Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Nuga Best - SOS нужна помощь людей разводят...

Автор
СообщениеВт, 10 Мар, 2015 21:05

Очередной виток активности разводил... Пока власти деребанят кабинеты и бюджет, герои воют на востоке, волонтеры сног сбиваются помогая военным, бежанцам и больным... У нас под носом наших родителей, бабушек дедушек разводят на последние пенсии, типа лечебными грелками и виброкраватями...

Все посетители возростом за 50 лет, одинокие пожелые люди... Им втираются в доверее псевдо врачи и разводят на супер пупир лечебные девайсы за немыслемые деньги... Так же никто даже неспрашивает у людей, а можно ли им эти процедуры? ... А ведь много болезней при нагреве очень активно прогресируэт... Продавцам на это наплевать,главное чтоб бабушка купила на последние деньги эту грелку и была довольна что ей будет возможно легче...

Давайте организуемся и прекратим, ну или хотябы вынесим данный вопрос на всеобщее рассуждения все это чтоб ...

Я уверен что есть еще семьи в которых родных уже "нагрели"... и пытаются еще дальше втянуть в эту кабалу...
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 11 Мар, 2015 7:37

Многие мои знакомые ходили туда на бесплатные сеансы и ничего не покупали. Халява всегда привлекает.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 11 Мар, 2015 9:36

Та там дофіга безкоштовних сеансів для пенсіонерів. Вони там фіг зна за шо їм нараховуються, але бабуся моєї дружини ходить туди постійно. Щоправда з тою самою постійністю купує увесь той крам, шо вони там втулюють. Ми намагались казати їй, шо то все фігня й кідалово, але результату не було. З рештою то її гроші і вона сама в праві вирішувати що з ними робити. А ціни там дійсно просто захмарні -- якійся годинник на руку з "супервиліковними здібностями" коштував 1700грн. при курсі доллара 8, а там всякого подібно лайна як в верховній раді. Але повторюся -- то є гроші самих пенсіонерів і вони самі знають шо з ними робити. Інша справа що той персонал дійсно може не розуміти чи можна людині проходити всі ті процедури
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 11 Мар, 2015 10:04

Marion говорит:
Ми намагались казати їй, шо то все фігня й кідалово, але результату не було.

+1

Пенсія на картку, і тотальний контроль витрат. Видача готівки по запиту. Лише тиранічним методом лікується.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 11 Мар, 2015 10:12

UFO говорит:
Пенсія на картку, і тотальний контроль витрат
Ну це якщо жити разом, а якщо окремо то не варіант. Ну і знову ж таки -- це їхні гроші. Якщо їм вистачає на життя і на цю фігню, то це їхня справа. Ну і ефект плацебо ніхто не віміняв.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 11 Мар, 2015 10:55

Отстаньте от пенсионеров. Какой тотальный контроль? Я посмотрю кому захочется, чтоб его личные кровные кто-то контролировал... Только разговоры, переключения внимания на другие цели. Никакого запрета. Только разъяснительная работа.
Там они видят панацею и вечную молодость. А что им еще так хочется как оставаться здоровым и молодым? Вот и несут туда денежку.
Мои не ходят и не пойдут. Работа проведена. С первых дней появления этих аферистов. Хотя попытки были у моей матери и самой сходить и меня с женой туда приобщить...
А чужие и слушать не станут. Это действительно проблема. Решается родственниками и близкими.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 11 Мар, 2015 14:28

Marion говорит:
Ну і знову ж таки -- це їхні гроші

Якщо у старого, як варіант, його кровна рушниця. Як хоче так і поводиться з нею: хочу гуску пристрелю, хочу сусіда, то не чіпайте його, це ж ЙОГО. Особливо, коли маразм крєпчає після "обробки" продавцями. Людей, старих людей, рівно як і дітей, потрібно оберігати від самих себе.

Happymen говорит:
Только разговоры, переключения внимания на другие цели. Никакого запрета. Только разъяснительная работа.

Як не роз'яснюй, а там "геббельсовщина" ще та, + елементарні психологічні прийоми, як у класичних сектантів. Наркомана спочатку ізолюють, а потім лікують.
На "зекономлені гроші" раз на рік путівка до санаторію, що дійсно має свій ефект. Отож тотальний контроль виправдує.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 11 Мар, 2015 14:51

UFO говорит:
Якщо у старого, як варіант, його кровна рушниця

Не плутай м'яке з теплим. Витрачаючи свої, роками зароблені, кошти пенсіонер нікого не вбиває і не зазіхає на життя, здоров'я та права інших людей. Хіба що дехто отримає меньший спадок. Так що порівняння зовсім недоречне. І ніхто не має права за нього вирішувати куди йому витрачати гроші (ну крім випадків вставновлених законом).
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 11 Мар, 2015 14:52

У меня бабуля ходила на бесплатные сьянсы. Так ей уже почти натулили супер пояс за 5 штук. Еле отговорили. А у знакомого бабуля кровать взяла в Нуга Бесте за 20-ку тыс. грн. по старому курсу ещё. Smile
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 11 Мар, 2015 14:53

Marion говорит:
не зазіхає на життя

ага, а своє не рахується. Чи то кайф потім за лежачим доглядати?
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 11 Мар, 2015 15:06

UFO говорит:
ага, а своє не рахується
Ну на то воно і своє. Ви коли за кермо сідаєте, чи виходите з дому теж наражаєте себе на небезпеку. І взагалі давайте визначатись -- вас турбують гроші чи здоров'я? Якщо ми сперечаємось про гроші -- я проти контролю, якщо про здоров'я -- то хто вам заважає піти туди разом з бабусею/дідусем та перевірити папери. Якщо ви вважаєте, що ті процедури нашкодили, пишіть заяву в міліцію або звертайтесь до контролюючого органу з питань охорони здоров'я.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 11 Мар, 2015 15:16

Marion говорит:
вас турбують гроші

Кого що турбує, той про те дума та говорить.

Marion говорит:
пишіть заяву в міліцію або звертайтесь до контролюючого органу з питань охорони здоров'я

до дупи (вибачте за хфранцузьку), стверджую, як "колишня одиниця держаппарату"

Пи.Си. Для меркантильних людей. Мій місячний дохід більше за пенсію (у моєму випадку) в рази.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 11 Мар, 2015 15:42

UFO говорит:
до дупи
самі ж казали
UFO говорит:

І ще раз пояснюю свою позицію. Пенсіонер сам має обирати що йому робити з його грошима. А з точки зору здоров'я вам нічого не заважає дізнатись зашкодить йому прогрівання чи ні. Якщо не шкодить -- то чого лізти? Подобається їй\йому -- нехай ходить.

а то ось це
UFO говорит:
Видача готівки по запиту. Лише тиранічним методом лікується.
виглядає як помста батькам за те, що вам колись не давали гроші і не пускали на танці Wink
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 11 Мар, 2015 18:32

Marion говорит:
самі ж казали

отже у Вас
Marion говорит:
виглядає як помста батькам за те, що вам колись не давали гроші і не пускали на танці

Співчуваю Вашим батькам Wink
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 11 Мар, 2015 18:42

Та пусть ходят, шарлатаны тоже люди, им деньги пенсионеров ой как нужны!
Страница 1 из 2
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: