Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Ходять чутки...

Автор
СообщениеВт, 29 Янв, 2008 3:03

NTD говорит:
Але, надіюсь, музики там не поменшає?

Вот уж чего не знаю, того не знаю...

В Кировограде из эфира исчезла единственная в городе украиноязычная радиостанция "Скіфія-Центр". Уже неделю на частоте 106.7 FM - тишина
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Янв, 2008 9:57

Теж мені, керівництво! Що можна казати про реорганізацію, коли про це навіть робітники Скіфії не знають!? На мою думку: або керівництво таке даунське, що не може попередити ні слухачів, ні працівників своїх (адже якби заздалегідь усіх попередили, то не було б подібих чутків і паніки), або радіо і справді хочуть закрити (комусь це вигідно) і просто заспокоюють, щоб не було паніки. Ніби смертельно раненому солдату, помираючому кажуть: "Не переживай, хлопче! Все буде нормально. Ти поправишся! Ще дітей доглядати будеш"

Всетаки мені кажится, що комусь не вигідно крутити таку музику, яку крутили, і якщо радіо і існуватиме, то воно перетвориться в таке ж як і всі інші, буде крутити те, ЩО ВИГІДНО (комусь), або буде щось патякати в ефірі (кому це цікаво? Точно не молодим людям! Хібащо якимось бабусям...)

Я за Скіфію-центр! За таку, якою вона була!!!
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Янв, 2008 13:50

NTD говорит:
Що можна казати про реорганізацію, коли про це навіть робітники Скіфії не знають!?

Знали. Вже кілька місяців.
Чого гвалт піднімати?
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Янв, 2008 14:00

Gomuncul Golem говорит:
Знали. Вже кілька місяців.
Чого гвалт піднімати?

Почитав оце http://kirovograd.rks.kr.ua/daily/kirovograd/2008/1/29/kirovograd-fm/
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Янв, 2008 15:07

NTD говорит:
або буде щось патякати в ефірі (кому це цікаво? Точно не молодим людям! Хібащо якимось бабусям.

Не скажіть. "Патякання" в ефірі - це не обов'язково монологи у стилі Ірини Науменко та Ніни Даниленко. Якщо зуміють зробити якісний продукт - чом би й ні. Якщо, звичайно, вони його робитимуть, а не почнуть просто ретранслювати якусь столичну радіостанцію.

Gomuncul Golem говорит:
Кіровоградська "сенсація" чергова.

Ну, чому ви так... зневажливо? У певному сенсі це, дійсно, є предметом для обговорення. Коли в обласному центрі є одна-єдина місцева радіостанція, і її теж закривають - це дуже негативний показник. На жаль.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Янв, 2008 15:49

rational говорит:
Коли в обласному центрі є одна-єдина місцева радіостанція, і її теж закривають - це дуже негативний показник. На жаль.

Згоден з вами, мущіна. Але "5-й канал" це діло якось... мммм... містифікував, Вам не здається? Не звернули уваги на "випадкових" респондентів, яких опитували на вулицях міста? Я - звернув. Нєкрасіво якось вийшло у плані неупередженості - 250 тисяч населення, а всі опитані у різних районах міста - члени симпатичної мені особисто громадської організації. Ну так зівпало.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Янв, 2008 16:33

Gomuncul Golem говорит:
Не звернули уваги на "випадкових" респондентів, яких опитували на вулицях міста? Я - звернув. Нєкрасіво якось вийшло у плані неупередженості - 250 тисяч населення, а всі опитані у різних районах міста - члени симпатичної мені особисто громадської організації. Ну так зівпало.

Не звернув. Я, на жаль (чи не на жаль, а так, просто) не у змозі ідентифікувати членів жодної громадської організації за самими лише іменами, особливо за настільки поширеними, як Віктор чи Надія. Та й казав я, власне, не про цей, визнаємо, не надто професійний репортаж, а про сам факт припинення мовлення.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Янв, 2008 16:44

rational говорит:
Я, на жаль (чи не на жаль, а так, просто) не у змозі ідентифікувати членів жодної громадської організації за самими лише іменами, особливо за настільки поширеними, як Віктор чи Надія.

Ееее.... як би це вам сказати... "5 канал" - він телевізійний насправді. Там показують ще людей.
Ну, бачу, ТВ ви не дивитесь, мущіна.
Це нам, у селі, нема чого робити.

Не люблю замовні матеріали. Навіть якщо вони зроблені на користь симпатичних мені особисто громадських організацій чи політичних сил.
Тіпа, професіоналізм, журналістська етика і подібні пусті слова мене ще якось чипляють. Нє?

Последний раз редактировалось: Gomuncul Golem (Вт, 29 Янв, 2008 16:48), всего редактировалось 1 раз
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Янв, 2008 16:47

Ну, можу повторитися:

rational говорит:
Та й казав я, власне, не про цей, визнаємо, не надто професійний репортаж, а про сам факт припинення мовлення.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Янв, 2008 17:56

rational говорит:

Не скажіть. "Патякання" в ефірі - це не обов'язково монологи у стилі Ірини Науменко та Ніни Даниленко. Якщо зуміють зробити якісний продукт - чом би й ні.

Ну я не знаю як кому, але наприклад я дуже рідко звертаю уваги на те, що говорять... звісно, згоден, коли якась цікава передача, то спеціально можна виділити для неї час і сидіти слухати. Але в більшості випадків, радіо для мене слугує таким собі фоном, коли я займаюсь іншими справами. Коли старій бабусі немає що робити, вона сидить дивиться телевізор, або втикає перед радіо щоб послухати різні балачки. Я так не можу, у мене небагато вільного часу, я вмикаю радіо з музикою і рідко звертаю на слова увагу і просто займаюсь своїми справами. Так же і всі інші. Навіть у мене на роботі зараз грає радіо - музика не відволікає, вона просто "допомагає" у роботі (щоб не так набридливо працювалось і цікаво), а коли починають щось говорити, то мій директор відразу перемикає на іншу станцію. От вам і приклад.

Тож молодь надає перевагу музиці! Томущо свій час вона хоче провести у якійсь цікавій або корисній справі з музикою, аніж сидіти перед радіо і слухати байки. Інша справа у бабусях і дідусях. Їм навпаки - музика заважає, краще розмови. Тож нехай Скіфія вибирає - молодь (а колишня Скіфія справді цінилась серед молоді) або старі люди.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Янв, 2008 17:56

Цікаво, саме керівництво це хоч розуміє? Confused
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 04 Мар, 2008 15:45

Ну то як? Нам скажуть що тепер буде із Скіфією-центр? Коли вона стане працювати, скільки і що на ній буде лунати? Всі ж так випинались, що це на краще? Ану розкажіть, чим це все покращало? Evil or Very Mad
Страница 2 из 2
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: