Кировоградский форумКировоград — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета

Андон місяця.

Номiнацiя Андон мiсяця
Олександр Петик 0% 0% [ 0 ]
Олесь Довгий 10% 10% [ 1 ]
Сергiй Кузьменко 0% 0% [ 0 ]
Сергiй Тегипко 20% 20% [ 2 ]
Сергiй Ларiн 10% 10% [ 1 ]
Петро Олексiйович Порошенко 30% 30% [ 3 ]
Кировоградсьki корефеi 30% 30% [ 3 ]
Всего голосов: 10
Автор
СообщениеПн, 15 Сен, 2014 12:39

Андон місяця.

Навіяно http://www.youtube.com/watch?v=53dJ_aMvAd0 всепролазним Майклом.

Чудова ідея, яка просто повинна стати всеукраїнськими змаганями за першість в ідиотизмі,жлобстві, брехні,зрадництві,джинсі та інших порочних проявів людства.

Як кажуть,якщо ми не можемо стати першими з переду, станемо першими с заду.

Як вам ідея?
Відразу обмовлюсь,що ідея не нова і не моя, але використати її було б дуже чудово.

Ну і переможцям приз.

http://www.google.com.ua/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.management.ru%2Fnews%2Fwp-content%2Fuploads%2F2010%2F03%2Fpreview_600_885.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.management.ru%2Fnews%2Ftag%2Fprezervativ%2F&h=885&w=600&tbnid=WpD0zAKRUS384M%3A&zoom=1&docid=ix9xhVARbZjGEM&ei=qrcWVM6JEafnygOcq4DgBA&tbm=isch&ved=0CHoQMyg_MD8&iact=rc&uact=3&dur=497&page=4&start=62&ndsp=22

Ну і щоб далеко не ходити:
1) Не відбувшийся рекрут українського війська, людина яка чекала, та не дочекалась запрошення з військкомату і яка від відчаю пішла кандидатом в нардепи....зустрічайте,Голова Кіровоградської ОДА...Олександр Петик!
2) Син двічі депутата ВРУ, другий пілот космичного човна імені Л.Черновецького, представник платинової молоді, людина яка все життя мряла стати почесним громадянином м.Знам,янки,приймальний син регіоналки Ірини Гориної, а тепер кандидат та надія мешканців кіровоградщіни по ОВО № 102.....Льосік! Тобто Олесь Довгий!

3) Давайте варіанти з характеристикою, буду добавляти.

Последний раз редактировалось: Ігнатов (Вт, 23 Сен, 2014 10:09), всего редактировалось 3 раз(а)
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 17 Сен, 2014 7:25

4) Дяку,дякую,дякую Петру Олексійовичу Порошенко за ще одного кандидата в номінацію андон місяця-цеееее.....зустрічайтеееее..
Сергій Кузьменко! Так,той самий регіонал з вологими очами. Тепер ми знаємо,чому вони були вологі. Він просто все знав,ще тоді ,при я нуковичах, він знав,що їм скоро піпець. І саме за це Порошенко назначив його губернатором Кіровоградщіни.

5) Ще один Сергій,це вічно молодий реформатор, який волае вже двадцять років,-Дайте! Ну дайте ж,хоть щось пореформирувати!!! Бо літа п.здують у вирій,а я ще нічого не нареформував! Я думаю,всі взнали, це Сергій Тигипко! Ура!
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 18 Сен, 2014 8:24

6) Ну ось нарешті збулась мрія газети "Україна Центр" і її редколегія може радісно вигукнути Ларін повертається! Так повертається, але с початку в номінацію андон місяця. Зустрічайте, він повертається, Сергій Ларін-команда януковича!!!!

7) Багато хто чекав цьої миті,бага хто буде пісятися від радощів, багато хто поперхнеться від цього, але в нашій номінації цього місяця ніяк не можно обійти цю людину,вони величезна, навіть велична, вона керує не тільки людьми, але й процесами і процеси ці іноді бувають некомільфо,ітак не буду довго балакати, сьомий номенант Петро Олексійович Порошенко!
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 18 Сен, 2014 11:21

8.Не можливо не відзначити кіровоградських корефеїв,матьїхвйоб,яким заважала паніхіда по загиблим воїнам.Сумно.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 18 Сен, 2014 16:59

Ігнатов, де Ви пропали, Воїн Світла?
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 23 Сен, 2014 10:11

Ну I нарешт голосування. Smile
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: