Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

«Офіцер» на прізвисько «Шльома», або шахрай на прізвище Ковтуненко.

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 16 Фев, 2017 23:20

«Офіцер» на прізвисько «Шльома», або шахрай на прізвище Ковтуненко.

Легкий спосіб заробити завжди притягував увагу кримінальних талантів, серед яких у «лихі 90-ті» можна було зустріти від дилетантського підприємця до високопосадовця.
Але й сьогодення розплодило серед нас «борців з корупцією» та т.зв. «санітарів, які очищують владу», котрі використовуючи свою «прозорість» і «патріотизм» та піарючись на різного роду громадських зібраннях, непогано збагачуються.
Одним із таких активних борців з корупціонерами в нашому регіоні є Ігор Ковтуненко. Маючи статус патріотично налаштованого борця за незалежність України та її світле майбутнє, за прізвиськом «Шльома», з кримінальним минулим (двічі засуджений), успішно впроваджує шахрайські схеми, використовуючи при цьому весь свій багаж «елітних» зв’язків.
В Кропивницькому Ігор Ковтуненко очолює громадську організацію «Товариство офіцерів України». Але ніякого відношення до офіцерів Незалежної України та СРСР ця особа не має.
Використовуючи дружні стосунки із головою Кіровоградської обласної ради та будучи його радником, у 2014 році Ігор Ковтуненко здійснював рейдерські захоплення сільгосппідприємств області, створював шахрайські схеми по незаконному отриманню від них грошових коштів, в т.ч. вдаючись до вимагань із погрозою фізичної розправи. Окрім цього, через місцевого кримінального авторитета Віктора Клименкова, на прізвисько «Клім», Ковтуненко незаконно заволодів врожаєм та майном одного із підприємств і автобази у м. Олександрії.
У тому ж році, балотуючись до лав народних депутатів України та будуючи свою передвиборчу програму суто на законності, рівності та справедливості, Ігор Ковтуненко активно зайнявся волонтерською діяльністю. Ось тільки, «благодійна місія» була побудована на вимаганні від підприємців, у супроводі озброєних бійців, грошових коштів нібито на похорони загиблих в зоні АТО. Група шахраїв була затримана співробітниками міліції, а згодом звільнена за безпосередньої вказівки колишнього очільника МВС області І.Вітюка, який на той час вдало кришував діяльність Ковтуненка.
Але це не зупинило «благодійника». Надалі, Ковтуненко винайшов новий спосіб збагачення - за рахунок коштів державного бюджету. Через підконтрольні йому підприємства ТОВ «Наука», ПП «Групи технологій онлайн» та ТОВ «Спецавіасервіс», не маючи ліценції, він постачав протигази на озброєння Національній гвардії України по завищеній вартості. Завдяки цій шахрайській схемі, було привласнено близько 10 млн. грн. Дуже благородно з боку «офіцера»…
Не зважаючи на те, що вищевказане призвело до кримінальної відповідальності, Ігор Ковтуненко йде далі, не зраджуючи своїм шахрайським принципам. Через можливості давнього «подєльніка», відставного генерала армії Івана Свиди, він намагається добратися до матеріальних цінностей Міністерства оборони. Предметом його зацікавленості вкотре стали дорогоцінні метали, які містяться у радіоелектронних пристроях цивільного та військового призначення. За «новою» шахрайською схемою, Ковтуненко хоче отримати монопольний дозвіл на переробку цих пристроїв через підконтрольні ТОВ «Кіровоград–ВДМ» та ТОВ «Магнет», а також, включити ТОВ «Наука» в державне оборонне замовлення на 2017 рік. І все це, після ряду кримінальних справ, в яких фігурують дані підприємства.
Як вдалося з’ясувати, протягом 2005-2010 років Ковтуненко через вказані фірми неодноразово проводив оборудки з виділеними з електроприладів золота та срібла, в результаті чого отримував «чистих» прибутків в розмірі більше 10 млн.грн.
Такий «послужний список» керівника «офіцерської організації» можна продовжувати ще довго. З таким авторитетом вже не знайдеться людей, котрі вірять і довіряють громадськості, і як показує життя, ця людина ще себе «позитивно» проявить.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 17 Фев, 2017 14:47

Так капитализм - криминал изначально, с момента первичного накопления капитала и в последующем. Миф о трудовом происхождении капитала развинчен ещё раббаем Марксом.Так что сие есть норма.
А у Вас,батенька,социализм из башки не выветрился,али конкурент какой рассчитывает ( кста вполне верно) ,что у народа ещё всякие идейки о справедливости в голове болтаются,ввиду отсутствия криминальных талантов, и неистребимого оптимизма,невзирая на действительность.
Показать сообщения:   
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link