Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

2,4 млн грн за гідрооксихлорид алюмінію ділять офшорні фірми

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 06 Дек, 2016 17:39

2,4 млн грн за гідрооксихлорид алюмінію ділять офшорні фірми

Фірми-партнери, ТДВ «ПХЗ «Коагулянт» та ТОВ «Торговий будинок «Аква-Холдинг» розіграли тендер на 2,4 млн грн.
Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» за результатом проведеного тендеру і укладеного 15 листопада договору закупить у ТДВ «ПХЗ «Коагулянт» 250 тонн гідрооксихлориду алюмінію для очищення води централізованого водопостачання. Про це йдеться у договорі, розміщеному на сайті електронної системи публічних закупівель.
У конкурсі взяли участь всього два товариства: ТДВ «ПХЗ «Коагулянт» та ТОВ «Торговий будинок «Аква-Холдинг». Цікавим є те, що підприємства не знижували початково заявлених цін. (Додаток 1 Розкриття пропозицій, Додаток 2 Раунди)
Власниками переможця тендеру ТДВ «ПХЗ «Коагулянт» є дніпровські підприємці Олександр Константинов, Євген Острейко та Рената Ярошенко, а також ТОВ НВП «Поліпром», «Поліпром Ассетс (КІПР) Лімітед» з юридичною адресою на Кіпрі та «Голдфокс Юроп Дівіжн ЛТД» прописане на Белізі.
Засновниками фірми-конкурента, ТОВ «Торговий будинок «Аква-Холдинг» є Сергій Астахов та ТОВ з іноземними інвестиціями «Євроленд», кінцевим бенефіціарним власником значиться «Грант Стар Груп ЛЛС» на Сейшелах.
Співзасновник «Аква-Холдинг» – ТОВ з іноземними інвестиціями «Євроленд» прописаний за однією адресою з ТДВ «Перечинський ЛХК» – по вул. Ужанська (Червоноармійська), 25 у м. Перечин Закарпатської обл. та має з ним спільний номер телефону – 0314523168. Співвласниками ж ТДВ «Перечинський ЛХК» є вищезгадані дніпровські засновники «ПХЗ «Коагулянт» Константинов, Острейко і Ярошенко. (Додаток 3, Додаток 4)
Нами було надіслано лист до Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України із проханням звернути увагу на корупційну складову укладеного договору.


-35/i9-10605542/192x240-r][/URL]
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 06 Дек, 2016 22:12

Re: 2,4 млн грн за гідрооксихлорид алюмінію ділять офшорні фірми

Mira Vognu говорит:
Нами було надіслано лист

нами=ботами?
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 04 Май, 2020 8:48

Вроде бы сейчас это достаточно жестко контролируется.Есть закон о тендерах, который регулирует все детали и там можно оспорить результат тендера,ели в тоже принимали в нем участие и видите, что результат не законен. Не пробовали?
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 23 Дек, 2020 21:53

У нас ничего и никем не контролируется.
Показать сообщения:   
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link