Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

0,5 мільона вбитих єнотів за посаду начальника Кіровоградського УБОЗу

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 17 Июн, 2013 21:37

0,5 мільона вбитих єнотів за посаду начальника Кіровоградського УБОЗу

Цитата:
Ні для кого з працівників міліції не є секретом, що за кожне підвищення по службі треба платити, і чим вище підвищення та прибутковіше посада, тим більше сума, яку треба занести керівництву. На сьогоднішній час такий стан речей є не теоремою, а «золотою» аксіомою системи МВС, тому й працювати йдуть зараз в міліцію не за призванням, а за збагаченням.

29 травня п.р. на посаду начальника Кіровоградського УБОЗу, згідно телеграми МВС України, призначено полковника міліції Плужника О., колишнього начальника Київського УБОЗу, людину амбіційну, яка може напрягти своїх підлеглих та весь особовий склад як по професійній стезі, так і в фінансовому плані. Людині такого польоту з Київським розмахом, яка є однією з найзаможніших громадян держави, в аграрному глухому регіоні з мізерними, по Київським міркам, фінансовими та економічними потоками, робити нічого, тому нове призначення на рівнозначну посаду є своєрідним висланням.

Пан Плужник в даний час знаходиться у відпустці, та намагається вирішити питання, як позбутися такого збиткового призначення, але мова зараз піде не про нього, а про тих, хто спить і бачить себе в кріслі першого борця з організованою злочинністю в Кіровоградській області.

Кандидат номер один – підполковник міліції Колесник Сергій Павлович, начальник сектору в управлінні карного розшуку УМВС України в Кіровоградській області. Раніше вже працював в УБОЗі, та був витурений із спецпідрозділу по негативним обставинам до яких відносяться збагачення за рахунок контролю: металобрухту, ігорного бізнесу, горілчаних потоків, проституції, наркотрафіка, крадіжок автотранспорту, незаконних валютних операцій, тіньових оборудок з нерухомістю та земельними ділянками, раніше засуджених які щойно звільнилися, тощо.

Показники в оперативно-службовій діяльності Колесника С.П., а точніше їх відсутність вказують на те, що керівник або бездара, або банально продає кримінальні провадження.

Вже давно за ним тягнеться шлейф неправомірних дій: побиття громадян, насильні «кришування», незаконні вилучення та обшуки в громадян міста та області, залякування, а окремою стрічкою йде політична складова. Не для кого не є тайною що підполковник є ярим ворогом Партії Регіонів, ще на початку 2000 року він пресував представників цього політичного руху, здійснював незаконні затримування, фальшував речові докази та намагався всілякими способами притиснути та «нейтралізувати» членів партії та їх прихильників.

Партія Регіонів протягом кількох років досить впевнено керує державою, але чомусь не звертає, або не хоче звертати уваги на свої колишніх ретивих опонентів. Здається, що в сьогоденній Партії Регіонів принциповість не на передньому місті, адже їй все рівно хто буде в її команді, аби гроші несли.

І є в підполковника Колесника С.П. мрія, висота – посада начальника УБОЗ в Кіровоградські області, і за ціною він не постоїть. Будучи однією з небідних осіб області, яка створила капітал на людському горі з присмаком криміналу, намагається всіляко відвести від себе та свого бізнесу небезпеку. Адже поки він перебуває при владі, він є недоторканим, а в області та й не тільки, є достатня кількість людей, в т.ч. й ті, що незаконно отримали терміни ув’язнення, які дуже хотіли би віддати «борги».

Зібравши 500 000 вбитих єнотів у вигляді папірців із зображенням американських президентів, Колесник С.П. доставив їх в МВС України, вручив необхідним людям, начеб то для міністра Захарченка В.Ю., і получив відповідь: «За таку суму могли б і не приїжджати. Не переживайте, Плужник все рівно відмовиться від посади, то ми вас і пропихнемо. До речі, в цей час міністр буде у відпустці, тому питання гальмувати буде нікому. А ми все порішаємо та зробимо».

Тобто, зазначена сума буде поділена між: міністром, заступником міністра що є куратором служби, начальником департаменту по роботі з персоналом, начальником ГУБОЗ, і виникає питання, а чи перепаде щось начальнику департаменту внутрішньої безпеки (контррозвідки по військовому). Мабуть таки перепаде, бо Сергій Павлович вже набирає команду для роботи в Кіровоградському УБОЗі, та виставляє посади на конкурсній основі зі стартовим лотом 3 - 5 000 $ США. І є такі, що готові платити, аби потрапити ближче до кримінальної кормушки. Про який захист честі та гідності, прав та свобод громадян міста та області, може йти мова, коли банда в міліцейських погонах почне ганьбити народ.

Народ слово ємке, адже бізнесмен в якого забирають частину прибутку – народ, громадянин якому потрібно заплатити міліції щоб його захистили – народ, громадянин якого побили ті ж працівники міліції, теж народ, ДОІ в якого забрали заробітну платню, також народ.

Шановні керівники, невже Ви призначите цього Іуду на таку відповідальну посаду? Невже дозволити ганьбити та паплюжити честь та гідність громадян міста? Не беріть брудних грошей, від них не буде Вам користі, а людям буде горе...

Працівники Кіровоградського УБОЗ.


http://ord-02.com/rasledovaniya/item/24515-05-milyona-vbitih-enotiv-za-posadu-nachalnika-kirovogradskogo-ubozu
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 18 Июн, 2013 6:48

Как это по-ментовски: тихо бздеть на форумах вместо того, чтобы делать свою работу.
Если есть факты, но нету дел - значит те, кто писал, ничем не отличаются от того, о ком они писали.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 18 Июн, 2013 7:11

tartar говорит:
Как это по-ментовски: тихо бздеть на форумах вместо того, чтобы делать свою работу.
Если есть факты, но нету дел - значит те, кто писал, ничем не отличаются от того, о ком они писали.
200% поддерживаю
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 18 Июн, 2013 8:05

Страшное Вы пишите. Неужто всё настолько хреново и безвыходно... Как-то не хочется верить. Сразу понимаешь, что если это правда, то автор статьи рискует жизнью. Но что даст такое "тайное" обсуждение- не знаю...
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 18 Июн, 2013 8:17

Aliya говорит:
Неужто всё настолько хреново и безвыходно..

Судя по неоднократной информации подобного направления : http://ord-02.com/rasledovaniya/item/24449-razboy-grabezhi-pyitki-militsioneryi-donbassa-ne-vyiderzhali-i-napisali-otkryitoe-pismo-priznanie-ob-oborotnyah-v-pogonah .....

http://forum.rks.kr.ua/viewtopic.php?p=448704#448704
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 18 Июн, 2013 8:49

Це вже давно не новина , що посади продаються . Тим кому це не подобається це якраз працівники , які в блатах із керівником якого звільняють . Для них вихід один - звільнитися , або пристосовуватися і як у вислові " улыбаемся и машем " . З корупцією ні хто боротися не буде - вона всім вигідна .
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 18 Июн, 2013 15:47

таки да, должности продаются, и много где, в основном - в гос. структурах (мвд, медицина и т.п.). хотя, конечно, странно смотрится, когда мед. сестра платит 300-500$, чтобы получать потом минималку - при том, что на менее ответственной, менее опасной (ибо работают и с ВИЧ-инфицированными - случайный порез/укол может плохо кончиться) и более перспективной (ибо планка карьерного роста для мед.сестры - высшая категория с з/п около 1600) работе люди получают раза в 2 больше либо имеют доп. бонусы к з/п типа бесплатного питания (в случае поваров - к слову, хороший шеф-повар сейчас на вес золота)...
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 18 Июн, 2013 20:44

Большего бреда, чем в этой статье не читал. Колесника С.П. знаю лично, нет у него таких денег Smile Он профессионал по раскрытию особо тяжелых преступлений, в том числе и сейчас. И знаю многие резонансы даже этого года, которые были раскрыты с его помощью. Многие, в том числе власть держащие сейчас, тогдашние звезды 90 х годов, на него держат зуб. Сейчас все старые сотрудники УБОЗа его помнят и уважают. Более того, знаю многих, кто за ним пойдут и в огонь и в воду, так как он всегда отвечает за свои слова и никогда не бросит в беде. Многие примеры знаю лично. Таких как он хороших командиров, осталось мало. А статья - заказуха. Причем судя по стилю написания от одного и того же человека, который на орд пишет про него уже несколько лет.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 18 Июн, 2013 23:19

leleka говорит:
нет у него таких денег Smile

А у сына нехилые иномарки - так то со стипендии...
leleka говорит:
Он профессионал по раскрытию особо тяжелых преступлений,

И как с раскрытием по факту 3-х взрывов в день прилета Президента ?
leleka говорит:
Причем судя по стилю написания от одного и того же человека, который на орд пишет про него уже несколько лет.

А еще были статьи и журналистские расследования в "Украине-Центр", других изданиях.
Неужели "наш пострел везде поспел" ?
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 18 Июн, 2013 23:23

Insider говорит:
А у сына нехилые иномарки - так то со стипендии...

на поллимона зелени?
Insider говорит:
И как с раскрытием по факту 3-х взрывов в день прилета Президента ?

а типа у кого-то прям 100% раскрытие.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 18 Июн, 2013 23:27

corsar говорит:
Insider говорит:
А у сына нехилые иномарки - так то со стипендии...

на поллимона зелени?

Немного меньше.Но в разрез с Декларацией о доходах.
corsar говорит:
а типа у кого-то прям 100% раскрытие.

Эпизоды разные бывают..
А когда бахкает под зданиями правоохранительной и судебной систем...
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 19 Июн, 2013 6:32

Какие нехилые иномарки? Smile Хватит уже сплетни разносить. Нехилые иномарки около фьюжина стоят, а у сына лишь 1 машина, как и у большинства сдесь пишущих. Ну а насчет взрывов - корсар все правильно сказал, во вторых... да а что во вторых. Я свое мнение о человеке, как знающий его лично - сказал. Он нормальный человек и отличный специалист. Перемывать косточки, следуя на поводу у обиженного не буду (инсайдер, это не про вас, а про того, кто выставил анонимку и выставляет наподобие такие же ананонимки на орд уже больше 2 лет). Рассказывать к раскрытию каких дел он причастен, тоже не буду, у него есть семья, а у бандитов есть друзья, которые могут отомстить. Свое мнение сказал, да и ладно, жалко только что имя такого специалиста трепят на разных сайтах типа орд...
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 19 Июн, 2013 7:28

leleka говорит:
а про того, кто выставил анонимку.

Может это тот-который после "общения" со спецом в травматологию угодил ?
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 19 Июн, 2013 7:43

leleka говорит:
а у сына лишь 1 машина, как и у большинства сдесь пишущих.
о чем вы говорите, большинство здесь пишущих обсуждают вопрос о том, что маршрутки после 1 июня ездят трошки по-дебильному и пора пересаживаться на велосипеды.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 02 Июл, 2013 6:40

leleka говорит:
имя такого специалиста .

По ДТП с печальными последствиями..Сколько там было - 2 случая ?
Показать сообщения:   
Страница 1 из 2
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link