Кировоградский форумКировоград — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета

Потрібні зміни!

Якби президентські вибори відбувалися б в найближчу неділю, за кого б Ви віддали свій голос?
Ющенко 0% 0% [ 0 ]
Тимошенко 19% 19% [ 8 ]
Янукович 9% 9% [ 4 ]
Яценюк 16% 16% [ 7 ]
інший 54% 54% [ 23 ]
Всего голосов: 42
Автор
СообщениеПт, 13 Мар, 2009 0:33

Потрібні зміни!

Шановні пані та панове!
Мабуть ні для кого не секрет, що ситуація в економікі України одна з найгірших з Європі. І всі ми добре розуміємо, що окрім дії світової економічної кризи, значним кризовим фактором є політична ситуація в країні. В той час, коли всі уряди світу зосередилися на подоланні кризи, наші керівники ніяк не можуть поділити владу. Для них важливо не те, що в відбувається в державі, а те чи виграють вони на наступних виборах... Вони сподіваються, що кинувши людям копійку і загнавши країну в борги їм вдасться зберегти свій рейтинг і здобути/продовжити таку бажану владу... Залишається відкритим питання: навіщо?
Отут якраз і варто подумати: а кого ми будемо обирати??? Адже президентські вибори вже дуже скоро... Скоро зявляться агітки, палатки, бігборди з сяючими обличчями... А далі справа технологій!
Особисто я давно визначився, що майбутнім президентом не має бути ніхто з "чудової трійці" (Ющенко, Янукович, Тимошенко). Серед політиків "другого плану" теж не так багато гідних кандидатур. Але...
Я не буду тут нікого агітувати і підказувати як треба голосувати, лише пропоную замислится над ситуацією і запрости до кола однодумців: не так давно відкрився сайт Ініціативи Арсенія Яценюка "Фронт змін". Якщо кого зацікавить інформація, то там же можна заповнити анкету і приєднатися до Фронту а також є форум, де можна поспілкуватся з однодумцями (в тому числі є кіровоградська гілка форуму).

P.S. Прошу не сприймати мій пост як спам. Просто думаю, що люди мають володіти інформацією, для того щоб робити правильний вибір.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Мар, 2009 0:51

Re: Потрібні зміни!

Front говорит:

Я не буду тут нікого агітувати і підказувати як треба голосувати, лише пропоную замислится над ситуацією і запрости до кола однодумців: не так давно відкрився сайт Ініціативи Арсенія Яценюка "Фронт змін". .

Ну совсем не похоже на агитацию! Very Happy А если серьёзно - Украине жизненно необходимы новые лица в политике, но Рыжий Мышонок абсолютно не подходит на роль национального лидера. Как вспомнишь его испуганные бегающие глазки на трибуне, окружённой депутатами-бандитами, сразу понимаешь - не боец! Да, не дурак, не запятнан кровью и подлостью, но для того, чтобы вывести страну из огня в такое тяжёлое время, этого мало, нужен Аденауэр, нужен Де Голль, в крайнем случае - Путин. До любого из них Арсению ох как далеко!..
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Мар, 2009 4:49

Front говорит:
P.S. Прошу не сприймати мій пост як спам. Просто думаю, що люди мають володіти інформацією, для того щоб робити правильний вибір.

Именно так этот пост и надо воспринимать. Еще как дешевую пропаганду и пример неубиваемой украинской народной тупости по части веры в политиков. ИМХО, конечно.

Опрос улыбнул, текст поста топикстартера улыбнул еще более.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Мар, 2009 4:52

diletant говорит:
Украине жизненно необходимы новые лица в политике,

Украине нужна политика. У нас ее нет. У нас есть кавер на Камэди Клаб Юкрейн на государственном уровне и уникальный в своей доверчивости и восприимчивости к всяческим лохотронам народ.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Мар, 2009 8:58

а как вам сокращение единого центра? ЕЦ!
можно на лозунгах агитационных писать - "ПОВНИЙ ЄЦ!!!"

п.с. Кнопка, прошу прощения, не сдержался )))
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Мар, 2009 9:01

diletant говорит:
в крайнем случае - Путин.
Карлікамі інтєрєсуєтєсь?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Мар, 2009 10:52

http://www.fraza.com.ua/analitics/12.03.09/65220.html

Front, а хто зробив коктейль з Ремарка та Цоя в назві "Фронт змін" , яку й вимовити важко? Shocked
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Мар, 2009 10:55

timeless говорит:
яку й вимовити важко? Shocked
ога, як казав поет-некрореаліст Могилюк: "пракоренем вкраїнського театру..."
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Мар, 2009 13:14

Gomuncul Golem говорит:
diletant говорит:
в крайнем случае - Путин.
Карлікамі інтєрєсуєтєсь?

Я же сказал в крайнем... И при чём тут рост? Пусть хоть Пётр I, хоть клоун из цирка лилипутов, но лишь бы мог. А то Украина всё больше напоминает Сомали или Палестину, где власти как таковой нет, а народ живёт разбоем или подачками международных организаций. В этом я согласен с топик-постером, если во власти не произойдёт кардинальных изменений, у нас через 5 лет будет то же самое! Exclamation
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Мар, 2009 13:35

diletant говорит:
Пусть хоть Пётр I, хоть клоун из цирка лилипутов, но лишь бы мог
раздєляйтє політіку і секс!
Піду я, гражданє, знов голосувать за прєдставітєля малочіслєних маргіналів якогось. Чіста із спортівного інтересу
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Мар, 2009 14:39

А меня откровенно радуют результаты опроса!!! Хватит знакомых лиц!!!
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Мар, 2009 20:10

Цитата:
нужен Аденауэр, нужен Де Голль, в крайнем случае - Путин.

Ви такого знаєте? Звісно можно говорити про віртуального українського де Голя, але ж обирати доведеться з Тимошенко і Януковича, якщо не обєднатися навколо нового кандидата!
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Мар, 2009 20:19

Цитата:
Именно так этот пост и надо воспринимать. Еще как дешевую пропаганду и пример неубиваемой украинской народной тупости по части веры в политиков. ИМХО, конечно.
Опрос улыбнул, текст поста топикстартера улыбнул еще более.

Щодо тупості і віри в політків, то тут ви погарячкували. Просто намагаюся реально дивитися нав речі а не розповідати, що "всі вони козли і голосувати не піду" або вірити що прийде якийся месія і врятує. Лідерів треба вирощувати. Я зовсім не ідеалізую Яценюка і не в усьому з ним погоджуюсь. Але внутрішня дискусія в форматі лідера Яценюка - це нормально. А Ющенко, Тимошенко і Янукович - це священні корови, рішення яких обговореню не підлягають.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Мар, 2009 20:22

Геннадий говорит:
А меня откровенно радуют результаты опроса!!! Хватит знакомых лиц!!!

мене вони теж радують. головне, щоб з нових облич обрати одне, а не як завжди...
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 13 Мар, 2009 20:33

Front говорит:
головне, щоб з нових облич

не вийшла та сама стара *опа.

Чесно: якщо Кучма теж пошиється в президенти - віддам йому мій голос Smile
Страница 1 из 3
Перейти:  
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: