Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Податкова реформа. Новий радник Яресько розкриває основи успіху.

Автор
СообщениеВт, 15 Сен, 2015 14:55

Податкова реформа. Новий радник Яресько розкриває основи успіху.

Новий радник міністра фінансів України Артур Лаффер - всесвітньо відоміий економіст, автор "кривої Лаффера" – співвідношення ставки податків до економічного зростання країн.

Але насамперед він відомий як практик, що консультував багато урядів, як досягти зростання та оздоровлення економіки. Зокрема, Лаффер консультував Рональда Рейгана та був одним із "чиказьких хлопчиків", які на запрошення Августо Піночета провели ліберальні реформи та забезпечили економічне зростання Чилі.

Зараз йому 75 років, але він дуже активний та готовий їхати працювати в Україну. "Зателефонуйте мені, і я приїду і зроблю, як у Чилі", – неодноразово повторює він. За три дні після розмови його бажання здійснилося.

Але щоразу Лаффер додає: успіх прийде до України лише якщо за приклад будуть братися європейські та американські стандарти ставлення до праці, а не нинішні стандарти витрачання.

Розмова відбулася під час 12-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES).

– Перш за все, розкажіть про вашу систему і про те, який обсяг податків є оптимальним для країни з економікою, що розвивається.

– Я почну з того, що податки мають бути дуже різноманітними. Вони мають значно відрізнятися для розвиткових країн і для розвинених. Вам потрібний загальний податок, який поширюється на багатьох платників, з низькою ставкою.

У таких країнах, як Україна, потрібне добровільне слідування податковій політиці. У цілому світі забракне поліцаїв, щоб змусити людей платити ті податки, які вони не вважають правильними.

І ключ у тому, щоб податки були достатньо низькими, щоб люди їх справді сплачували. І сказавши це, я хочу відзначити, що пропозиція вашого міністра фінансів Наталії Яресько – це чудовий перший крок.

– Йдеться про податкову реформу, яку ми вже назвали "все по 20"?

– Саме так.

– Чому ж, вона доволі консервативна.

– Так (сміється). Насправді треба ще нижче, але це лише початок. У всіх країнах, де я був і працював упродовж багатьох років, ключ до успіху полягає в уникненні надмірного оподаткування. Головне, що у вас є розуміння цього.

– Що таке надмірне оподаткування?

– Потрібно, щоб ставка податку була достатньо низькою, щоб люди добровільно це виконували. Щойно вони починають виконувати вимоги оподаткування, корупція зникає вмить.

– Ризикну припустити, що для багатьох українців 20% – це все одно надмірне оподаткування.

– Звичайно, я не можу з вами не погодитися.
Чим нижча ставка, тим краще. І мені, скажімо, подобалася б податкова система "все по 10%", але у вас до того було 90 податків, і всі з ними шахраювали.
...
– До чого це призведе? Для українців Європа завжди була прикладом для наслідування, особливо зараз.

– Вам треба наслідувати те, що робили європейці 150 або 100 років тому, а не те, що вони роблять зараз. Не робіть того, що зараз роблять багаті. Робіть те, що вони зробили для того, щоб стати багатими.
http://www.eurointegration.com.ua/interview/2015/09/14/7038229/

Последний раз редактировалось: Audioman (Вт, 15 Сен, 2015 15:10), всего редактировалось 1 раз
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 15 Сен, 2015 15:09

а що обязательно под каждую новость, тему открывать?
ники меняются а стиль тот же
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 15 Сен, 2015 15:13

это ж как перед защитой кандидатской: надцать публикаций, эндцать изданий. иначе махатме незачот Smile))
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 15 Сен, 2015 15:14

Тема відкрита нова, оскільки це окремий напрямок. І тут буде ще цікавих новин, і предметів для обговорення на не один рік.

А що, вже підробляєте тимурівцем у модераторів?
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 16 Сен, 2015 13:06

И Што,опять? (с)
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: