https://www.facebook.com/iryna.panchenko.520/posts/10152240964359214
Цитата:
Журналісти, я би на вашому місці завтра була тут: О 12 годині 05.03.2014 за адресою вул. Хрещатик 27-а відбудеться конференція медиків майдану, які розкажуть про випадки крадіжок медикаментів, про їх вивезення із пунктів мед. допомоги під час загострення ситуації на вулицях Грушевського та Інститутській. Організатор та спікер Народного Пресцентру Роман Реведжук. 097 773 76 38.

Хочу нагадати, що гострі приступи ідіотизму і клептоманії вкрай почастішали з спробами постійно переміщувати ліки на "дальні склади".

Всім, виявляється, відомо, що у нєкоєго пана Ханенка є мережа аптек. Ні, звісно, це ні про що не говорить.
КИМ він вповноважений контролювати зібрані коштами громади ліки і кудись "переміщувати"? Він рятував поранених під кулями? Він відкрив склади своїх аптек і привіз ці ліки?

Ще нюанс. Фоточки цього пана з виваленим "господарством" ще недавно гуляли в інтернеті. В той же час волонтери-медики медпунктів жаліються, що ліків немає, і вони в холоді і голоді.

У мене безвідносно, загальне питання. Як людина, яка не може впоратись з власними інтимними фото, влізла в службу координації медиків майдану, і що вона там координує? І хто її туди пустив? Завтра, я сподіваюсь, буде озвучено відповіді або конкретизовано запитання. На прес-конференції буть не зможу, але якщо буде хто готовий озвучити моє питання - буду вдячна.

Может спросить у его бывшего помощника, ныне губернатора Кировоградщины?.. Может подскажет?