Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Відкритий лист до міністра МВС України Могильова А.В.

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 13 Июл, 2010 17:06

Відкритий лист до міністра МВС України Могильова А.В.

Відкритий лист до міністра МВС України Могильова А.В.

КОМЕРСАНТ В ПАГОНАХ

З приходом нового керівництва УМВС України в Кіровоградській області очікуваних змін на краще в органах ДАІ не відбулось. Тарасенко Олег Іванович – колишній керівник УДАІ, який в свій час перетворив ДАІ області в комерційну структуру, який ставив підлеглим завдання, які суперечили всім можливим нормам не тільки закону, але й моралі. В той же час під час свого керування займав позицію підтримки однієї з політичних сил в період президентських виборів 2010 року (так достовірно відомо, що він організовував направлення автобусів з міста Кіровограда до столиці України – Києва з прихильниками партії БЮТ, для участі в масових заходах). В даний час Тарасенко О.І. комфортно та впевнено почуває себе на посаді заступника начальника УДАІ УМВС в Кіровоградській області. При цьому складується враження з його поведінки, що він так і залишився таким собі (сірим кардиналом) продовжуючи керувати ДАІ Кіровоградської області, залишаючись так би мовити в тіні. Він відкрито заявляє, що має впливових друзів-бізнесменів в області та вагому підтримку в Міністерстві Внутрішніх Справ України. Стало за правило купувати посади в ДАІ, при цьому необхідно заручитися підтримкою Тарасенка О.І.
Хочеться нагадати про деякі з діянь Тарасенка О.І.. Так в середині 2009 року з безпосередньої вказівки Тарасенка О.І. всі банківські каси, які приймали платні послуги ДАІ та МРЕВ Кіровоградсбкої області, розпочали примусову співпрацю виключно з приватною фірмою «ГЕРЦ» (м.Одеса), яка в значній мірі збільшила безпідставні витрати громадян України при здійсненні платежів у вказаних касах області ( було заборонено приймати від громадян банківські платежі не по програмі Герц ). При цьому керівники районних ДАІ області були попереджені, що в разі не виконання даної вказівки вони будуть звільнені. Після цього всі банківські установи в усній формі були попереджені, що квитанції будуть прийматися тільки в тому випадку якщо банківське відділення розпочне співпрацю з приватною фірмою «ГЕРЦ». Тарасенко О.І. перетворив ДАІ в механізм свого додаткового особистого збагачення, тому що банки працюючи по вказаній програмі, розпочали брати з громадян по 6 гривень за кожну проведену операцію (при платежі таких операцій було від трьох до п’яти) та 10 % з суми, якщо вона перевищувала 150 грн. Так при проходженні технічного огляду громадяни сплачували зайвих від 50 до 300 грн. в залежності від суми обов’язкового платежу. Щомісячно Тарасенко О.І особисто контролював проходження коштів по програмі «ГЕРЦ» та мав з даного виду діяльності прибуток від 30 000 до 50 000 грн. щомісяця.
Ще одним з видів комерційної діяльності Тарасенка О.І було та залишається здійснення контролю за проходженням транзитного контрабандного вантажу по автошляхах через територію Кіровоградської області (в основному це спирт) та звільнення за винагороду транспорту з штраф майдану. З цього виду діяльності щомісяця Тарасенко О.І. отримує від 10 000 до 20 000 грн.
Не нехтує Тарасенко О.І. і щомісячними поборами з особового складу ДАІ. Так було встановлено та залишається і зараз такса в розмірі від 1 000 грн. до 5 000 з кожного підрозділу в залежності від розміру території обслуговування, що дає Тарасенку О.І. 40 000 грн. щомісяця.
Крім зазначеного ставляться додаткові завдання в зв’язку з приїздом перевіряючи з ДДАІ України від 500 до 1000 грн. з кожного підрозділу.
При цьому Тарасенко О.І. поставив завдання вирішити питання придбання кожному підрозділу за рахунок коштів з місцевих бюджетів «алкотесторів» перерахувавши по 16 000 грн. за кожен. Але не виключено, що в разі неможливості вирішення завдання вказаним шляхом Тарасенко О.І примусить придбати «алкотестри» за власні кошти в кредит.
Зрозуміло, що Тарасенко О.І. має гарні комерційні здібності працюючи в ДАІ. Виникає питання: з якою метою нова влада залишає таких «здібних» людей в пагонах на керівній посаді? Складається враження, що такі працівники потрібні при любій владі.

Приносимо вибачення, що не вказуємо з особистої безпеки свої прізвища. Запевняємо Вас, що наша мета – встановлення об’єктивності.


З повагою,
Особовий склад Кіровоградського УДАІ УМВС
в Кіровоградській області.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 13 Июл, 2010 22:24

aркадий
У вас описочка в ніку.
насправді він звучить - акакій
Показать сообщения:   
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link