Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

У нас икона мироточит?

Автор
СообщениеПн, 28 Дек, 2015 20:51

Інгульчанин існують певні морально етичні і культурні норми і цінності законом охороняемі і перед Церквою треба совість мати і волю, а не просити ..
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 28 Дек, 2015 21:11

Ierus говорит:
Інгульчанин існують певні морально етичні і культурні норми і цінності законом охороняемі і перед Церквою треба совість мати і волю, а не просити ..

шлях, який ти вказуєш, веде до диктатури Православ'я. Так як раніше було в Російській імперії. Церква відділена від держави, і я не забов'язаний почитать предмети "православного культу". Праві ті, які кажуть, що Середньовічні забобони живуть у нас до сих пір! Європа чого піднялася вгору? тому що після Ренесансу їхня культура звільнилася від церковного ярма! а ми досі "не доросли"! тому в й сидимо в гузні, отак.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 28 Дек, 2015 21:18

Інгульчанин
Европа Християнка, там би тебе за подібні вислови з гівном змішали
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 28 Дек, 2015 21:21

Ierus говорит:
Інгульчанин
Европа Християнка, там би тебе за подібні вислови з гівном змішали

неправда. побачимо ще, хто кого "змішає". Думаєш ваші релігійні ілюзії чогось варті?
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 28 Дек, 2015 21:33

Інгульчанин
варті
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 28 Дек, 2015 22:23

Ierus говорит:
Інгульчанин
варті

нє, дружок. не варті. релігія поневолює людину, обезличує її. Чого варті всі оті забобони про пости, святі таїнства, догмати? це просто ігри людського розуму!
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 28 Дек, 2015 22:31

Інгульчанин
хто ти такий, щоб судити про релігію, це особиста воля людини, а не як в тебе нав'язаний стереотип ..
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 28 Дек, 2015 22:41

твоя релігія бреше. Сотворення світу, Адам і Єва, гріхопадіння, богообраність єврейського народу, обітниця Месії, чудеса пророків, "непорочне" зачаття, чудеса Христа, воскресіння та іскуплення гріхів, апостольські чудеса, з'явлення ікон, чудесні зцілення - це усе вигадки для "дорослих діточок", яких воспитують бородаті попики.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 28 Дек, 2015 22:53

Інгульчанин
ти диви, в релігії як Елисаветинець обізнаний , хвалю крім початку, але пробачаю ..
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 28 Дек, 2015 23:51

Ierus говорит:
Інгульчанин
ти диви, в релігії як Елисаветинець обізнаний , хвалю крім початку, але пробачаю ..

я не прошу твоїх вибачень. ти думаєш, шо коли атеїст - то про реігію нічого не знає і треба просвіщать. а мене просвіщать не треба - я добре знаю, чим ви, віруючі, дихаєте! наскрізь бачу! Laughing
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Дек, 2015 6:54

Інгульчанин
кажи, що бачиш
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Дек, 2015 15:03

Ierus говорит:
Інгульчанин
кажи, що бачиш

в Європі - свобода совісті, а не релігійна реакція, як у нас.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Дек, 2015 16:44

Інгульчанин
ти ще з дупи не виліз а вже про Европу розказуеш, ха ха ..
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Дек, 2015 17:13

Ierus говорит:
Інгульчанин
ти ще з дупи не виліз а вже про Европу розказуеш, ха ха ..

а ти шо не заєш, як протягом століть релігія втрачала свої позиції в Європі? Я з "дупи" не вилазив! а от православні - хто знає, можливо ви дійсно рождаєтесь не так як люди, а "нєпорочним рождєнієм" прямо з дупи! от того й тягнете наше місто прямо в лайно! Laughing
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Дек, 2015 17:21

знатно вы в двоем засрали форум Shocked
Страница 3 из 7
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: