Президентские выборы`2019 показали, что 73% населения Украины -- сказочные долбоёбы благодушные дзен-буддисты доверчивый и наивный детский сад.

Как так произошло в европейской стране, где процент высшего образования просто зашкаливает?

Да лёхко, вообще на раз. Отмотаем плёнку на полтора года назад: Ефект саламандри. Коротко суть:

Цитата:
В ході експерименту було поширено інформацію про те, що офіцер Національної гвардії України, який перебував у закладі громадського харчування, нібито вбив саламандру, яка випадково зайшла у заклад громадського харчування. При цьому особа, яка поширила цю інформацію, висловила обурення такою жорстокістю військового. Поширена інформація спровокувала обговорення у соціальній мережі Facebook, у якому більшість учасників засудили жорстокість офіцера. Один з учасників обговорення зазначив, що згадана саламандра була домашньою тваринкою маленької дівчинки із сусіднього будинку, стверджуючи, що лише погладивши цю тваринку дівчинка може заспокоїтися і заснути. Дана інформація ще більше посилила негативне сприйняття з боку учасників обговорення особи офіцера.

На переконання учасників обговорення у правдивості інформації про вбивство саламандри не вплинули доказова інформація, що заперечувала, як саму можливість появи саламандри у закладі громадського харчування, так і можливість тісного контакту тварини з дитиною. Зокрема одним з учасників обговорення, організатором експерименту, було наведено докази того, що ця земноводна тварина не може існувати при температурі нижчій за 0 градусів за Цельсієм тоді, як 24 січня 2017 року температура повітря у Львові складала від — 4 до -12 градусів за Цельсієм. Також було наведено інформацію про те, що саламандра виділяє отруйні речовини, а отже її неможливо гладити незахищеною рукою без ризику отримати отруєння. Тобто дівчинка, про яку згадувалося раніше, не могла гладити саламандри без ризику для здоров'я.


И как результат: Цитата:
Після трьох днів учасниками було вирішено припинити експеримент, оскільки зростала кількість негативних відгуків щодо особи вбивці саламандри, а окремі групи людей розпочали збір коштів для придбання нової тварини для «дівчинки із сусіднього будинку».


Как вывод: мы искренние, мягкосердечные, и склонны реагировать моментально, не вдаваясь в нудные детали -- типа, а существовала ли эта саламандра в реальной жизни? (Та всім похуй, обурення висловлюємо негайно.)

Второй кейс: Я запостил фейковую новость в украинском Facebook и получил 18 тысяч шеров за два дня
Краткое содержание:
[/quote]

Внимательный читатель сразу заметил 9000 стран, а невнимательный поддержал лайками.

Итак, сограждане, обвести нас вокруг пальца -- как два байта переслать. И дипломы о высшем образовании -- вообще ни разу не антидот.