Кировоградский форумКировоград — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета

Підтримка! Поїздка Кіровоградської команди на Чемпіонат Європи з Таеквондо в Грецію

Автор
СообщениеСр, 30 Мар, 2016 18:13

Підтримка! Поїздка Кіровоградської команди на Чемпіонат Європи з Таеквондо в Грецію

Прошу поширювати серед небайдужих за долю української молоді, а також не шкодувати коштів.
Федерація і держава виділяє фінанси, але їх замало!!!
Друзі, я не раз фондував в різноманітні проекти. Думаю, що це цілком реально. Підтримаймо наших молодих спортсменів, щоб вони могли поїхати на чемпіонат Європи з таеквондо в Греції 8 квітня 2016 року. В 2015 році вони привезли багато призових місць. Цього року поїздка відбудеться, якщо ми згуртуємося. Маленький внесок в 100-200 грн. стане частиною ВЕЛИКОЇ справи. Хто має бажання внести суттєву сумму, тому надамо гідний розголос і рекламу за бажанням.
Реквізити перевірено, людина надійна.
карта "Приват" 5168 7555 2070 5670
отримувач - Зюнзя Ірина Володимирівна

Всі подробиці поїздки і спільнокошту за посиланням -
https://www.facebook.com/events/487913544751210/?active_tab=posts

[img]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1390836297609317&set=pcb.1390842357608711&type=3&theater[/img]

[img]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1390836707609276&set=pcb.1390842357608711&type=3&theater[/img]
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 30 Мар, 2016 18:21

Цитата:
а також не шкодувати коштів.

Все понимаю, но блин так денег просить...
Цитата:
Маленький внесок в 100-200 грн.

Маленький внесок ?
Ничесе посильный вклад.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 30 Мар, 2016 18:21

А я хочу поехать на сейшелы, подкиньте тоже бабулесов, потому что не хватает!!!
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 30 Мар, 2016 22:00

РКС в своем репиртуаре )))
ну зажал бабала - нафиг свою умную мысль постить ?
касаемо темы - у нас в спорте все так же пичально как и в государстве,последнее на спорт,указанный в обьявке,бабло не дает вообще,по сему все ложится на плечи родителей,вот и прикиньте сколько родителю нужно собрать-что б дите отправить на чемпионат европы,федерация тоже фиг что даст,вот и нужно собрать 600-700 евро,как минемум,что по сегоднешнему курсу,учитывая наши зарплаты,для родителей не подьемная сумма,или вы думаете на вас кто-то хочет дико наживится ? Касаемо клуба-ребята молодци,они не едут посмотреть на Грецию - они едут за медалями,на моей памяти они ни разу не приезжали без трофеев ,в клубе в данный момент занемаются призире кубков и чемпионатов европы и мира . Посему - есть возможность и желанье - помогите , нет ни возможностей ни желанья - пробегите мимо .
привет Игорю Николаевичу )
http://gre4ka.info/sport/25674-taekvondysty-u-kirovohradi-vyboriuvaly-nahorody-kubku-oblasti-foto
https://youtu.be/g8DRpgboga8
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 30 Мар, 2016 22:25

Киммериец
причем здесь зажал.
Речь идет о просьбе посильной помощи, а не о требованиях как у тс.
скромнее надо быть. У меня тоже там есть знакомые, и тем не менее.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 30 Мар, 2016 22:36

Отєц Дорік
посыл не к вам а общая прозьба,так сказать ))))
попросите тс переформулировать , но суть не в этом однако
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 31 Мар, 2016 8:48

Не сваріться, там не ВИМОГА, там заклик приєднатися. Я побачив, що народ збирає гроші в спільнокошт. Без всяких там зайвих слів перевів їм трохи грошей, зареєструвався тут і запостив цю новину. Щоб хто може долучився. І все тут.
Можна просто, як там десь бачив написано, не випити зайву чашку кави з тістечком, чи прожити без похода в піцеріюабо кіно, і закинути коштів. Так по трохи сформується сума, яка хоч трохи перекриє розходи і батьки не будуть позичати по родичах гроші а потім віддавати півроку. Бо є там в групах батьки, що можуть забезпечити більшу частину суми, а є з малозабезпечених сімей, де діти талановиті, але підтрика держави мізерна.
Дякую РКС, що коли звернувся до них, банер вони запропонували зробити без всяких оплат. І це теж немаленький їх внесок в цю справу.
А діти там дійсно бойові. На Новом каналі бачив інтерв'ю з тенером і дітьми. Вони серед команд на Чемпіонаті України завжди в трійці найкращих по Україні. Є серед них призери і чемпіони Європи і Світу, тому вважаю за свій обов'язок зробити хоч щось для них і міста, де живу.
Всім вдалого дня, ми разом можемо гори звернути. Wink
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 31 Мар, 2016 9:34

Ой, с опыта, как много хочется написать по поводу сбора для этой поездки..но лучше промолчу))
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 31 Мар, 2016 11:51

хорошо теквондистам, им собирают на поездки)

старший малый на тайский бокс ходит - так на городских соревнованиях по 300 грн за каждую категорию(кик-лайт, фулконтакт, на ножах, на палках и т.д.) выставить. а когда на сборы едут в Украине на 10 дней- 3,5-4,5к грн.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 31 Мар, 2016 13:56

Жалітися не маємо часу і бажання, треба діяти.

Повірте, батьки на змагання по Україні і по місту не менше витрачають. Плюс акредитаційні семінари, екіпіровка, оосбливо, коли дитина росте і т д. А на Європу ще окрема екіпіровка треба двох кольорів синя і червона, наскільки я знаю і кімоно тільки певного затвердженого виробника. Але при поїздках на Європу і на Світ зовсім інші ціни, коли курс Євро був нижче, то ніхто нічого не писав и своїми силами всі справлялися. Хоча це нормальна практика, коли у команди є генеральний спонсор. Так у всіх команд по Світу. А тепер федерація і держава, наскільки мені відомо гроші вносить за дітей, але то мала частка, бо по вимогам до змагань рівеньпроживання і харчування на 10 днів повинен бути стандартизованим. Тому 48 Євро проживання і харчування на одного на добу і 150 Євро стартовий внесок. І того виходить більше 600 Євро, що по теперішньому курсу не кожна сім'я потягне. Тому небайдужі люди взяли ініціативу в свої руки допомогти, хтось продукцією, якою торгує сам - вода на команду, спортивні костюми, кросівки, продукти, що не швидко псуються - їхати автобусом туди дві доби. Також допомагають з рекламою заходу, пишуть статті, дають рекламні місця і банерну рекламу нічого не вимагаючи взамін, просто підтримка. Діти кожного разу з Європи і Світових чемпіонатів приїздять в призових місцях, просславляючи місто і Україну. Тому бачу, що варто допомогти, чим можу.

Гарного дня
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 31 Мар, 2016 18:25

кому-то на бронежилеты собирают, кому-то на поездку на Чемпионат...

не думаю, что без этих медалек кто-то умрет, по большому счету это просто хотелки.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 31 Мар, 2016 20:53

Шоколадных медалей можно купить, и зачем куда то ездить?
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 31 Мар, 2016 21:03

Честно, господа eadg и Nikolas2 обложил бы вас .уями, только Заратустра не позволяет. Беда, беда. Правильно, на.уй те медальки, пусть лучше нарами растут и деградируют спокойно. Все ж дешевле. Если такие принципиальные - так дайте пи.ды волонтерам, их вон сколько левых развелось, они тоже ваше бабло выпрашивают. Или инвалидам на перекресткая, это же бизнес, а не реальная надобность... Беда, нация деградирует. Похоже с каждым годом и сменой поколений все больше...
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 31 Мар, 2016 21:08

Как писали уже выше- это все хотелки!
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 31 Мар, 2016 21:25

eadg говорит:
кому-то на бронежилеты собирают, кому-то на поездку на Чемпионат...

не думаю, что без этих медалек кто-то умрет, по большому счету это просто хотелки.

А мне кажется, это вполне сопостовимые вещи, одни защищают страну от гибридного врага, другие поднимают престиж страны на международном уровне. Да, пока так сложно, пока за свой счет и счет неравнодушных. Но нам нужно будущее? Вот оно-эти дети.
Страница 1 из 2
Перейти:  
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: