Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Люстрация в Кировоградской исполнительной службе

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 01 Июл, 2015 9:46

Люстрация в Кировоградской исполнительной службе

«Програли в карти» чи «Перезавантаження»
в юстиції Кіровоградщини

На офіційному сайті Мінюсту на головній сторінці 19.06.2015 об 17.45 годин, з’явилася стаття «МІНЮСТ ПРОДОВЖУЄ ЗДІЙСНЮВАТИ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ОРГАНІВ ЮСТИЦІЇ» та фото до них.

Зміст статті: Кадрова реформа – виключно в кадровому оновленні. Також йдеться про те, що на рівні головних територіальних управлінь юстиції вже відбулися кадрові зміни. 19.06.2015 відбулися засідання кадрових комісій ГТУЮ у Сумській та Кіровоградській областях з метою перевірки кадрів нижчої ланки, а саме керівників районних відділів ГТУЮ на предмет готовності їх до впровадження реформ.

Є сумніви у ефективному кадровому оновленні в ГТУЮ у Кіровоградській області.

Почнемо з того, що на фото, яке виставлене на сайті Мінюсту до цієї статті, видно 19.06.2015 кадрову комісію на чолі з директором Департаменту Державної Реєстрації Мінюсту Сергієм Бенедисюком, серед яких чітко бачимо колишнього керівника УДВС ГУЮ у Кіровоградській області Чумака О.О., який Мінюстом був попереджений про звільнення з посади у зв’язку з ліквідацією Державної Виконавчої Служби, і як головний корупціонер ДВС в області, разом зі своїм керівником юстиції Чудним О.В., мав би звільнити посаду ще 22.05.2015.

Виникає запитання, а що ж він робив на засіданні цієї кадрової комісії?

Дивує і те, що на даний часвідбуваються кадрові переміщення керівників в новостворені відділи ГТУЮ. Так, наприклад, добре відома «права рука» Чумака О.О. – Касімова М.О., яка допомагала йому у корупційних схемах, вже призначена на посаду начальника відділу організації та контролю УДВС ГТУЮ у Кіровоградській області. Так само, його друг, який сприяв його корупційній діяльності, переведений на посаду начальника відділу примусового виконання рішення УДВС ГТУЮ у Кіровоградській області Проценко А.М., на якого складався протокол про корупцію працівниками УСБУ в Кіровоградській області та є фігурантом у кримінальному провадженні, яке розпочато СУ УМВС України в Кіровоградській області за ч. 1 ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК України за зловживання службовим становищем з корисливих мотивів.
Наразі, Чумак О.О., всілякими методами, не виключено, що і фінансовими, так як є «доларовим мільйонером», впливає на рішення кадрової комісії та нового керівника ГТУЮ у Кіровоградській області Кондратюка В.С. перевести «своїх» старих керівних кадрів в районах, які сприяли його корупційній діяльності. Впровадження своїх корисних планів по призначенню «своїх» йому полегшує його близька подруга та кума – Джебко Ірина Семенівна, яка за його сприяння вже переведена на посаду начальника відділу по роботі з кадрами ГТУЮ у Кіровоградській області. У Департаменті кадрового забезпечення Мінюсту цій «банді» допомагає донька Джебко І.С.

Діям Чумака О.О. по переведенню своїх кадрів повністю сприяє новий керівник ГТУЮ у Кіровоградській області Кондратюк Віктор Станіславович, та більше того, останній подав клопотання на ім’я Міністра щодо призначення головного корупціонера УДВС в області Чумака О.О. на посаду заступника начальника УДВСГТУЮ у Кіровоградській області, який не має морального права знаходитись на посадах в юстиції.

Мабуть, новий керівник ГТУЮ у Кіровоградській області не знає напрямків реформування органів юстиції, завдання міністра юстиції Павла Петренка та заступників міністра юстиції Сергія Шкляра, Наталії Севостьянової та Оксани Іванченко щодо кадрового оновлення та недопущення корупції, які так часто рекламуються в ЗМІ, в тому числі і на сайті Мінюсту.

Як нам стало відомо з бесіди з одним із керівників районного відділів юстиції у Кіровоградській області, які прибули на кадрову комісію, він та багато його колег сумніваються в оновлені кадрів.

То, що ж «Перезавантаження» органів юстиції, чи знову …
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 11 Июл, 2015 5:09

Товарищ Сакварелидзе и Петренко Кировоград ждет Вас с нетерпением когда Вы здесь в исполнительной службе наведете порядок.
Показать сообщения:   
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link