Кировоградский форумКировоград — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета

Орел-Місто.

Автор
СообщениеВт, 09 Июн, 2015 16:19

Орел-Місто.

Це альтернативний проект назви нашого міста.
На сьогоднішній день серед різноманіття назв запропонованих до розгляду для перейменування нашого міста, два це реально, які конкуруватимуть між собою і будуть подані на суд жителів.
Це Златопіль і Елісаветград .
З чим я глибоко не згоден.
Чому саме Орел?
Ну по-перше, степовий орел змальований на гербі Кіровоградської області.
По друге, наше місто це місто бойової слави наших воїнів-кіборгів, що прославили себе в АТО і назву він повинен мати відповідну.
У третіх, в Україні немає аналогів Орлу.
У четвертих, назва "Орел-місто" може примирити зіткнення між переконаними златопічанамі і елісаветградцамі.
У п'ятих це просто красива назва. Якщо ви згодні зі мною і у вас є власні погляди,давайте об'єднуватися і просувати цю ідею.
Навіть якщо ви не згодні, давайте це обговоримо, буду радий спілкуванню.

Ответить с цитатой
СообщениеВт, 09 Июн, 2015 16:48

Re: Орел-Місто.

Soler говорит:
... назва "Орел-місто" може примирити зіткнення між переконаними златопічанамі і елісаветградцамі.
...

- ви звідки?
- з міста "Орел-місто"
- орелмістольчанин?

а если просто Орел - тогда сразу всплывает город из соседней недружественной страны.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 09 Июн, 2015 18:26

Важко пресилити колишню ментальну залежність від російського світу, але якщо будемо ківати на них, то нічого ми не побудуємо. Треба робити так, наче той країни і не існує. Єлизаветград якщо переможе, то радіти будуть саме в тій країні.
http://rk.kr.ua/kirovogradtsi-proti-pereimenuvannja-mista-rezultati-opituvannja
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 09 Июн, 2015 18:58

А почему мы должны на кого то ровняться или переживать за то в какой из стран будут рады или не рады любому действию\переименованию?
Как решит большинство пусть так и будет.
"Єлизаветград якщо переможе, то радіти будуть саме в тій країні. " ну значит пусть радуются. Нам ихние тараканы не нужны. У нас будет свой праздник - у них свой.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 09 Июн, 2015 19:00

ну так вам насрать на мнение жителей, понты важнее.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 09 Июн, 2015 20:19

Re: Орел-Місто.

Bishop говорит:
Soler говорит:
... назва "Орел-місто" може примирити зіткнення між переконаними златопічанамі і елісаветградцамі.
...

- ви звідки?
- з міста "Орел-місто"
- орелмістольчанин?

а если просто Орел - тогда сразу всплывает город из соседней недружественной страны.
Вообще то жители Орла-орловчане.
Гримасса судьбы: уехать из одного Орла, чтобы оказаться в другом? Это я про себя. Я против. Глупо.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 09 Июн, 2015 21:43

Нафаня говорит:

Вообще то жители Орла-орловчане.
Гримасса судьбы: уехать из одного Орла, чтобы оказаться в другом? Это я про себя. Я против. Глупо.

В український мові так не кажуть. Гадаю що "орловці", "орлики" ну десь так. Також я розумію ваше обурення, це просто у вас шок. Башта Ейфеля теж колись шокувала парижан.

Я просто бачу як златопільці та єлизаветградці впераються рогами...Знаєте що може бути? Просто інші не визнають результат і будуть вперто багато років називати місто по своєму в кращому випадку, в гіршому займатися вандалізмом.
Назва повинна задовільняти всіх, навіть тих, хто голосував за іншу. Назва не повинна викликати агресію у опонентів. У випадку з Елизаветградом, проявляється саме агресія, по відомим причинам. Війна Росії проти нас, імперське приниження української нації в минулому, тощо.Тому це буде товктися безкінечно.А це означає смерть для міста. Саме ОРЕЛ примирить всіх.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 09 Июн, 2015 21:46

Soler говорит:
Важко пресилити колишню ментальну залежність від російського світу, але якщо будемо ківати на них, то нічого ми не побудуємо. Треба робити так, наче той країни і не існує.

Ну так давайте назло русскому миру назовём город Москвой или Коломной, а Ингул - Москва-рекой, или лучше сразу Волгой! Как будто мы и не догадываемся, что у них уже есть такое... Very Happy
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 09 Июн, 2015 21:59

diletant говорит:
Soler говорит:
Важко пресилити колишню ментальну залежність від російського світу, але якщо будемо ківати на них, то нічого ми не побудуємо. Треба робити так, наче той країни і не існує.

Ну так давайте назло русскому миру назовём город Москвой или Коломной, а Ингул - Москва-рекой, или лучше сразу Волгой! Как будто мы и не догадываемся, что у них уже есть такое... Very Happy
Laughing Laughing Laughing
Значит Елисаветградом, историческим именем, нельзя, а Орлом,спи*див название существующего города в РФ, можно...? Странная, как минимум, странная логика...
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 09 Июн, 2015 22:07

Байгород же красиво, ребята, ну
будем уникальными - единственным в мире городом, названным по книге
кто не в курсе - Байгород - это выдуманное Яновским название Кировограда. всё в Кирике происходило, только он назывался Байгород

http://ukrclassic.com.ua/katalog/ya/yurij-yanovskij/1922-yurij-yanovskij-bajgorod?showall=1
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 09 Июн, 2015 22:31

Орел є атрибутом в багатьох культурах, полуденне сонце, духовний початок, висота, вознесіння, звільнення від кайдан, відвага, перемога, гордість, апофеоз, велич. Так що ваше порівняння з тим . що я його десь сп..ив, чи давайте назовем Інгул Москвою не коректно.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 09 Июн, 2015 22:35

Нафаня говорит:

Значит Елисаветградом, историческим именем, нельзя,...

Можно.Тільки це закінчиться крахом для міста.Подивіться на златопільців .Вони будуть вести війну з Елизаветградом до останнього подиху, закінчеться все через 10 років ще одним прейменуванням.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 10 Июн, 2015 4:35

Soler говорит:
Нафаня говорит:

Значит Елисаветградом, историческим именем, нельзя,...

Подивіться на златопільців .

Де на це диво можна глянути?
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 10 Июн, 2015 5:28

ТС, ти хоч гуглом переводь з російської на українську.
Текст буде більш якісним.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 10 Июн, 2015 12:31

Мене влаштовує і Кіровоград. Чи мені потім ті, хто за перейменування міста, скинуться на переоформлення документів? І так не живемо, а виживаємо, а тут ще потрібно буде віддати за переоформлення доків.
Страница 1 из 4
Перейти:  
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: