Кировоградский форумКировоград — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета

Пояснювальна записка

Автор
СообщениеЧт, 04 Дек, 2014 14:05

Пояснювальна записка

Пояснювальна записка
рядового юзера форуму РКС Махатма

Шановна адміністрація, доводжу до вашого відома, що коли я писав про репресії на РКС щодо осіб, котрі не страждають на толерастію і не соромляться речі називати своїми іменами, то я не мав на увазі представників адміністрації. Даремно ви так образилися, що баните вже п'ятим мій нік.

Прошу надалі перед вживанням каральних заходів уточнювати незрозумілі для вас речі через приватне листування.

Спасіба-пажалуста.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 04 Дек, 2014 15:13

Окрім вищезазначеної причини, Ви, шановний, надаєте масу інших.
Надалі прохання:
1. Не розміщувати тони копіпасти (класифікуватимемо як спам)
2. Мат на форумі заборонений, тому не слід розміщувати подібні пости (включно з зображеннями), навіть чужі!
3. Ну і написання шаленої кількості постів поспіль

Спасіба-пажалуста.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 04 Дек, 2014 15:44

Цитата:

ох титиж. нові правила? шалена кількість - пойняття нецифрове. озвучте, будьласочка це пойняття в циферному вигляді, бо тоді кожен індивід може потрапити під роздачу за цим критерієм.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 04 Дек, 2014 16:03

corsar говорит:

ох титиж. нові правила?
Администратор форумов РКС говорит:

На форуме не приветствуются:
...
4. Написание нескольких сообщений подряд, когда можно обойтись одним.
Не растекайтесь мыслью по древу. В крайнем случае пользуйтесь возможностью отредактировать сообщение...

Сообщения, нарушающие эти нормы, могут быть удалены, а пользователю закрыт доступ к форуму.

Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 04 Дек, 2014 16:11

Re: Пояснювальна записка

Махaтма говорит:
Пояснювальна записка
рядового юзера форуму РКС Махатма

Шановна адміністрація, доводжу до вашого відома, що коли я писав про репресії на РКС щодо осіб, котрі не страждають на толерастію і не соромляться речі називати своїми іменами, то я не мав на увазі представників адміністрації. Даремно ви так образилися, що баните вже п'ятим мій нік.

Прошу надалі перед вживанням каральних заходів уточнювати незрозумілі для вас речі через приватне листування.

Спасіба-пажалуста.

Да, полностью поддерживаю, мне ник на форуме"TBO9 Sovest" вообще выпилили просто так, абсолютно низа что, просто админу левая пятка так велелаSmile
Пс: В политоту не лезу, никого не оскорбляю !
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 04 Дек, 2014 16:31

Marion говорит:
Надалі прохання:
2. Мат на форумі заборонений, тому не слід розміщувати подібні пости (включно з зображеннями), навіть чужі!

Спасіба-пажалуста.

1. Сучасний світ настільки динамічно розвивається, а події в ньому мають стільки інформаційних граней, що тупо і дослівно дотримуватися застарілих правил, котрі писалися в часи, коли швидкість інтернету сягала аж 32 кб/с, вважається моветоном, тим більше, що ніде обмежень конкретних не наведено, а ваше "класифікуємо" якось блідо звучить. Ну хіба якщо достібатися вже нідочого.

2. Вибачте, але я не розміщую матюки заради матюків, я передаю пряму мову людей. І якщо навіть недавній очільник МЗС може сказати на весь світ, що путін - ХУЙЛО, то не бачу причин, чому того не можна робити рядовим громадянам. Я маю цензурувати висловлювання людей? Ми шо, вже в росії живемо?

3. Якби не така активність максимум десятка форумчан, то мали б ви 0 цілих Х... десятих переглядів на добу, з усіма наслідками.

пс: і "нє привєтствуются" та "заборонено" трішки різні речі, між іншим.
ппс: якщо є претензії по ви, то можемо поставити на голосування питання - Хто не вважає ви гандоном (це, між іншим, не матюк)? І якщо таких буде більше 50%, то вибачуся пере ним і навіть готовий буду подарувати йому букет ромашок, особисто, при свідках.

Последний раз редактировалось: Махaтма (Чт, 04 Дек, 2014 16:37), всего редактировалось 1 раз
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 04 Дек, 2014 16:36

Цитата:
4. Написание нескольких сообщений подряд, когда можно обойтись одним.

коли можна і це однаєдина мисль - зрозуміло, але є купа інших випадків.
а ви вирвали кусок правил і процитували.
десь так:
Цитата:

На форуме не приветствуются:
...
4. Написание нескольких сообщений ...

Сообщения, нарушающие эти нормы, могут быть удалены, а пользователю закрыт доступ к форуму.

тому і виникає питання щодо нових правил чи нове трактування старих.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 04 Дек, 2014 17:00

Ну в картинках ТС думка переважно одна і та сама, тому постити по 5 фоток поспіль...
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 04 Дек, 2014 17:23

за великим рахунком, думка у всих дописувачів теми одна і та сама, яка обмежена назвою Т.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 04 Дек, 2014 17:32

тю так это и так понятно шо марион банит, чё его до сих пор не люстрировали

Marion говорит:
Ну в картинках ТС думка переважно одна і та сама, тому постити по 5 фоток поспіль...

а шо, тебя в Ростов не взяли и теперь сидеть больно с тех фоток?
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 04 Дек, 2014 19:28

Marion говорит:
Надалі прохання:

Спасіба-пажалуста.

Тонны копипасты лично меня радуют. Мне некогда рыть носом мегатонны интернета, чтобы выловить инфу. А здесь зашел и прочитал "избранное". Меня устраивает и я благодарен ТС за его работу. Копипаста запрещена? Я реально захожу на кир.форум с надеждой увидеть выборку новостей из твитеров/соц.сетей/пр. неправительственных сайтов. Отстаньте от человека. Хватит заниматься буквоедством. приспосабливайтесь к реалиям жизни. Когда-то считали, что Земля плоская и сжигали на кострах инакомыслящих, модераторы=инквизиция? Может нужно модераторам смодерировать некоторые пункты правил?
на счет "написання шаленої кількості постів поспіль" - тема может быть и одна, но инфа разная и смешивать все в одну кучу имхо неправильно. ТС разделяет меседжи очень уместно, отделяя "пшеницу от овса", не смотря на то, что "они суть зерновые".
Власть наделяет не только правами, но и серьезной ответственностью. Не перегибайте палку. Это вас не красит...
2 ТС. Пиши, тебя читают и поддерживают, молодец, удачи. Smile
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 04 Дек, 2014 21:39

Да, ему за это здесь еще платить должны, сколько убивает своего личного времени на поиск инфы, и тут его банят, как несправедлив этот мир!
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 04 Дек, 2014 22:52

I beat women not animals говорит:
тю так это и так понятно шо марион банит, чё его до сих пор не люстрировали

Marion говорит:

а шо, тебя в Ростов не взяли и теперь сидеть больно с тех фоток?
А прихильники нової влади вже вирішили шо тих, хто вважає президента і прем`єра брехливими падлюками потрібно до ростова? Чи їх можна тільки в попу цілувати?
Питання риторичне, можеш неикідповідати.

ТС, створи тут власну стрічку новин і публікуй все там . Так і "підписчикам" простіше буде все знайти.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 04 Дек, 2014 22:55

Marion говорит:
А прихильники нової влади вже вирішили шо тих, хто вважає президента і прем`єра брехливими падлюками потрібно до ростова? Чи їх можна тільки в попу цілувати?
.

откуда я знаю, что они решили? я помню твою реакцию ещё когда людей расстреливали в феврале, ничё не поменялось с тех пор плюс односторонние баны
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 04 Дек, 2014 22:59

I beat women not animals говорит:
я помню твою реакцию

А мені нагадай. Я про лютий вже забув. Якось з цими народними обранцями так часто змінюється ставлення..

І до речі -- хто стріляв?

Ок. Вибачаюсь за оффтоп. Тема стоп
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: