Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

А Пенсионный фонд то.... (размышлизмы на тему... не мои, но я солидарен)

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 02 Дек, 2011 22:15

А Пенсионный фонд то.... (размышлизмы на тему... не мои, но я солидарен)

Скоро всі прості пенсіонери (лохи) нарешті зрозуміють, що їх ошукали (кинули). Вони ж наївно сподівалися, що не може держава їх так кинути. Але вони забули, що років 18 тому держава їх вже кидала. І 15, і 10 тому…

Держава кидала і буде кидати доти, доки її громадянами будуть наївними йолопами (лохами).

А схема шахрайства (кидалова) така:

- Ми гарантуємо вам соціальний захист! - сказали шахраї (катали), - Ми гарантуємо вам... (тут вони робили загадкову паузу і витріщали очі) ПЕНСІЇЇ!

Пенсії - це надзвичайно прекрасно! Уявіть, коли ви станете стареньким і вже не зможете заробляти собі на хліб, ми (шахраї) будемо платити вам достойну (на наш погляд) пенсію.

- А де ж ви візьмете гроші, перепрошую...

- А у вас же і візьмемо! Ми щомісяця будемо у вас відбирати третину вашого заробітку у Пенсійний фонд.

- Третину? Ого!

- Але ви не будете цього відчувати, бо ми змушуватимемо платити ваших роботодавців.

- А, роботодавців? Це добре... А де роботодавці братимуть ці гроші?

- Ну як це - де? Та в них грошей кури не клюють!

Справді... Але чи не краще було б, щоб вони виплачували цю третину зарплати нам, а не вам...

- Ну ні! Ви ж ці гроші тупо потратите і залишитеся без пенсії! А ми вам пенсії пропонуємо! До кінця вашого життя ми будемо платити вам пенсії! Ну як!

- Та, в принципі, спокусливо...

- Ну давайте, вибирайте нас, ми ж вам пенсії гарантуємо такі достойні (подумки... 600 гривень).

- Достойні (ми думаємо, що 3000 гривень), ну добре, а є якісь розрахунки...

- Та які розрахунки, ви отримуєте довічну пенсію!

- Ну справді, як же без пенсії... Голосуємо за ваш соціальний пакет...

Ви можете не повірити, але майже всю свою історію людство жило без пенсій. Пенсійні шахрайства набули небачених масштабів тільки у ХХ сторіччі.

У чому ж суть цього шахрайства. Мало хто може це зрозуміти, але я спробую пояснити. Уявімо собі, що ваша зарплата становить 2000 гривень. Отже, щомісяця ви віддаєте у Пенсійний фонд 640 гривень. За сорок років - від 25 до 65 - ви віддасте у ПФ 307 200 гривень. Коли ви вийдете на пенсію вам (якщо ви не голова Пенсійного фонду) платитимуть приблизно 800 гривень. Якщо ви чоловік, то ваша тривалість життя в Україні (за статистикою) становить 65 років. Тобто з моменту виходу на пенсію ви маєте шанс пожити років п'ять, насолоджуючись пенсією. За цей час вам виплатять 48 000. Жінки мають шанс отримати у три-чотири рази більше. Вони раніше виходять на пенсію і довше живуть.

З другого боку, у чоловіків більші зарплати, вони більше сплачують у Пенсійний фонд... Їм образливіше. Тим більше, половина чоловіків не доживає до пенсійного віку, ну і всі гроші залишаються там.

Послухайте, а ви коли-небудь чули, щоб держава не виконала своїх гарантій? Ви чули коли-небудь, щоб держава обдурила своїх громадян? І ви досі сподіваєтеся, що держава про вас потурбується? Наприклад, як можна сприймати гарантії держави Україна, якої ще 20 років тому не існувало і яка не має жодної гарантії, що існуватиме ще через 10 років.

Наприклад, коли голова Пенсійного фонду виходить на пенсію, то він отримує десь 25 000 гривень пенсії. Але в нього немає ніякої гарантії, що коли прийде до влади, наприклад, Ткаленко, то йому не вріжуть пенсію відсотків на 90. Хто дасть гарантію, що нова влада не оголосить злочинним минулий режим і не відмовиться виконувати його зобов'язання? Хіба ми знаємо мало таких випадків?

Отже, треба бути дуже наївним дурнем, щоб сподіватися на виконання державою її гарантій. Ми бачимо, що Пенсійний фонд залишає собі близько 80% грошей, які ми перераховуємо туди у сподіванні на пенсію. Іншими словами, кожний із нас віддає Пенсійному фонду чисту зарплату за 10-12 років. Тобто під красивими гаслами про соціальний захист ми задарма батрачимо на Пенсійний фонд ціле десятиліття.

Хіба нас не тримають за простих лохів?

Голова Пенсійного фонду Зарудний (нещодавно виступав в ефірі) казав, що ми не можемо відмовитися від відрахувань у Пенсійний фонд (там якийсь дядько хотів відмовитися від пенсії - взяв ручку, порахував і зрозумів, кого з нього зробили). Тобто Зарудний забирає третину нашої зарплати і не залишає нам вибору. Уявіть собі, що до вас у хату приходить вгодований Зарудний і забирає у вас 50 тис. відкладених на чорний день доларів.

- Ви шо це робите? - питаєте ви в Зарудного.

А він каже:

- Все законно, читайте положення! Конституцію вивчайте!

Навіть лоху стане зрозуміло, що з нашим Пенсійним фондом щось не те...

Але це ще не повна картина.

Якби ми ті гроші, що забирає Пенсійний фонд із наших умовних 2000 гривень, клали на депозит під 12 % річних, то через сорок років мали б на рахунку 1 046 016 грн. Тобто були б українськими мільйонерами. Виплати по депозиту становили б, відповідно, більше 10 тис. грн на місяць. За такі гроші сьогодні можна як варіант купити 3-4 однокімнатні квартири у Києві і здавати їх по 500 доларів на місяць. Та ще й податки платити. От вам і пенсія. При цьому всі гроші були б нашими, а не Пенсійного фонду, оскільки зараз, коли людина не доживає до пенсії, гроші її пропадають. А так - все залишається у спадок.

Ми всі бідні душевно і духовно знедолені радянські люди, яких вчили працювати до пенсії і жити на пенсію. Тому відсутність пенсії виглядає для нас як повна відсутність засобів для існування у старості. Це жебрацтво, приниження... Цим і користуються пенсійні кидали. Довіряти державі турботу про вашу старість - це гра в одні ворота. Альтернатива пенсійному лохотрону - створити активи, вкладати у нерухомість, заощадити на старість, інвестувати у якомога більшу кількість дітей. І коли діти турбуються про старих батьків, це ж прекрасно і природно. Всім користь - і батькам, і дітям, і внукам. Це навіть біблейська заповідь - турбота про батьків.

Пенсійне державне шахрайство призвело до того, що держава, щоб не збанкротувати виявилася першою зацікавленою у скороченні віку своїх громадян. Саме нашій шахрайській пенсійній системі ми завдячуємо найнижчій тривалості життя у Європі. Хіба за це творці української пенсійної системи не заслуговують на покарання?

Що ж тепер робити з нашими пенсіонерами? Уряд не зможе скоро платити пенсії. Потрібно потурбуватися, щоб люди не голодували. Це важливо, бо ситий голодного не розуміє. Тому уряд може не зрозуміти, наскільки все серйозно, поки його не візьмуть на вила.

Ми врятуємо Україну. Хто згоден, роздрукуйте цю статтю, дайте людям почитати. Освічуйте людей. Нехай у них прокинеться дух вільного підприємництва і відповідальності за свою Батьківщину.

І моліться за мир. Або що?

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?pensiyniy_fond__derzhavna_afera&objectId=1075558
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 03 Дек, 2011 9:12

выход какой? так просто отказаться от пенсионных вычетов не удастся. работодателю проще будет тебя уволить,чем иметь проблемы потом с проверяющими службами. а так,в принципе,согласна,только в статье снова противоречие Strannic_30 говорит:
як можна сприймати гарантії держави Україна, якої ще 20 років тому не існувало і яка не має жодної гарантії, що існуватиме ще через 10 років.

и Strannic_30 говорит:
Якби ми ті гроші, що забирає Пенсійний фонд із наших умовних 2000 гривень, клали на депозит під 12 % річних, то через сорок років мали б на рахунку 1 046 016 грн. Тобто були б українськими мільйонерами

а где снова гарантии,что через 10 лет этот банк еще будет? ну и так далее, вопросов без ответов масса.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 03 Дек, 2011 10:36

Действительно, проанализировав сложившуюся ситуацию (со своей колокольни) я пришел к неутешительному выводу, что наше поколение стоит перед очень трудным выбором. Задача обеспечения своей старости - задача с очень многими неизвестными. Итак, давайте проанализируем способы накопления N-й суммы, так называемый "собственный пенсионный фонд", их "+" и "-", возможности законно увеличить эту сумму. Если я в чем то неправ - поправьте меня.
1. Государственный Пенсионный Фонд - автоматические отчисления с з/п наемных работников и единый социальный взнос с предпринимателей.
- "+" - государство законодательно гарантирует каждому гражданину, производившему вышеуказанные отчисления, по преодолению ним пенсионного возраста, ежемесячно выплачивать пенсию;
- "-" - непродуманная государственная политика начисления пенсий и пенсионных выплат;
Да еще и мелькала информация о готовящемся законе - особам не достигшим на 1-е января 2015 года 45-ти лет государственное пенсионное обеспечение не грозит. Вопрос - куда идут нынешние выплаты?
Вернут ли их если скажем человек решит начать накопление пенсии в:

2. Негосударственные пенсионные фонды - открытие персонального счета и добровольное начисление туда определенных сумм (по возможности или фиксированных по договору, ежемесячно или ежегодно).
- "+" - возможность лично выбирать финансовое учреждение, которому доверяешь свои сбережения и контроль состояния счета;
- "+" - начисление % на сумму вложений;
- "+" - возможность изъять свои средства и перевести их в другое учреждение;
- "-" - непродуманность государственной политики в данном вопросе, тормозящей развитие НПФ, государственно ориентированная политика на принудительное оформление в Гос. ПФ;
- "-" - инфляционные процессы, "прогорание" НПФ;

3. Накопительные пенсионные программы в страховых компаниях.
Все похоже с НПФ. Но как и в п.2 возникает вопрос - возьмет ли государство на себя защиту своих граждан и в случае нежелательного развития ситуации компенсирует ли вклады?

4. Земля, недвижимость, драгметалы.
- "+" - по моему все предельно понятно;
- "-" - наличие на начальном этапе приличных средств для покупки;

Кто еще может предложить варианты? Замечания и дополнения к вышеперечисленному?
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 03 Дек, 2011 10:57

Вся проблема в терминологии... На самом деле мы платим не взносы в ПФ, а пенсионный налог на содержания стариков. И эта принудительная благотворительность зачтется нам только на том свете. А наедятся на государство в будущем просто глупо: тут как повезет - "нагнет" государство молодежь в пользу пенсионеров - будут пенсии, не нагнет (как в Грузии) - не будет. Рожайте детей, воспитывайте, учите, берегите от войн и прочих неприятностей, то глядишь и старость будет в радость.

ЗЫ Как говорил известнейший персонаж Ильфа и Петрова: " Абсолютную гарантию может дать только Господь Бог или страховой полис". А с полисом уже все не так радужно Smile
Показать сообщения:   
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link