Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Українські серіали, або початок нового етапу розвитку масової культури в нашій країні.

Автор
СообщениеПт, 16 Окт, 2015 23:09

Українські серіали, або початок нового етапу розвитку масової культури в нашій країні.

Цікаве інтерв'ю: http://gazeta.ua/articles/culture/_v-ukrayinskomu-kino-narodzhuyetsya-novij-epos-rivnya-kozachchini-ahtem-seitablayev/653454

Цитата:
По-перше, чоловікам завжди цікаво подивитися на те, як чоловік на екрані робить справжні вчинки, навіть у побуті. Щоб могти порівняти з собою: чи зміг би я так само? Маскулінне кіно про суперменів і людей, які в силу професії щодня зіштовхуються з потребою робити вибір, завжди буде актуальне. Радує, що тепер ми у ньому не соромлячись показуємо свою країну — уже не прикриваємо номерних знаків на машинах, показуємо в кадрі впізнавані ландшафти міст. Не розумію, навіщо вдавати, що знімаємо в якомусь місті N, якщо це Київ.

Чому була така практика?

Кіно потрібно було продавати в Росію, а там не відомо як поставляться до того, що в кадрі машина раптом проїде повз український прапор. Кожен приймає свої рішення чи то з точки зору бізнесу, чи з точки зору переконань. Я не приймаю такої форми співпраці, коли ти повинен знімати так, наче тобі соромно за свою країну: приховуєш усі її прикмети, і обов'язково повинен взяти якусь кількість російських акторів, інакше російський канал це не купить.

Російські канали продовжують купувати українське кіно?

Давайте назвемо речі своїми іменами: тільки три, максимум чотири канали здатні купити і зробити рентабельним твій продукт — ОРТ, РТР, СТС, НТВ. Немає в Росії народних каналів, і українські фільми, які продаються в Росію, транслюють ті канали, які ведуть проти нас ідеологічну пропаганду. Особисто я не уявляю зараз своєї співпраці з російськими каналами, які є рупором фашистської ідеології. А тільки такими вони там і є.

Українське кіно може зацікавити зарубіжжя по інший бік кордону — Польщу, Білорусь?

Теоретично так. Дивлюся, що йде на їхніх екранах. Наші серіали і телемуві часто на порядок вищі за польські й німецькі. Інша справа — чим їх зацікавити? Основна проблема криється в головах. Тому що протягом всього часу незалежності переважна кількість контенту українські продакшн виробляли на замовлення російського телебачення. Ця практика давала їм заробіток, але зовсім відбила бажання шукати інші форми, інших країн-партнерів. Умовно кажучи, вас присадили на нафтову голку - і чого вам смикатися? Зараз у крупних бізнесменів по спині тече холодний піт: вони не знають, як жити далі за відсутності російського ринку.

У країні триває війна. Люди хочуть бачити на екранах нових героїв?

У суспільстві з'явився запит на власних героїв. Зараз народжуються не тільки нові герої, а й новий епос - рівня козаччини. Нова українська міфологія. Хочу по гарячих слідах зняти фільм "Кіборги" - про оборону Донецького аеропорту. Це ж уже легенда. Наталка Ворожбит пише сценарій. Знімемо 4 серії для телевізійного показу і повний метр для кінотеатрів. Усі персонажі історії списані з реальних прототипів, тільки деякі образи збірні. Я веду програму "Хоробрі серця" на 2+2, одна з наших передач була присвячена кіборгам. Прийшли 9 чоловік зовсім різних професій. Серед них був театральний режисер Андрій Шараскін — боєць Правого сектору з позивним Богема, був 19-річний хлопчик з позивним Цезар, який за три тижні здав усі нормативи спецназу, був доцент ІТ-технологій, був політолог. Ці люди перемелювали російський спецназ у Донецькому аеропорту. Злочин не зняти про це кіно. Хочемо показати народження нових людей нової країни.

Коли зустрічаю молодих людей 20-ти років, які в сини мені годяться, і які вже пройшли війну, хочу, щоб вони прийшли до влади. Багато персонажів нинішньої влади погрузли в минулому: всі пов'язані якщо не по бізнесу, то по кумівству, у них там папочки один на одного є. Складається враження що всіх нових людей, які приходять у владу, там опромінюють - настільки вони потім змінюються.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 20 Окт, 2015 12:34

але ж знімають наші ще не дуже...
ну не сказати фальшиво, але трохи недограють (((
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: