Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Украина сегодня. Позитив.

Автор
СообщениеПт, 09 Ноя, 2018 8:21

Да-да. А пилит бабло угадайте кто? Сашка Горбунов Very Happy Щас вот как раз обкатали схему на факультете физвоспитания.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 09 Ноя, 2018 13:26

TriX.. говорит:
Да-да. А пилит бабло угадайте кто? Сашка Горбунов Very Happy Щас вот как раз обкатали схему на факультете физвоспитания.

У вас есть что рассказать? Поделитесь?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 09 Ноя, 2018 15:41

katetometr говорит:
У вас есть что рассказать? Поделитесь?

А вы собсно кто? Тот кто за 3 серебреника посты о позитиве ваяит? Так вы собсно - никто, чтоб с вами делиться.
Сэр, такую информацию не рассказывают простым смертным мира сего. Вам так спиться спокойней.

Разработчик сайтов говорит:
Это подойдет?

Ему - нет. Не асилит.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 09 Ноя, 2018 16:29

Разработчик сайтов говорит:
Как работает футбольная коррупция в Украине: расследование о бюджетной монополии от завода ФФУ
------------------------------------
Это подойдет?

Нет. Тема Сашки Горбунова не раскрыта
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 09 Ноя, 2018 17:06

katetometr говорит:
Тема Сашки Горбунова не раскрыта

Ну коль интересно, узнай кто, за что и почему делает реконструкцию поля возле облсуда. Тока ты копай как можно глубже, желательно с суммами смет, собственниками фирм, что подряды делают, ну и в таком направлении. Инфы в открытом гуглодоступе нет, говорю сразу. Если ты даже этого осилить не могешь - то увы. Я тут помогать не буду.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 09 Ноя, 2018 19:47

TriX.. говорит:
katetometr говорит:
Тема Сашки Горбунова не раскрыта

Ну коль интересно, узнай кто, за что и почему делает реконструкцию поля возле облсуда. Тока ты копай как можно глубже, желательно с суммами смет, собственниками фирм, что подряды делают, ну и в таком направлении. Инфы в открытом гуглодоступе нет, говорю сразу. Если ты даже этого осилить не могешь - то увы. Я тут помогать не буду.

Ви мене не здивували.
Рити не збираюсь, Ви іноді прибріхуєте. Можливо, риття того й не варте.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 10 Ноя, 2018 11:50

katetometr говорит:
Ви іноді прибріхуєте.

Я жду цитат. Есть вещи, о которых я знаю, а вы не сможете найти им подтверждение в СМИ\гугле. Но это вовсе не говорит о том, что я вру. Просто в отличае от Вас, я вхож в такие кабинеты\круги, в которых не принято делиться с первым встречным всем закулисным дерьмом.

katetometr говорит:
Можливо, риття того й не варте.

Не пороешь, не узнаешь. Но вам ведь оно и не нужно. Правда? Вам нужно отработать 3 серебренника. Smile

ЗЫ. Чем не угодил урл выше от форумчанина? Он более-менее раскрывает закулису.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Ноя, 2018 0:00

Ждешь цитат со своим враньем? Ня
TriX.. говорит:
А вы собсно кто? Тот кто за 3 серебреника посты о позитиве ваяит?
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Ноя, 2018 0:01

Україна підвищила якість судочинства - звіт Doing Business 2019
За індексом якості судових процесів українські суди оцінюються в 11,5 бала з 18, що відповідає високим показникам серед країн-членів Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).
Індекс якості судових процесів України в 11,5 бала трохи відстає від Франції (12 балів), Угорщини (12), Греції (12), Латвії (12,5).
За цим індексом Україна демонструє кращі показники, ніж Польща (11), Болгарія (10,5), Китай (Гонконг) (10), Бельгія (Cool.
Про це йдеться у звіті Всесвітнього банку Doing Business 2019.

Індекс якості системи судочинства визначає час і вартість вирішення комерційної суперечки в місцевих судах першої інстанції, а також якість судових процесів, яка залежить від впровадження в країні передових методів, що сприяють підвищенню ефективності розгляду справ, зокрема автоматизація судів і альтернативне вирішення спорів.
Цей індекс є основним у визначенні рейтингу в компоненті "Забезпечення виконання контрактів" звіту Doing Business.

Як сказано у звіті, Україна полегшила виконання контрактів, ввівши спрощений порядок розгляду малозначних позовів і досудового врегулювання спорів за участю судді, що діє у всіх господарських судах країни.
Це стало можливим завдяки судовій реформі.

Загалом по компоненту "Забезпечення виконання контрактів", що включає Індекс якості системи судочинства в 2018 році ,Україна посіла 57 місце, піднявшись на 4,63 пункту порівняно з минулим роком

Нагадаємо, в загальному рейтингу Doing Business-2019 Україна посіла 71 місце серед 190 країн, що на п'ять позицій вище, ніж минулого року.
За результатами всеукраїнського опитування населення, яке у вересні-жовтні 2018 провела програма USAID "Нове правосуддя", 70% професійних юристів підтримують результати судової реформи в Україні.
Довіра населення до судів, згідно з опитуванням, за результатами реформи в 2018 році, збільшилася в 4 рази порівняно з 2015 роком.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Ноя, 2018 9:46

katetometr говорит:

А гдеж тут вранье?
Very Happy
Я уверяю - у Вас когнитиивный диссонанс.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 15 Ноя, 2018 9:53

katetometr говорит:
Нагадаємо, в загальному рейтингу Doing Business-2019 Україна посіла 71 місце серед 190 країн, що на п'ять позицій вище, ніж минулого року.

Я тут напомню про Винницу
https://www.epravda.com.ua/rus/news/2018/11/14/642632/
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 16 Ноя, 2018 23:43

TriX.. говорит:
katetometr говорит:

А гдеж тут вранье?

Везде.

Протягом січня-вересня 2018 року Україна експортувала до країн Європейського Союзу товарів на 14,6 млрд доларів, що на 16% більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Державна служба статістики сухо повідомляє, як розпродають, вивозять, забирають країну, а ви тут сидите.

З початку дії програми IQ energy вже більше 35 тис. домогосподарств утеплили будинки
Є в нас така організація, як ЕБРР, якого хлібом не годуй – тільки дай чомусь українців навчити чи простимулювати. І от в них діє програма IQ energy, яка допомагає утеплювати будинки. Так, станом на кінець жовтня 2018 року нею скористалися більше, ніж 35 тисяч домогосподарств. Стартувала вона у квітні 2016 і за два роки вже вартість придбаних в кредит у від банків-партнерів ЄБРР товарів, необхідних для утеплення і модернізації будинків, склала 1,2 млрд грн. При цьому в даний час підтверджено 8 млн євро компенсації учасникам програми. А так да, нічонеміняєцця.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 17 Ноя, 2018 14:09

katetometr говорит:
Везде

Дятел, это 2 вопросительных предложения было. Но такому умственноотсталому как ты, который прогулял школу, этого не понять. Я просто еще разок процитирую сам себя, чтоб люди поняли насколько ты дурный.
TriX.. говорит:
А вы собсно кто? Тот кто за 3 серебреника посты о позитиве ваяит?

В вопросительном предложении вранья не может быть априори. Этож вопрос йопт.

-------------------------------
katetometr говорит:
Україна експортувала до країн Європейського Союзу товарів на 14,6 млрд доларів, що на 16% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

А если сравнить с 2013 то окажется, что ты пиз#ун и цифра будет процентов на 20-25 ниже по общему экспорту товаров. Ибо ломать не строить. Но Тебе ж низя такое говорить, да?

katetometr говорит:
повідомляє, як розпродають, вивозять, забирають країну, а ви тут сидите.

О, отозвался диванный борец.
А ты что делаешь, кроме копипасты за Петины серебряники?
Кстати, а дай статистику импорта со страны агрессора. Очень интересно глянуть Laughing

Вот еще интересно про импорт и экспорт. Обрати внимание на даты:

katetometr говорит:
А так да, нічонеміняєцця

Ачо миняется? Ну вот по чеснаку? Давай так. Назови свой доход во времена Юща\Яныка. И назови свой доход при Петре. В долларах ессно. Чтоб понять, что изменилось. Назови пенсию в долларах при Яныке\Юще и назови при правидном и чесном Петре. Тоже в долларах.
ПОчему в долларах? Потому как у нас он уже везде является почти 100% составляющей. Доллар вверх, бабушка шо семками торгует возле ларька - цену повышает. Йоптить...
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 18 Ноя, 2018 17:11

За 10 місяців 2018 року Україна експортувала електроенергії на $266,11 млн - на 27% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.
Про це свідчать дані Держаної фіскальної служби (ДФС) України.

Рубрика "нічого не міняєцця"
ЯК ЗМІНИЛАСЯ СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА В УКРАЇНІ В ДОЛАРАХ ЗА 16 РОКІВ
Страница 68 из 72
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: