Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Звернення Олега Соскіна, Голови УНКП до Л. Кучми

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Ноя, 2004 14:59

Звернення Олега Соскіна, Голови УНКП до Л. Кучми

Пане Кучмо, у Вас ще є шанс хоч якимось чином зберегти залишки реноме. У протилежному випадку Вас просто не стане і народ прокляне Вас та Вашу сім′ю до сьомого коліна.

Кучмі Л.Д.,
Президенту України

Пане Кучмо!
Українська Національна Консервативна партія звертається до Вас як до особи, яка ще кілька днів виконуватиме функції Президента України.
Ваші повноваження вже завершуються, оскільки, як відомо, згідно зі ст. 103 Конституції України „Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п’ять років”. Згідно зі ст. 104 Основного Закону України „Новообраний Президент України вступає на пост не пізніше ніж через тридцять днів після офіційного оголошення результатів виборів, з моменту складання присяги народові на урочистому засіданні Верховної Ради України”.

Ви, пане Президенте, пройшли через цю процедуру 30 листопада 1999 року. Тож, відповідно до Конституції України, Ваші повноваження закінчуються рівно через 5 років наступного дня після того, як Ви склали присягу і приступили до виконання президентських повноважень. Таким чином, Вам залишилося перебувати на посаді Президента України 4 дні, а саме до 30 листопада 2004 року.

Пане Кучмо, Ви маєте ще кілька днів для того, щоб не ввійти в історію України людиною, яка довела Україну до повного хаосу, неконтрольованих процесів та громадського конфлікту.

Режим, який Ви та Ваші помічники так довго лаштували, руйнується, як будиночок із карт, бо побудований не на правді та свободі, а на залякуванні, примусах та насильстві. Нині український народ, врешті-решт, розриває ті кайдани жаху, якими скували його Ви та Ваше кланове оточення. Процес руйнації поки що чинної системи настільки швидкий і звільняється така величезна маса соціальної енергії, що політико-соціальна ситуація може вийти з-під контролю в будь-який час. Тим паче, що Ваш протеже і вихованець – В.Янукович, щоб прорватися до влади, готовий залити Україну кров’ю. Він настільки повірив у можливість стати президентом, що готовий здійснити беззаконня проти України, аби тільки досягти влади та перетворити нашу державу на концтабір, за принципами якого звик думати і діяти. Для захоплення влади Янукович та його група не знайшли нічого кращого, як рекрутувати собі прибічників із колоній, в’язниць та люмпенського середовища.

З огляду на вищевикладене Українська Національна Консервативна партія звертається до Вас, пане Кучмо, з пропозицією здійснити наступні кроки.

По-перше, негайно відправити голову Центральної виборчої комісії С.Ківалова та увесь склад ЦВК у відставку. Ви добре розумієте, що Ківалов та більша частина членів ЦВК проголосили сфальсифіковані результати другого туру виборів Президента України.

По-друге, у Вас ще є час відправити у відставку уряд В.Януковича. Сьогодні прем’єр використовує весь ресурс державної машини для того, щоб разом зі своєю групою прорватись до президентської вершини. Гроші державного бюджету використовуються ним для задоволення власних амбіцій щодо президентства.

По-третє, скласти повноваження Президента України, призначити В.Ющенка виконуючим обов’язки прем’єр-міністра України та передати йому владу.
Після цього кризову ситуацію буде розв’язано, процес увійде до цивілізованого правового русла. Україна отримає легітимного Президента, а Ви спокійно зможете відпочивати і керувати своїм Фондом.

Якщо ж Ви не здійсните цих кроків, то ситуація для Вас може розвиватись за наступними сценаріями.

Перший сценарій — „румунський”. Якщо Ви або В.Янукович спробуєте застосувати силу, то викличете величезний опір народу і накличете на себе кару. Вас та Вашу сім′ю спіткає доля Чаушеску та його родини.

Другий сценарій — „югославський”. Якщо Ви не погодитесь передати владу В.Ющенку, але й не проллєте кров, то Вас чекає доля югославського диктатора Мілошовича — Міжнародний Суд у Гаазі.

Третій сценарій — „корейський”. Якщо Ви не погодитесь передати владу В.Ющенку і Вас усуне народ, то український суд судитиме Вас як корейських диктаторів Ро Де У та Чон Дух Вана.
Леоніде Даниловичу, вибирайте самі, який сценарій Вам більше до вподоби! Але не помилиться!

Чекати залишилось зовсім недовго – 4 дні. Інших сценаріїв не буде. Балачки Ваших радників – московітів та космополітів – на кшталт того, що Вам потрібно протриматися, що Ющенко з Януковичем зіткнуться між собою, – безпідставні. Ви вже нікому не потрібні. Ви стаєте матеріалом, який буде викинуто на смітник політичної історії України.

Пане Кучмо, у Вас ще є шанс хоч якимось чином зберегти залишки реноме. У протилежному випадку Вас просто не стане і народ прокляне Вас та Вашу сім′ю до сьомого коліна. Це прокляття буде тяжіти над Вашим родом назавжди. Настав час остаточно обрати свою долю. З ким Ви — з народом чи з бандитами? Ким Ви залишитесь в історії — двічі Президентом України, яка формує себе як європейська держава, чи звичайнісіньким бандитом, служкою Московії та космополітів?

Пане Кучмо, визначайтесь, оскільки часу обмаль!!!

Олег Соскін,
Голова Української Національної Консервативної партії

http://www.vybory.osp-ua.info/vistup_intervu-idxnews-2824.html
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Ноя, 2004 15:19

Мля, харе спамить! Есть же темы про выборы!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Показать сообщения:   
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link