Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Нас кинули як на забій, 18-19 лютого, коли відбувався останній штурм Майдану, нас кинули всі

Змовились...
Вірю 89% 89% [ 17 ]
Невірю 10% 10% [ 2 ]
Всего голосов: 19
Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 26 Фев, 2014 23:33

Нас кинули як на забій, 18-19 лютого, коли відбувався останній штурм Майдану, нас кинули всі

http://galinfo.com.ua/news/155293.html
Нас кинули як на забій, 18-19 лютого, коли відбувався останній штурм Майдану, нас кинули всі. Люди про це мають говорити. Про це сьогодні, 26 лютого, Гал-інфо розповів активіст Майдану, журналіст-очевидець Андрій Скоп.

«Про це треба розказувати, і ми будемо це робити. Розказувати про той великий кидок у виконанні лідерів опозиції, громадських лідерів Майдану та кидок Ради Майдану, про існування якої на Майдані ніхто не знає. Вони кинули нас, як на забій, і нас усіх там мали вбити», - розповів Андрій Скоп.

За його словами, коли майданівці тримали захист останньої барикади до них з боку Хрещатика часто прибігали невідомі особи і постійно намагалися змусити відступити, говорячи то про наступ Беркуту, то про наступ «тітушок».

Андрій Скоп зазначив: «Проблема в тому, що існування самого Майдану намагалися увесь час знівелювати і продовжують це робити. Його намагалися закрити, знищити, розпустити, зменшити кількість людей. Цікаво, що майданівці не знають, що таке рада Майдану. Ніхто її не обирав, туди не входить жодна людина, яка весь цей час жила на Майдані. І ніхто з майданівців не знає, хто це».


Андрій Скоп. Фото з ФБ.


За свідченням журналіста, під час кривавого штурму нікого із політиків, афганців, «Правого сектору» чи інших структур, які брали на себе зобов’язання організовано захищати Майдан, не було!

«Я буду говорити про те, що я бачив і про те, що розповідали люди, яким я довіряю, бо вони перевірені у бою. Зрозуміло, що я не можу говорити за весь Майдан, але на тому периметрі, де я брав участь в обороні, ні лідерів опозиції, ні політиків, ні громадських діячів зі мною поруч і з моїми побратимами не було. Я кажу про останню барикаду біля стели Незалежності», - розповів Андрій Скоп.

За його словами, дуже дивна та підозріла історія сталася із лідером Самооборони Майдану Андрієм Парубієм.

«Парубія на Майдані не було три дні від моменту подій 18 лютого. Дехто почав говорити, що його контузило і Самообороною керує його заступник. Такі чутки ходили, бо усі дивувалися. Його самого ніхто не бачив. Щодо Олександра Турчинова (в.о. президента України, - ред.), якого «страшенно» поранило і він вимагав для себе ноші, то тут теж є багато запитань. Ми бачимо наскільки він поранений зараз. Якщо хтось хоче подивитись, як виглядають справді поранені, то нема жодних проблем, ми можемо показати наших хлопців, які стояли з нами на цій барикаді», - заявив Андрій Скоп.

Він також додав: «Мені розповідали, що Олег Тягнибок тікав з Майдану в оточенні 30 чоловік, і я не боюся це говорити і не боюся можливої помсти «Свободи».

Андрій Скоп також додав, що не бачив лідера «Батьківщини» Арсенія Яценюка та лідера УДАРу Віталія Кличка.

«Я не стверджую, що їх не було, але я під час оборони барикади не бачив жодного політика. Так само я не бачив Дмитра Яроша (лідер «Правого сектору», - ред). Особисто з ним не знайомий, може він був у балаклаві, бо вони полюбляють так ходити. Загалом, щодо «Правого сектору» чи Самооборони, то як організацій їх не було, були окремі люди, які прийняли для себе таке рішення. Однак щодо організованої оборони барикади, то там не було ні афганців, ні «Правого сектору», ні Самооборони. Не було координації дій. Однак, було те, на чому тримався Майдан три місяці і що його врятувало – це величезний рівень самоорганізації і особистої дисципліни, віри та дії колективного розуму за принципом мурашника, з якого можна витягнути сто чи тисячу мурах, але він буде», - сказав Андрій Скоп.

Він додав: «На Майдані були прості хлопці, які не багато говорили, але багато зробили. З нас постійно сміялися, що ми носимо воду, дрова чи продукти. Ми не бігали по Майдану в бронежилетах з кийками та щитами, часто п’яними, із криками про те, що ми великі воїни. Більшість, які там стояли, не їхали на Майдан воювати. Ті, хто кричали, що приїхали воювати, а не носити воду, втікали першими. На моїх очах втікали».

За словами журналіста, цього разу (18-19 січня) не вийшов масово і Київ.

«Були окремі кияни, свідома молодь, були чоловіки та жінки, які з манікюром кололи бруківку та передавали на передову, були і старші люди, інтелігенція у плащах, але це не були бійці – це були свідомі громадяни. Чому не було масового приїзду Києва? Я думаю, що є дві причини. Перша – це заблокована столиця, було складно потрапити на Майдан. Другий – це вже не був мирний протест. Київські буржуа зрозуміли, що стріляють і віддавати своє життя за Україну вони були не зовсім готові. Вони були готові допомагати Майдану, називати нас Героями, але віддати своє життя... Я їх розумію і не засуджую», - зазначив Андрій Скоп.

Він пояснив, що насправді оборону барикади тримало зовсім небагато людей, але завдяки диму кількість майданівців "Беркуту" було складно визначити. Він наголосив, що учасники оборони барикади не мали спецзасобі захисту, їм не роздали бронежилети, хоч за інформацією активістів, усе необхідне зберігалося на складі. У них не було зброї. Усе, що вони мали – це буківка, шини та вогонь, який постійно треба було підтримувати.

Андрій Скоп розповів, що коли у вогонь вже не було що кидати, то кидали навіть одяг та лили олію, адже у цій ситуації саме вогонь рятував Майдан.


Активісти використовували саморобні засоби захисту. Фото з ФБ. Сім'я Андрія Скопа.


«Майданівці були зовсім незахищені від куль. Навіть те, що ми мали саморобне в багатьох випадках нас рятувало, але ми були практично голі. Нам нічого не роздали. Натомість ходили спекулянти по табору і продавали бронежилети від 300 до 800 грн. Я підозрюю, що це запаси із тих складів, які мали цільово надійти до нас», - додав Андрій Скоп.

Він також зазначив, що найприкрішим є те, що 20 лютого від куль снайперів загинули новоприбулі на Майдан люди. Активістів намагалися виманити за периметр і їх, на жаль, не встигли попередити про це.

Андрій Скоп переконує, що Майдан не розійдеться і не допустить, щоб кров усіх убитих була пролита намарно. Тому вимога активістів – люстрація та трибунал для злочинного режиму.

«В першу чергу кому зараз не вигідна люстрація – це опозиції, адже коли половлять усіх колишніх керівників держави, то вони будуть здавати і опозицію в тому числі. Тому вони бояться, адже теж мають що втрачати, а ми не маємо чого втрачати, окрім своїх кайданів», - сказав Андрій Скоп.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 27 Фев, 2014 0:42

Практически то же самое от другого человека, участника событий:
http://www.pravda.com.ua/columns/2014/02/25/7016291/
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 27 Фев, 2014 6:55

щодо відсутності деяких частин гадаю не все так просто
тих хто стріляв теж нібито не бачили, а вони ж були
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 27 Фев, 2014 8:13

у людей открываются глазки? ну-ну!
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 27 Фев, 2014 8:38

Самое интересное то, что во всём мире начался синхрон с нашими событиями.Турция,неспокойно Хорватия.Венесуэла,Босния. Непонятно кто подливает огонь в Крыму захвативший сегодня утром совмин АРК.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 27 Фев, 2014 8:51

Все это так. Но вброс по всем форумам однотипного сливания оппы,делается российскими пиарщиками. Для того чтобы вернулись рыги.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 27 Фев, 2014 9:10

Рыги врят ли вернуться, фон не тот.А насчет сливания оппозиции, вполне вероятно.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 27 Фев, 2014 9:18

Гудвин говорит:
Непонятно кто подливает огонь в Крыму

Разве что непонятно Вам.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 27 Фев, 2014 9:32

Да Ёпт, Путин идиот будет подставятся захватывая АРК и вывешивать триколор.Это гэбисты,их метод не тот.Выгодно тем силам,кто хочет очаг нестабильности по периметру ЕС и РФ.Не удивлюсь если схожие события перекинутся на Казахстан и Северный Кавказ.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 27 Фев, 2014 9:42

Гудвин говорит:
Да Ёпт, Путин идиот будет

А почему будет ? Есть.
И давно.
Гудвин говорит:
Это гэбисты,их метод не тот.

А как-бы более понятно.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 27 Фев, 2014 9:49

Учи матчасть.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 27 Фев, 2014 9:49

Гудвин
Казахстоан і туркменістан вже кіпішують. Жиріновський (дибіл) ляпнув що не повинно бути ані казахстану ані туркменістану з узбекістаном, а повинен бути "середньоазійський федеральний округ" так там пішли ноти протестів у бік РФ. Поістині росіяни собі почали рити яму. Нафіга воно їм - не зрозуміло. Грузинів проти себе настроіли, хохлів так само. Вже і до азіатів дійшли. Ну дибіли чесслово.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 27 Фев, 2014 9:54

Гудвин говорит:
Путин идиот будет подставятся захватывая АРК

Я не знаю як там Путін, але роздача паспортів в Криму, явна провокація на конфлікт.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 27 Фев, 2014 9:58

Гудвин говорит:
Учи матчасть.

Тяни ногу в темы о баскетболе.Только там ты дока ))

Задаешь тебе нормальный вопрос-вместо пояснения умняк включаешь.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 27 Фев, 2014 9:59

Провокации идут со всех сторон.Снос памятников по всей стране,передел бизнес интересов по всей стране.Начинаются внутриклановые "тёрки". И тд и тп.
Показать сообщения:   
Страница 1 из 3
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link