Кировоградский форумКировоград — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета

Я знаю хто такий С.Бандера!

Читав ідеологію бандерівців?
Не читав, все щознаю це з того що кажуть "Чесні СМІ" 24% 24% [ 7 ]
Читав. Читко відокремлюю Бандеру від Мельниківців. 41% 41% [ 12 ]
Не бачю різниці. Мені що Мельниківці, що бандерівці , що УПА - все герої України. 6% 6% [ 2 ]
Я за бандерівців лише тому що я патріот і проти Росії, і які б вони не були на справді мені байдуже, навіть якщо бандерівці гірші за Диявола. 27% 27% [ 8 ]
Всего голосов: 29
Автор
СообщениеПт, 14 Мар, 2014 21:50

Я знаю хто такий С.Бандера!

З огляду на те, що зараз мусолять в СМІ тезу "Бачиш бандерівця? Ні? А він є...". Проводиться опитування. Прохання відповідати чесно, об'єктивність і у ваших інтересах.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 14 Мар, 2014 22:20

А где вариант: "Имею свое мнение"?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 14 Мар, 2014 23:00

Frunze говорит:
А где вариант: "Имею свое мнение"?

Перший варіант, де "довіряю всьому що кажуть чесні СМІ, але сам не читав", або другий варіант "Читав і склав свою думку. Чітко розумію відмінності між мельниківцями і бандерівцями". Гадаю загалу не цікаво, яке ставлення у вас до бандерівців. Тут саме цікаво наскільки не упереджене ставлення має загал.

Последний раз редактировалось: В.И...... (Пт, 14 Мар, 2014 23:18), всего редактировалось 1 раз
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 14 Мар, 2014 23:17

Но я не читал про Бендеру а про "Мельниківців" вообще не знаю. Но если они боролись и умирали за свою идею - значит это чего-то да стоит.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 14 Мар, 2014 23:22

Frunze говорит:
Но я не читал про Бендеру а про "Мельниківців" вообще не знаю.

Ну ось я так і розумію ставлення українців до бандерівців. Всі чомусь вважають що бандерівці воювали ідею, але всім фіолетово в краплинку що це за ідея))). Ось покажіть своє ставлення до бандерівців, з огляду що сутність ідеї ви насправді і не знаєте. Я то ідеологію знаю, і моє ставлення до неї вкрай негативне. Тому і опитування таке.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 14 Мар, 2014 23:33

а мне нужен вариант - "Не бачю різниці. Мені що Мельниківці, що бандерівці , що УПА - всі не дуже"
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 14 Мар, 2014 23:40

Светлова говорит:
а мне нужен вариант - "Не бачю різниці. Мені що Мельниківці, що бандерівці , що УПА - всі не дуже"
Светлова. Знов же варіант перший чи другий. Я не проводжу опитування чи підтримуєте ви бандерівців, чи ні. Якщо ви читали то маєте свою думку, як я. Не маю на меті розколоти українців на бандерофобів і бандерофілів. Я ось маю впевненість що більшість не читали. Ну ось такий я))).
Я маю знайомих, які підтримують Януковича і при цьому є ярими бандеролюбами. Тож зважайте.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 14 Мар, 2014 23:50

В.И...... говорит:
Frunze говорит:
Но я не читал про Бендеру а про "Мельниківців" вообще не знаю.

Ну ось я так і розумію ставлення українців до бандерівців. Всі чомусь вважають що бандерівці воювали ідею, але всім фіолетово в краплинку що це за ідея))). Ось покажіть своє ставлення до бандерівців, з огляду що сутність ідеї ви насправді і не знаєте. Я то ідеологію знаю, і моє ставлення до неї вкрай негативне. Тому і опитування таке.

Вообще-то я любую идею уважаю. Даже самая херня чего-то стоит, если в неё кто-то верит всей душой.
Людям сейчас этой веры и не хватает.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 14 Мар, 2014 23:51

А вариант: " Раз русские родственники сказали бандеровка,значит так оно и есть"?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 14 Мар, 2014 23:56

В.И...... говорит:
Я маю знайомих, які підтримують Януковича і при цьому є ярими бандеролюбами.

Это за гранью человеческого разума.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 14 Мар, 2014 23:57

Светлова говорит:
В.И...... говорит:

У меня тоже такой знакомый есть.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 15 Мар, 2014 0:04

Светлова говорит:
В.И...... говорит:

Ви не праві. Ідеологія бандерівців майже тотожні тому за що критикували Януковича на Майдані. Бандера агітував за чітку вертикаль влади, за однопартійність, за тоталітаризм. Янукович наближене втілення ідеології С.Бандери, за зразок можна брати Лукашенко в Білорусі. Ви ж чули звернення Тягнибока де він казав що проти зменшення повноважень президента? А ВО"Свбода" це лише помірковане крило націоналізму ОУН в стилі С.Бандери...
Нафаня говорит:
А вариант: " Раз русские родственники сказали бандеровка,значит так оно и есть"?
Не приймається. У вас своя голова на плечах є))).

Последний раз редактировалось: В.И...... (Сб, 15 Мар, 2014 0:11), всего редактировалось 1 раз
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 15 Мар, 2014 0:10

Нафаня говорит:

+10! Я б теж проголосував за такий варіант. Я - бандерівець і п'ю кров незайманих дівчат. Smile)
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 15 Мар, 2014 0:28

Poljen говорит:
Я б теж проголосував за такий варіант. Я - бандерівець і п'ю кров незайманих дівчат

Ви вже були казали що не є націоналістом. Кого тепер цікавить ваша думка?
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 15 Мар, 2014 0:56

В.И......
А Ви навмисно в опитуванні, в кожному пункті допустили орфографічні помилки?
В першому "щознаю" пишеться окремо що знаю.
В другому "Читко" пишеться чітко.
В третьому, чому Мельниківці з великої літери, а бандерівці з маленької?
В четвертому "на справді" пишеться разом насправді.
Страница 1 из 2
Перейти:  
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: