Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Действия по возвращению Дендропарка городу

Автор
СообщениеЧт, 27 Авг, 2009 20:23

Ждем осени, на данный момент бесплатный проход через территорию парка в будние дни - имхо - для большинства горожан является достаточным поводом "не возбухать".
[M]
Сообщения, идущие вразрез с предупреждением в первом сообщении темы - удалены.
Для жалоб есть отдельная тема.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 24 Окт, 2009 0:34

"Бесплодность полицейских мер обнаруживала всегдашний прием плохих правительств – пресекая следствия зла, усиливать его причины." (С) Ключевский.
Чуть перефразируя, - а каковы причины того, что кто-то прибрал к рукам парк?
Акции нужно устраивать не у парка, а у зданий СБУ и УБОП. Это именно там позволили и не пресекли.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 24 Окт, 2009 0:41

«Я после пятой осмелел, спросил: «На чьи труды дворец?», а он ответил: «Не твое собачье дело». (С) Шевчук.
На чьи труды у нас такое красивое здание СБУ? Cool
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 24 Окт, 2009 7:58

madman говорит:
На чьи труды у нас такое красивое здание СБУ?

Оно такое еще с царских времен, когда все те здания строили. А поставить пластиковые окна и фасад раскрасить - сверхмного денег не надо.

Куда интереснее хатка, в которой раньше жило СДПУо, расположенная внутри квартала между педунивером и тем самым Ленина 9. Wink

Чуйствую или грохну начинающийся оффтоп, или если будет интересно - откушу в другую тему.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 28 Окт, 2009 0:36

Rockv говорит:
Оно такое еще с царских времен, когда все те здания строили. А поставить пластиковые окна и фасад раскрасить - сверхмного денег не надо.

А хто ж это здание так сказать подарил СБУ, НКВД, КГБ,- может владелец? (И при оккупации там кстати тоже жил немецкий начальник по той же части)Laughing
А СБУ досить неспроможне звiльните це мiсто вiд онулiв та волканових. I смix i грiх. В войнушку граються.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 10 Ноя, 2009 17:30

Зверталася до юриста.
Цитую його відповідь:
[M]
Тут було ну дуже багато всього. Сподіваємося, що в шановної Йолги цей мегатекст не пропаде, а ми й так юристові повіримо Smile

Отже, пiдсумуемо все вищезазначене зробимо висновки.

ВИСНОВКИ
1. Дендрологічні парки створюються з метою збереження і вивчення у спеціально створених умовах різноманітних видів дерев і чагарників та їх композицій для найбільш ефективного наукового, культурного, рекреаційного та іншого використання. Дендрологічним паркам місцевого значення/ у Вашому випадку/ у встановленому порядку може бути надано статус науково-дослідної установи.
2. Землі природно-заповідного фонду можуть перебувати у державній, комунальній та приватній власності.Дii місцевої влади- правомiрнi .
3. На території дендрологічних парків забороняється діяльність, що не пов'язана з виконанням покладених на них завдань і загрожує збереженню дендрологічних колекцій.
В охоронних зонах не допускається будівництво промислових та інших об'єктів, розвиток господарської діяльності, яка може призвести до негативного впливу на території та об'єкти природно-заповідного фонду. Оцінка такого впливу здійснюється на основі екологічної експертизи, що проводиться в порядку,встановленому законодавством України.
4. Приватний підприємець дiе всупереч закону. За вирубання частини насаджень вiн повине бути притягнутий до вiдповiдальностi .
5. Спочатку Вам необхiдно створити iнiцiативну групу та звернутися до місцевої влади з вимогою провести громадськi слухання по даному питанню.
6. Я б порадив звернутися в природоохоронну прокуратуру з заявою мешканцiв Вашого району або мiста . Природоохоронна прокуратура за допомогою винесення актiв прокурського реагування допоможе розвязати проблему."
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 10 Ноя, 2009 22:03

Дійсно багацько всього, але особисто мені здається, що аж до появи тюльпанів наступної весни вхід до парку буде безкоштовний, хіба що крім якихось свят. Поки можна спокійно ходити через парк по своїх справах, мені паркани не заважають. А криза та футбольний клуб не дадуть розвернути мегабудівництво ще досить довгий час.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 27 Ноя, 2009 16:45

[M]
Напоминаю:
Kompot говорит:
Плачьте в этой теме.

Негодуйте и жалуйтесь тоже там же.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 27 Янв, 2010 11:56

А чому б не зібратися вам і не вийти на площу з триденним голодуванням, транспорантами і наметовим містечком?
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 27 Янв, 2010 12:08

Nidhi говорит:
А чому б не зібратися вам

А чому б не вам, а нам? Smile Казати простіше, аніж діяти. Smile
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 27 Янв, 2010 21:10

Nidhi говорит:
А чому б не зібратися вам і не вийти на площу з триденним голодуванням, транспорантами і наметовим містечком?

Ой, да, своїми іронією і єхідством Ви набагато більше допоможете.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 28 Янв, 2010 8:18

Мене ця проблема не хвилює зовсім... Тому - "ви"... Я пропоную вам діяти а не балакати... Зразу стане зрозуміло, на скільки вас це турбує і на що ви спроможні... Інакше - на якого дідька ця тема взагалі....
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 28 Янв, 2010 9:35

Моя пропозиція сама дієва. На площу з транспорантами!!!!! Організація рок-концерту!!!! Голодування!!! Впевнений, що ви ні до чого кращого не добалакаєтеся. Який же це флуд - це репліка на безпідставні звинувачення. Флуд - з твого боку. Висловлюватися треба не з позиції крішнаітів, а з власної - коректніше.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 28 Янв, 2010 9:43

мы, кому не пофиг судьба парка Nidhi говорит:
На площу з транспорантами!!!!! Організація рок-концерту!!!! Голодування!!!

а вы - Nidhi говорит:
Мене ця проблема не хвилює зовсім... Тому - "ви"... Я пропоную вам діяти

Вот и разделились.
Только таких командиров нам не надо)
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 28 Янв, 2010 10:14

Lanaras говорит:
Только таких командиров нам не надо)

+1 Однозначно! Smile)
"Моя хата скраю, нічого не знаю"
Повторю: сказати і порадити завжди значно простіше, аніж діяти.

Nidhi говорит:
Інакше - на якого дідька ця тема взагалі....

Форум створено для того, щоб обговорювати, от тому ми обговорюємо цю проблему.

На мою думку ніяке голодування і транспаранти не допоможуть. Та і взагалі, люди, що тут пишуть ще й працюють, тому немає їм коли виконувати такі тупі заходи.

Моя позиція - я туди не ходжу за жодних підстав (навіть коли мені пропонують пройти по чужій карточкі). Саме цим я не приношу, зі своєї сторони, ніяких прибутків. Але це ніщо... Якщо кожен другий колишній відвідувач вчинить таке, то власники парку понесуть збитки і їм буде просто не вигідно тримати охорону і все таке...

А виходити в мороз на площу з транспаратнами - це дурниця. Приїде міліція порозганяє.... швидше я в такому випадку збитки понесу, аніж це чимось допоможе в даній ситуації

P.S. Я теж можу порадити: "Зберіться з вилами і лопатами і візміть парк штурмом, виженіть адміністрацію. А я? Я буду просто на це дивитись - що воно з того вийде, мені ж то всеодно парк не потрібен. Але моя пропозиція дієва!" Smile))
Страница 7 из 8
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: