Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Микола Онул вийшов із фракції Партії Регіонів

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 18 Окт, 2012 8:47

Микола Онул вийшов із фракції Партії Регіонів

Депутат Кіровоградської обласної ради Микола Онул, який у 2009 році був обраний по 44-му мажоритарному округу завдяки підтримці виборців Кіровського району міста Кіровограда, вийшов із фракції Партії регіонів.
Пояснюючи своє рішення виборцям, він зазначив, що не може більше миритися з податковим свавіллям по відношенню до підприємців, яке сьогодні відбувається в області. Бездіяльність обласної влади відносно цього питання, яка свідомо допускає неправомірні дії по відношенню до підприємців, доводить економіку області до критичного стану.
«Протягом останнього часу, до мене, як до депутата обласної ради, неодноразово зверталися підприємці області зі скаргами на систематичні порушення податкового законодавства з боку контролюючих органів: необґрунтовані нарахування штрафів, відсутність реакції на зауваження з боку підприємців, некоректне проведення позапланових перевірок, - розповідає Микола Леонідович. – Таке ставлення відчуло на собі і наше підприємство. Так, після проведеної позапланової перевірки податковим інспектором була озвучена сума донарахувань, в тому числі штрафних санкцій на суму близько 2,5 мільйонів гривень, а в отриманому акті ця сума чомусь збільшилась майже в 2 рази. Крім того, в пред’явленому акті вказані порушення, які не мають жодного посилання на конкретні пункти чи статті законодавчих актів, згідно яких вчинено це порушення. Порушуючи «Порядок оформлення результатів документальних перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства», податкова не додала до акту жодного інформаційного документу. А всі намагання отримати будь-які розрахунки та пояснення з цього приводу, були марними. З’ясувалось, що «нашого» податкового інспектора через тиждень після перевірки відправили «на підвищення» в обласну податкову. Ось такий дивний збіг».
Стосовно цієї ситуації, підприємство подало позов до суду. Однак, на думку Миколи Леонідовича, часті випадки подібних порушень по відношенню до підприємців сьогодні в Кіровоградській області носять вже системний характер, саме тому підприємці повинні об'єднатися, щоб протистояти податковому свавіллю, відстоювати свої права, і насамкінець, економічну стабільність області. Голова Кіровоградської ОДПІ Вірієнко І.С. повинен розуміти, що принципи співпраці з підприємцями потрібно не тільки декларувати, але й виконувати. Адже непомірний та необґрунтований податковий тиск на підприємство може призвести до непоправних наслідків: доведені до банкрутства підприємства не сформують бюджет області, не в змозі будуть забезпечити своєчасну виплату зарплати своїм працівникам, не зможуть створювати нові робочі місця, реалізовувати державні програми.
Деякі кроки для вирішення цього питання були зроблені депутатами Кіровоградської міської ради, які описали найбільш часті порушення з боку податкової інспекції та відправили колективне звернення Президенту України, Генеральному прокурору, голові Державної податкової служби, голові облдержадміністрації і прокурору Кіровоградської області.
Ситуація погіршується ще й тим, що, на жаль, підприємці не відчувають підтримки у вирішенні їх проблеми від губернатора області. «Сергій Миколайович бачить в цьому питанні лише економічну складову, вважаючи, що не треба змішувати економіку з політикою. Однак, на мій погляд, ми зіткнулись якраз з тим випадком, коли політичні амбіції окремо взятих посадових осіб ставлять під загрозу економічний розвиток області», - впевнений Микола Онул. Саме протест проти такої економічної політики губернатора і свавілля з боку податкової, підштовхнули депутата Миколу Онула вийти з фракції Партії регіонів та, крім того, звернутися за допомогою у вирішенні даної проблеми до Президента України.
Не вирішена на регіональному рівні залишилась і ситуація з перинатальним центром, який працює вже більше ніж пів року і став справжньою гордістю нашої області. «Саме наше підприємство протягом семи місяців було задіяне в будівництві цього життєво важливого об’єкта. Ми приклали максимум зусиль, використовуючи при цьому власні кошти, аби не підвести область і дати можливість якнайшвидше запустити в роботу центр. І сьогодні ми не знімаємо свого кураторства з центру, допомагаємо і будемо допомагати вирішувати будівельні питання. – розповідає Микола Онул. – Однак, питання проведення остаточних розрахунків за всю зроблену роботу залишається «в повітрі». Як виявилось, сьогодні ця тема обласній владі просто не цікава. Неодноразові обіцянки губернатора Сергія Ларіна оплатити будівельні роботи залишились тільки яскравими словами. Ми виконали всі зобов’язання по будівництву перинатального центру і вчасно здали об'єкт. В присутності Президента Сергій Ларін наголосив, що всі розрахунки за будівництво центру були проведені. Насправді ж, борг за проведені роботи становить понад 1 млн.700 тис. гривень і розрахуватися з підприємствами, які залучалися до будівництва та оснащення центру з інших міст України і до сьогодні залишається неможливим».
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 18 Окт, 2012 9:03

Недолго музыка играла.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 18 Окт, 2012 9:04

Muxa говорит:
Недолго музыка играла.

Щури тікають з тонучого корабля. Smile
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 18 Окт, 2012 9:06

NTD говорит:
Щури тікають з тонучого корабля. Smile


Чтоб я так тонул. Не, причина вполне изложена в последнем абзаце.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 18 Окт, 2012 9:15

Muxa говорит:
NTD говорит:
Щури тікають з тонучого корабля. Smile


Чтоб я так тонул. Не, причина вполне изложена в последнем абзаце.

Гадаєте, що щоб повернули борг потрібно відходити від кормушки? Чи що ПР буде плакати за втратою та швидше спробує розрахуватись за будівництво, щоб "цінний політик" повернувся в партію? А чого він чекав від ПР? Smile
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 18 Окт, 2012 9:15

Просто фыркнул, обидевшись, что "свои" не прикрывают.
И было глубоко насрать на "систематичні порушення податкового законодавства з боку контролюючих органів" пока себя любимого не обули.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 18 Окт, 2012 9:25

xbb говорит:
Просто фыркнул, обидевшись, что "свои" не прикрывают.
И было глубоко насрать на "систематичні порушення податкового законодавства з боку контролюючих органів" пока себя любимого не обули.

+10! Але якщо вони взувають навіть своїх, то що вже казати про "чужих"?
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 18 Окт, 2012 9:32

Да если по чесноку, то наверное львиную часть бизнесменов налоговая должна бы была вообще посадить за уклонение от уплаты налогов.
Ну принято так у нас "минимизировать" налоговое бремя с аргументом типа "витьке на новый вертолет не буду платить".
А тут получилось обидно "все так делают, чего ко мне прицепились".
Никогда в жизни не поверю, что Онул работает в правом поле, посему не жалко Smile
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 18 Окт, 2012 10:01

xbb говорит:
А тут получилось обидно "все так делают, чего ко мне прицепились".

Kovirjans говорит:
В присутності Президента Сергій Ларін наголосив, що всі розрахунки за будівництво центру були проведені. Насправді ж, борг за проведені роботи становить понад 1 млн.700 тис. гривень і розрахуватися з підприємствами, які залучалися до будівництва та оснащення центру з інших міст України і до сьогодні залишається неможливим.

И где тут про налоги? Просто банальный кидок абсолютно в стиле облдерж.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 18 Окт, 2012 10:18

Rockv говорит:
...И где тут про налоги? Просто банальный кидок абсолютно в стиле облдерж.
А Вы все читаете или только начало и конец?

Специально для Вас:
Цитата:
...Таке ставлення відчуло на собі і наше підприємство. Так, після проведеної позапланової перевірки податковим інспектором була озвучена сума донарахувань, в тому числі штрафних санкцій на суму близько 2,5 мільйонів гривень, а в отриманому акті ця сума чомусь збільшилась майже в 2 рази...

Цитата:
Саме протест проти такої економічної політики губернатора і свавілля з боку податкової, підштовхнули депутата Миколу Онула вийти з фракції Партії регіонів
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 18 Окт, 2012 10:25

А по поводу банального кидка по "ситуація з перинатальним центром", то почти уверен, что к таким бюджетным заказам (зачастую со смешными сметами) не подпускают чужих.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 18 Окт, 2012 10:39

Не, ситуация "пауки в банке", она канешна не может не радовать, только вот еще экономических и не только войн не хватало в нашем городке.

И сбои системы "свой-чужой" тоже весьма интересны.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 18 Окт, 2012 13:32

чекаємо Миколу ув Опозиції Обєднаній!
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 18 Окт, 2012 17:35

Я рад за Онула, смелый и дальновидный поступок.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 18 Окт, 2012 22:33

Воно коли юлькиних лохів штормили, коли того ж Шевчука "натягували", то все було пучком, а коли ситуйовина повернулася так, що за рахунок ПРівської дрібноти починають фінансові дірки затикати, то воно вже і образливо трохи. Але ж треба бути реалістом, ну не можна ж вимагати щоб Фірташ за реальні гроші купував облгази чи Ахметов обленерго, це ж не лохи якісь, а поважні люди! З попередніків вже повидоювали багатенько і тиснути далі та ще й перед виборами видно не зовсім з руки.
Стосовно сміливості вчинку, то більше схоже на образу - із фракції вийду, а з ПР ні! Ларін поганий, а президент хороший.
Показать сообщения:   
Страница 1 из 6
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link