави, заради порятунку себе! Тому що ми і є держава!

Виконком Громадського руху "Народний фронт"
Показать сообщения:   
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link