Гід для вегетаріанців, польові атласи, сортування відходів і додатки для дітей - представляємо 5 екологічних програм російською мовою ділиться компанія Евротерминал в рамках соціального проекту Суботня online STEM-школа

Щаслива Корова

«Щаслива корова» - це мобільний вегетаріанський гід, який допоможе вегетаріанцям і веганам знайти місця, де вони будуть відчувати себе комфортно, і де є страви, які їм підходять.

Творці програми, самі вегетаріанці, придумали його для того, щоб вирішити часту проблему вегетаріанців - пошук кафе або іншого закладу, де подаються страви, які підходять вегетаріанцем і веганом. За допомогою «Щасливої корови» можна легко і швидко орієнтуватися в будь-якому місті Росії і знайти вегетаріанський ресторан, магазин, пекарню, йога-центр і будь-яке інше дружелюбне вегетаріанці заклад.

ЕкоГід: Птахи і Голоси

«ЕкоГід: птиці і голоси» - це перший польовий визначник-енциклопедія птахів, пташиних гнізд, яєць і голосів птахів Росії. Додаток містить 206 видів птахів - кожен супроводжується докладним описом птиці, її фотографією, малюнком і голосом (який навіть можна встановити як рингтон на дзвінок прямо з додатку).


Додаток, яким може користуватися навіть не фахівець, включає в себе три складові частини: 1) визначник птахів, гнізд і яєць; 2) атлас-енциклопедія; 3) підручник з анатомії, фізіології і екології птахів.


Крім того, важливо, що додаток працює навіть без мережі - його можна взяти з собою на прогулянку в ліс, в похід, на дачу, в експедицію, на полювання чи риболовлю і визначати птахів за зовнішнім виглядом, по голосу, по знайденим гнізд і / або яйцям (шкаралупах), а також по голосам - прямо в природі.


Серед інших додатків «ЕкоГіда» можна знайти гід по квітам, рибам, деревам і рептиліям.


Ecokids

«Ecokids» - це додаток білоруських розробників, яке в ігровій формі навчить найменших правильно сортувати відходи, берегти воду і електроенергію.


Еко-територія


Додаток «Еко-територія», яке розробили переможці Іркутського еко-Хакатона Андрій Черкашин і В'ячеслав Стрекаля за підтримки Теплиці соціальних технологій, здійснює пошук еко-об'єктів.


Додаток шукає і показує пов'язані з екологією об'єкти міської інфраструктури Іркутська:


парки, сквери, сади, садиби - місця відпочинку городян і гостей міста;

еко-магазини - магазини, що пропонують екологічне харчування, одяг;

предмети побуту;

пункти прийому вторсировини і відходів;

організації, які контролюють, допомагають, вирішальні, що піднімають проблеми екології міста.

Додаток прокладає маршрути з голосовим оповіщенням до цікавлять,, показує відстань до них, адреси, телефони і сайти. У базі 70+ об'єктів.


Додаток працює як розширення для геолокаційні браузера доповненої реальності LayAr. Підходить для iOS і Android.

BabyBus
«BabyBus» - це ще одне екологічне додаток для дітей. За допомогою програми діти дізнаються про те, які бувають категорії сміття, як сортувати сміття, переробляти відходи, робити компост для саду та захищати землю.