Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Вступ до магістратури. Інститут високих технологій КНУ імені Тараса Шевченка

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 04 Фев, 2011 20:51

Вступ до магістратури. Інститут високих технологій КНУ імені Тараса Шевченка

Інформація для всіх, хто розмірковує над тим куди піти вчитися після отримання диплома бакалавра і планує отримати ступінь магістра

В 2009 році в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка було створено Інститут Високих Технологій (ІВТ). ІВТ є організаційним і навчально-науковим структурним підрозділом університету, статус якого рівний статусу факультету.

В основі створення Інституту високих технологій (ІВТ) Київського Національного університету імені Тараса Шевченка лежить ідея фундаментального міждисциплінарного підходу для підготовки науковців нового покоління.

Основними завданнями ІВТ є: створення цілісної системи підготовки та перепідготовки дослідників нової генерації, здатних розв’язувати проблеми сучасних природничих наук, проводити наукові дослідження, які вимагають глибоких фундаментальних міждисциплінарних знань, творчого мислення, навичок роботи на найсучаснішому дослідницькому та технологічному обладнанні; об’єднання науково-педагогічних кадрів для розв’язання найбільш актуальних науково-технічних проблем сьогодення, а саме – проведення комплексних досліджень з використанням високих технологій природи живого та досліджень з фізики, хімії, біології та технології, які безпосередньо або опосередковано торкаються цієї проблеми; розв’язання певних проблем енергетики: пошуку нових джерел енергії, економічно вигідних та екологічно чистих засобів її використання; моделювання та створення приладів, пристроїв та систем на основі нових наукових розробок.

З самого початку свого існування ІВТ націлений на підготовку дослідників нового покоління, у яких під час навчання буде сформований широкий світогляд, творче мислення, вміння розв'язувати нестандартні задачі, розуміння необхідності тісної наукової міжнародної співпраці, Широкі фундаментальні міждисциплінарні природничі знання, разом з продуманою гуманітарною підготовкою, сам психологічний клімат в ІВТ сприяють формуванню високопрофесійного, освіченого, інтелігентного, доброзичливого фахівця, якому під силу розв'язання задач в майбутньому в різних сферах людської діяльності.

До складу Інституту входять чотири кафедри:

* Нанофізики конденсованих середовищ
* Супрамолекулярної хімії та біохімії
* Молекулярної біології, біотехнології та біофізики
* Математики, теоретичної фізики та комп'ютерних технологій

З 1 вересня 2010 року в ІВТ розпочато навчання в магістратурі за спеціальністю "Високі технології"

Головна мета: підготовка висококваліфікованого спеціаліста в галузі високих технологій, що займається науковими дослідженнями в міждисциплінарних галузях і може працювати на стиці наук – фізики, хімії, біології.

Спеціальність і кваліфікаційний рівень: випускник ІВТ отримує отримує ступінь магістра за спеціальністю «високі технології» з записом у дипломі - «магістр високих технологій».

Вступ до інституту: студентами ІВТ можуть стати всі бакалаври, випускники природничих і математичних факультетів (фізики, радіофізики, хіміки, біологи, прикладні математики, кібернетики..). Фахові випробування: спеціальність, іноземна мова, філософія. Фахове випробування зі спеціальності проводиться по базовій спеціальності отриманій абітурієнтом в бакалавраті.

Аспірантура і докторантура: ІВТ здійснює навчання аспірантів як з відривом від виробництва так і без відриву від виробництва.

Навчальний процес: на початку навчання студенти ІВТ отримують необхідий об’єм знань з суміжних до своєї базової освіти наук. Фізики слухають лекції з біології і хмімії, хіміки з фізики і біології ітд. На другому етапі студенти слухають лекції міждисциплінарного циклу, лекції з базової спеціалізації, лекцї за вибором. Кожний лекційний курс має цикл лабораторних робіт для практичного засвоєння матеріалу.

Студенти ІВТ: в 2010 році було здійснено перший набір студентів в магістратуру. Всього навчається 26 студентів з різних ВУЗІв і міст Україні. Так серед студентів ІВТ є випускники-бакалаври Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Києво-Могилянської академії, Національного технічного університету України (КПІ), Донецького національного університету...

додаткова інформація http://iht.univ.kiev.ua/

телефон 044-526-05-82
мейл iht.univ@gmail.com
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 29 Сен, 2012 16:36

Поступление в магистратуру

Европейский университет г.Кривого рога объявляет набор в заочную магистратуру бакалавров и специалистов,окончивших любой ВУЗ Украины по специальности "Менеджмент организаций," "Менеджмент внешнеэкономической деятельности","Менеджмент организаций здравоохранения",
"Менеджмент гостинично-ресторанного бизнеса", "Финансы", "Учет и аудит", "Компъютерные науки".
Специальность,получаемая в магистратуре "Управление инновационной деятельностью".
Продолжительность обучения - 1,5 года заочно.
Оплата помесячная - 780 гривен в месяц (всего - 11 тыс.700 гривен за весь курс обучения).
Иногородним на период сессии предоставляется недорогое общежитие (150 гривен в месяц).

Прием в магистратуру без экзаменов,по собеседованию.
Магистерская степень даст Вам возможность в дальнейшем преподавать различные экономические дисциплины в ВУЗах и техникумах.
Тел.приемной комиссии университета:(056)404-48-47 и 404-34-35
г.Кривой Рог,ул.Ленина 55

Прием документов на заочное обучение по 1 февраля 2013 года. Обращаться к зав.учебной частью по вопросам поступления в магистратуру.
Количество лицензионных мест ограничено.
Показать сообщения:   
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link