Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Как русские убивали украинских рыбаков.Видео

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 17 Авг, 2013 14:33

Как русские убивали украинских рыбаков.Видео

Видео. http://www.youtube.com/watch?v=KLiTxyx32xg&feature=player_embedded

Убивалих их не случайно и не по ошибке. Их убивали, цинично и целенаправленно. Орудие убийствр не старая, полуправляемая посудина времен ссср, с которого пропито все, а сторожевой катер, который является гордостью ФСБ России. Именно с этого катера главнокомандующий приветствует экипажи катеров и поздравляет их с Днем ВМФ.

Мое мнение, что ФСБ к этому готовилось. Они этого ждали. Это было заклание.

Потому как неслучайно, после инцендента кричат русские мараки украинским рыбакам в мегафоны: "хохлы, мы вас топили и топить будем" .
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 17 Авг, 2013 16:24

Lontrel
Тю, а как тут свои свиих же мочат, то это норм, а как соседи решили поучавствовать, то - айайай??
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 17 Авг, 2013 22:56

Ну так им и надо браконьерам.Мурло еще и отнекиваеться в тачке типа поплавать решили-погулять....У себя уже все выцедили в хохляндии где только можно-нефиг на Российскую рыбку лапу ложить Twisted Evil
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 26 Авг, 2013 0:31

daz говорит:
Ну так им и надо браконьерам.Мурло еще и отнекиваеться в тачке типа поплавать решили-погулять....У себя уже все выцедили в хохляндии где только можно-нефиг на Российскую рыбку лапу ложить Twisted Evil

Мда, не всіх "розумних" війна забрала...

Погоня за українським човном, за словами Кудінова, тривала близько 20 хвилин. Є 12-хвилинне відео, зняте екіпажем човна. Правозахисник стверджує, що відео повністю доводить злочин співробітників ПУ ФСБ Росії.

- "Давай, ще пару раз і п..да, вони вже з водою стоять", - звучить голос за кадром перед зіткненням, - розповів Олександр Кудінов. - Вони кординували дії між собою і тільки з 3-ї спроби задавили наших рибалок. Сітки та риба після катастрофи не спливли. Доказів браконьєрства немає. Вважаю, це навмисне вбивство, вчинене групою осіб. Правоохоронні органи мають відеозапис, але факт загибелі наших громадян ніхто не хоче розслідувати. Фабрикується версія браконьєрства. Хоча рибу українські рибалки не могли ловити - вони за годину з невеликим до зіткнення тільки відійшли від берега Безіменного. У росіян не було підстав для переслідування. Українців переслідували як в сафарі, думаю - так держслужбовці Росії розважалися. Вони не були у формі, і українці розуміли загрозу - втікали, рятуючись.
Права українського громадянина після того, як росіяни його підняли на борт продовжували порушуватися, стверджує Кудінов.

- У злочину були свідки і тому Федоровича врятували. Хоча вони довго чекали. Рятувати Федоровича не поспішали, але неподалік були інші російські човни - це пояснює, чому його все-таки підняли. У лікарню Федоровича доставили в половині другого ночі, через 7 годин - за російськими же документів. Хоча він був у важкому стані. І в цьому часовому проміжку на нього чинився тиск. Федорович знаходився в напівнепритомному стані, йому погрожували: "Якщо не підпишеш, медичної допомоги не буде". Співробітники ФСБ вели себе як господарі його життя і розпоряджалися ним.
На думку Кудінова, дії російських працівників ПУ ФСБ Росії були більше схожі на дії піратів.

- За моєю інформацією - це не перший випадок. Раніше траплялося, що українські човни брали на абордаж поблизу українського берега, забирали в Єйськ, вимагали викуп. Ще є інформація, що російські прикордонники беруть мзду - 300 баксів на місяць з човна за дозвіл ловити рибу - плюс випивка і закуска.

Правозахисник вважає, що офіційна українська сторона не застосовує належних зусиль по захисту громадянина України.

- Його всі обманюють. Український консул відвідав Федоровича в лікарні 24 липня, надав невелику матеріальну допомогу, прийняв заяви, взяв документи, видані слідством, і до теперішнього часу ніякої реальної допомоги у поверненні на Батьківщину не зроблено. Держава в Україні звикла порушувати права своїх громадян і не здатне захищати їх на державному рівні. Життя і свобода українця нічого не значать, російська ж держава захищає навіть тих своїх громадян, які скоїли злочин. Федорович не знає, з якого моменту йому обрано запобіжний захід. Він не має наміру ховатися від суду, але в справедливість не вірить. Федорович намагався подати в прокуратуру заяви про скоєння злочинів працівниками ПУ ФСБ Росії та дізнавачем, але їх відмовляються приймати. Пояснили, що до компетенції прокуратури це не входить. Переконували, що іноземець не може подавати клопотання, хоча це брехня.

15 серпня в селі Безіменне пройшов мітинг на підтримку рибалки Олександра Федоровича. Люди кричали: "Свободу Федоровичу!". Вимагали від Президента України вжити заходів до повернення земляка.

- Минулого місяця гнали наш човен. Хлопці пішли в очерети, де мілина. Вони кричать у мегафони: "Хохли, ми вас топили і будемо топити", - розповів на мітингу Леонід Адамович Ханас. - Коли буде вирішено питання про демаркаційну лінію? Щоб ми знали - тут рибалити можемо, а там ні. Путін вирішив, що море спільне. Але ганяють наших постійно. Російських ніхто не тисне, не стріляє - навіть коли до нашого берега припливають. Ловлять турків за камбалу, призводять до Маріуполя до порту - оштрафували, відпустили. А наші з моря не повертаються. Ми з документами ходимо на риболовлю в море, де немає кордону, і в документах не написано відстань, на яку можна йти. Але росіяни вважають себе господарями.

- Росіяни вертольотами наші човни блокують зверху і в погоні навіть на сушу з нашого боку виходять. Ловлять, і відправляють на Новоросійський цементний завод. Щоб не відправили, треба платити викуп - 3, 5, 8 тисяч доларів. Односелець 2,5 роки тому продав будинок, щоб відкупитися, і більше не рибалив, - розповів Анатолій Бойко, брат загиблого.


http://gazeta.ua/articles/np/_davaj-sche-paru-raz-i-p-da-voni-vzhe-z-vodoyu-stoyat-rosijski-prikordonniki-pro-/513061
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 29 Авг, 2013 15:53

Тут відео самого переслідування:
http://ru.tsn.ua/ukrayina/poyavilos-video-tarana-lodki-ukrainskih-rybakov-rossiyanami-v-azovskom-more-321246.html
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 20 Сен, 2013 12:08

Цитата:
"Россия отказалась от проведения совместного расследования по факту этого события несмотря на неоднократные настаивания украинской стороны", - сообщил собеседник агентства.

По его словам, Киев не воспринимает такие действия российских коллег и считает их недопустимыми в конкретном случае.

17 июля в Азовском море катер российской пограничной службы столкнулся с украинским рыболовецким баркасом. Четыре из пяти рыбаков, находившихся на борту баркаса, погибли.

После столкновения Александр Федорович попал в больницу в Ейске (Краснодарский край, Россия), откуда его впоследствии выписали. Сейчас Федорович находится в России на подписке о невыезде.

2 августа стало известно, что следственная часть УМВД Украины на Донецкой железной дороге отрабатывает информацию о возможном произведении выстрелов российскими пограничниками в украинских рыбаков.

Позже было опубликовано и видео с тараном. На нем видно, как российские пограничники ударили украинское рыболовецкий баркас, после чего он начал тонуть.

В России расследуется уголовное дело против Федоровича Ему уже предъявили обвинения по ч. 3 ст. 256 УК России (незаконная добыча водных биологических ресурсов).

12 сентября в ходе переговоров в Москве украинские дипломаты поставили вопрос о безотлагательном возвращении Федоровича в Украину.

http://vesti.ua/donbass/17840-rossija-otkazalas-ot-sovmestnogo-rassledovanija-gibeli-ukrainskih-rybakov-v-azove
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 20 Сен, 2013 15:11

TriX говорит:
Lontrel
Тю, а как тут свои свиих же мочат, то это норм, а как соседи решили поучавствовать, то - айайай??

+1, то что под носом творится, так это нормально, а тут небольшой инцидент и сразу надо раздуть тему...
Как говорят, видеть соринку в глазу чужом, а в своем бревно не заметить(
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 20 Сен, 2013 15:26

Boris-britva говорит:
TriX говорит:
Lontrel
Тю, а как тут свои свиих же мочат, то это норм, а как соседи решили поучавствовать, то - айайай??

+1, то что под носом творится, так это нормально, а тут небольшой инцидент и сразу надо раздуть тему...
Как говорят, видеть соринку в глазу чужом, а в своем бревно не заметить(

А можна конкретніше де це в нас прикордонники топили своїх рибалок, хоч і браконьєрів?

От, наприклад, пропало у Вас з гаманця 100 грн, думаєте, що то Ваш син поцупив і берете пасок щоб трохи провчити прямо в дворі багатоквартирного будинку, а тут, щоб допомогти, вибігає сусід з молотком і проламує дитині череп.
Теж напишете: " +1, А шо, мнє можна, а єму нєт!?", так?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 20 Сен, 2013 17:30

Брался не конкретный случай, не надо конкретизировать, или вы интересуетесь только рыбаками и лодками. У нас такая идеальная страна, живем, и преступности нету и так благополучно все. а тут Плохие русские тагло выбивают всех рыбалок. А то, что скоро на западной лесов не останется, в наглую вырубают и потом плачут, что топит. То, что коррупция, выше некуда,, нар. Депы. охотятся на людей ( в нашей то области было дело) так это нормально. Пьяные ежедневно сбивают на машинах людей и безнаказанно гуляют дальше, это нормально, но вот русские пограничники, прям звери, невинных заблудившихся рыбаков, которые просто подплыли и спросили курс домой, или водички попросили, им сказали "убегайте, щас вас догонять будим и потопим" вот почему они так быстро "убегали". или они ярые русофобы или как там, просто русских испугались как нечести...
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 20 Сен, 2013 19:04

Boris-britva говорит:
Брался не конкретный случай, не надо конкретизировать

Boris-britva говорит:
но вот русские пограничники, прям звери, невинных заблудившихся рыбаков, которые просто подплыли и спросили курс домой, или водички попросили, им сказали "убегайте, щас вас догонять будим и потопим" вот почему они так быстро "убегали". или они ярые русофобы или как там, просто русских испугались как нечести...

А-а-а! А чому ж не беремо цей випадок? Може тому, що маємо реальні трупи, при тому, що з кордоном там далеко не все ясно.

Boris-britva говорит:
У нас такая идеальная страна, живем, и преступности нету и так благополучно все. а тут Плохие русские тагло выбивают всех рыбалок. А то, что скоро на западной лесов не останется, в наглую вырубают и потом плачут, что топит. То, что коррупция, выше некуда,, нар. Депы. охотятся на людей ( в нашей то области было дело) так это нормально. Пьяные ежедневно сбивают на машинах людей и безнаказанно гуляют дальше, это нормально

Те, що ми як народ не в змозі організувати ефективне управління в країні аж ніяк не дає право військовим іншої країни вбивати наших співгромадян, в тому числі і в нейтральних водах чи у водах, статус котрих ще не визначений міждержавними угодами.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 20 Сен, 2013 20:23

С этого всего и ваших других высказываний, я понял, что вас зацепило, именно то, что это были русские пограничники...
Наверное, нарушителей надо только просить ласково или умолять, а если они убегают, то не догонять, а пожелать счастливой дороги.
Если бы они не начали скрываться и убегать от погони, сидели бы дома сейчас.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 20 Сен, 2013 20:35

Boris-britva говорит:
С этого всего и ваших других высказываний, я понял, что вас зацепило, именно то, что это были русские пограничники...
Наверное, нарушителей надо только просить ласково или умолять, а если они убегают, то не догонять, а пожелать счастливой дороги.
Если бы они не начали скрываться и убегать от погони, сидели бы дома сейчас.

З усього цього я зрозумів, що Вам аби своє написати, а що по темі писано іншими Вам все одно.

Тому повторюю:
Цитата:
"Хохли, ми вас топили і будемо топити", - розповів на мітингу Леонід Адамович Ханас. - Коли буде вирішено питання про демаркаційну лінію? Щоб ми знали - тут рибалити можемо, а там ні. Путін вирішив, що море спільне. Але ганяють наших постійно. Російських ніхто не тисне, не стріляє - навіть коли до нашого берега припливають. Ловлять турків за камбалу, призводять до Маріуполя до порту - оштрафували, відпустили. А наші з моря не повертаються. Ми з документами ходимо на риболовлю в море, де немає кордону, і в документах не написано відстань, на яку можна йти. Але росіяни вважають себе господарями.


Тож мене зачепило те, що КОРДОНУ НЕМАЄ, статус моря не визначено, а росіяни відкрито влаштовують сафарі на людей. Вас то ніяк не зачіпає? Нє? Чи щоб зачепило потрібно щоб додому прийшли і у власному ліжку прибили?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 20 Сен, 2013 20:42

J.Dredd говорит:
А можна конкретніше де це в нас прикордонники топили своїх рибалок, хоч і браконьєрів?

Ага,самому интересно.
Показать сообщения:   
Страница 1 из 7
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link