Кировоградский форумКировоград — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета

Поставте запитання Олександру Петіку

Автор
СообщениеПн, 24 Мар, 2014 14:02

Поставте запитання Олександру Петіку

Завтра відбудеться перша прес-конференція новопризначеного голови ОДА Олександра Петіка. Журналісти видання "Рідний Кіровоград" мають змогу озвучити в т.ч. запитання від кіровоградців та жителів області. Детальніше: http://rk.kr.ua/skoristaitesja-mozhlivistju-postaviti-zapitannja-golovi-oda-cherez-zhurnalistiv-vidannja-ridnii-kirovograd
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 24 Мар, 2014 14:32

спросите, будет ли новый губернатор сотрудничать с нардепами Табаловами, которых отдубасили его однопартийцы из "Свободы" в первый день в Верховной Раде, когда те стали синонимами слова "тушка" и теми Табаловыми, которые поддержали абсолютно все ключевые голосования в ВР, которые вносила прошлая власть во главе с Януковичем?
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 24 Мар, 2014 15:15

почему Кировоградская область больше напоминает Камбоджи и посреди белого дня организованные бандиты (по информации местных СМИ представители ВО Свобода) безнаказанно избивают главврача у него в кабинете? http://www.kirovograd.net/politics/2014/3/24/jak_v_uljanovci_predstavniki_narodnoyi_radi_zmushuvali_golovlikarja_crl_zvilnitisja_video.htm
Это негативно влияет на престиж Кировоградщины и всей Украины. Почему до сих пор не открыто уголовное дело по этому вопросу. Когда будут установлены, арестованы и осуждены эти бандиты? Почему кадры почти один в один напоминают кадры избиения гендиректора УТ1 народными депутатами от ВО Свобода мирошниченком иллиенком и бенюком (тоже оставшиеся безнаказанными)?
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 24 Мар, 2014 15:21

В мене питання по "Кіровоградобленерго"
Власник «Кировоградобленерго», депутат Держдуми Бабаков, підтримав анексію Криму.
У мене виникає питання якщо юридично ми не можемо заборонити або націоналізувати цю грабіжницьку організацію, то чи можливо лігитімно вимагати зниження вартості послуг цієї компанії?
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 24 Мар, 2014 17:16

comp говорит:
почему Кировоградская область больше напоминает Камбоджи и посреди белого дня организованные бандиты (по информации местных СМИ представители ВО Свобода) безнаказанно избивают главврача у него в кабинете? http://www.kirovograd.net/politics/2014/3/24/jak_v_uljanovci_predstavniki_narodnoyi_radi_zmushuvali_golovlikarja_crl_zvilnitisja_video.htm
Это негативно влияет на престиж Кировоградщины и всей Украины. Почему до сих пор не открыто уголовное дело по этому вопросу. Когда будут установлены, арестованы и осуждены эти бандиты? Почему кадры почти один в один напоминают кадры избиения гендиректора УТ1 народными депутатами от ВО Свобода мирошниченком иллиенком и бенюком (тоже оставшиеся безнаказанными)?

Щойно говорила з побитим лікарем. Щодо "Свободи" він здивувався. Не хочу ображати колег, але, як на мене, головлікар - не голка в сіні, можна знайти його телефон, щоб взяти коментар. Більше тут: http://rk.kr.ua/v-uljanovskomu-raioni-narodni-mesniki-siloju-vibivali-zajavu-pro-zvilnennja-u-golovlikarja-tsrl
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 24 Мар, 2014 17:47

Наталя говорит:
Щойно говорила з побитим лікарем. Щодо "Свободи" він здивувався. Не хочу ображати колег, але, як на мене, головлікар - не голка в сіні, можна знайти його телефон, щоб взяти коментар.

Наталя, якщо ви апелюєте до наших журналістів, то уважно прочитайте текст. Автор якого не стверджував, що це "Свобода" і навіть навпаки, послався на місцеву "Свободу", яка заперечила, що там є їхні
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 24 Мар, 2014 18:04

[quote="О.Дануца"] Наталя говорит:
Щойно говорила з побитим лікарем. Щодо "Свободи" він здивувався. Не хочу ображати колег, але, як на мене, головлікар - не голка в сіні, можна знайти його телефон, щоб взяти коментар.

Наталя, якщо ви апелюєте до наших журналістів, то уважно прочитайте текст. Автор якого не стверджував, що це "Свобода" і навіть навпаки, послався на місцеву "Свободу", яка заперечила, що там є їхні[/q

Написали кілька сайтів. Олександре, ви мені вибачте, але я не розумію, навіщо домисли із форумів, якщо можна одержати інформацію з перших уст? Те, що "Свобода" спростовує, як видно з допису вище, вже нікого не хвилює. Це як в анекдоті "А я скажу, що в тебе дочка хвойда, потім виправдовуйся, що в тебе взагалі дочок немає..."
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 24 Мар, 2014 18:10

Наталя говорит:
Написали кілька сайтів. Олександре, ви мені вибачте, але я не розумію, навіщо домисли із форумів, якщо можна одержати інформацію з перших уст? Те, що "Свобода" спростовує, як видно з допису вище, вже нікого не хвилює. Це як в анекдоті "А я скажу, що в тебе дочка хвойда, потім виправдовуйся, що в тебе взагалі дочок немає..."

ну хоча б тому, що серед фігурантів є член "Свободи", принаймні він так позиціонує себе в Ульянівці. Хоча це не так важливо. Якщо ми припустимо, що власник вашого сайту пан Т., а він це спростує. чи зміниться від того реальність? Не думаю, що просування розмови у порушеному Вами руслі має сенс
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 24 Мар, 2014 18:16

Мені здалося, що потерпілий в курсі, хто яку партію представляє, і він чітко сказав, але вам видніше
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Мар, 2014 13:37

У нього є сторінка ФБ, він через неї спілкується в онлай по вечорам.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Мар, 2014 15:41

Придурки. Развели вонь с партиями.А рально область требует денег.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Мар, 2014 16:08

Жду уголовные дела и разоблачения в отношении папередников о дерибане облбюджета и земли.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Мар, 2014 22:11

Ани ж ничево ни диребенили...
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 26 Мар, 2014 8:46

Где ответы на вопросы? Наталя!!!?
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 26 Мар, 2014 12:36

Ігнатов, в рамках цієї прес-конференції відповідь обіцяли на одне запитання кіровоградців. Решту оформили, як офіційні запити, відповіді на них будемо публікувати по мірі їх надходження. Детальніше читайте тут: http://rk.kr.ua/oleksandr-petik-rozpoviv-zhurnalistam-pro-programu-minimum-i-ne-tilki
Страница 1 из 2
Перейти:  
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: