Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Кто хотел свободы? Уже началось

Автор
СообщениеВс, 23 Фев, 2014 18:15

AVIZO говорит:
Я прошу УВАЖАТЬ других участников форума. Так исторически сложилось, что на русском я говорю лучше, чем на украинском. И, в отличие от большинства окружающих, не хочу оскорблять украинский язык тем дремучим суржиком, которым его заменяют.

зы. Прошу Вас не принимать последнюю фразу на свой счет - у Вас чистый литературный украинский язык в сообщениях.
Ну и говорите себе! Я тоже не могу использовать суржик,если мой собеседник говорит чистою мовою. Только не говорите, что Вы не понимаете украинский язык!
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Фев, 2014 18:19

Понимаю, и даже могу на нем общаться Smile
И прошу обратить внимание: я ПОПРОСИЛ писать на русском ПО-ВОЗМОЖНОСТИ.
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Фев, 2014 18:23

AVIZO говорит:

Ви скільки місяців живете (працюєте, заробляєте) в Україні? Два? Три? У вас є якісь фізіологічні обмеження для засвоєння мови країни проживання? Поясніть причину вашого прохання перейти на російську.
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Фев, 2014 18:31

1. Постоянно живу в Кировограде с 1999 года.
2. Опять же прошу не опускаться до оскорблений.
3. Причину пояснил с самого начала - ветка начиналась по-русски, и, как принято в цивилизованном обществе, на каком языке началась беседа, на таком принято ее поддерживать.
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Фев, 2014 18:46

J.Drеdd говорит:
AVIZO говорит:

Ви скільки місяців живете (працюєте, заробляєте) в Україні? Два? Три? У вас є якісь фізіологічні обмеження для засвоєння мови країни проживання? Поясніть причину вашого прохання перейти на російську.
так а какого рожна вы оба выделываетесь???
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Фев, 2014 18:48

AVIZO і J.Drеdd, закінчуйте риторику з мовного питання, тут на форумі двомовність, і ви з цим погодились перш ніж залогитись. Дотримуватись правил форуму більш цивілізовано ніж правила етикету в суспільстві.
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Фев, 2014 18:49

3.1. Те, що ви в силу власної ліні, чи через шовіністичну зверхність не володієте українською, не являється достатньою підставою для того, щоб інші учасники форуму в обов'язковому порядку володіли російською.
3.2. А в "цівілізованом общєствє" прийнято тільки на общєпанятном формулювати свої думки? Вам навіть в голову не приходить скористатися своїми знаннями української? Чому?

2. Е-е-е, що ви для себе розумієте під словом "оскорблєніє"? Моє небажання (чи відсутність можливості) переходити на російську?

1. За 15 років не освоїти мову? Скажіть, ваше прізвище часом не Азаров?
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Фев, 2014 18:52

У цивілізованому суспільстві, взагалі то, є обовязок володіти державною мовою, а також право спілкуватись нею будь де.
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Фев, 2014 18:53

Нафаня говорит:

Не знаю як хто, а я не видєливаюся, а намагаюся зрозуміти причину прохання спілкуватися російською. Не хочеться вірити, що розумові здібності співрозмовника не дозволяють за 15 років вивчити 300-400 слів словникового запасу, щоб формулювати свою думку мовою країни перебування.
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Фев, 2014 19:01

J.Drеdd говорит:
Нафаня говорит:

Не знаю як хто, а я не видєливаюся, а намагаюся зрозуміти причину прохання спілкуватися російською. Не хочеться вірити, що розумові здібності співрозмовника не дозволяють за 15 років вивчити 300-400 слів словникового запасу, щоб формулювати свою думку мовою країни перебування.
ниче, шо я па рузьки?
Писать,кстати, я не очень,по украински,рука-собака москальская, подводит,сама кацапские буквы выводит Twisted Evil
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Фев, 2014 19:05

Djim говорит:
У цивілізованому суспільстві, взагалі то, є обовязок володіти державною мовою
Ви марите шановний. Наведіть приклад такого суспільства, якщо я не правий. Існує в деяких країнах законодавство що до отримання громадянства де обов'язкове знання мови, але до громадян по факту народження ця норма не застосовується. От такі вони погані ці "Права людини"))).
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Фев, 2014 19:10

отримання громадянства і малося на увазі
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Фев, 2014 19:15

а от про марення, то це по вашій частині. галюцінації. ви б занепокоїсь здоровям своїм.

Последний раз редактировалось: Djim (Вс, 23 Фев, 2014 19:20), всего редактировалось 2 раз(а)
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Фев, 2014 19:15

Нафаня говорит:
J.Drеdd говорит:
Нафаня говорит:

ниче, шо я па рузьки?
Писать,кстати, я не очень,по украински,рука-собака москальская, подводит,сама кацапские буквы выводит Twisted Evil

Чьо, але це питання маєте ставити собі, а не мені.

У Вас якісь фобії чи комплекси? Я, чи будь-хто інший на цьому форумі робили Вам зауваження, чи просили (вимагали) перейти на українську?
Тож Ваші химери - Ваші проблеми.

ПС: Свого часу хотів замовити меблі і звернув увагу на те, що по вказаному телефону мені не просто відповіли російською (я і сам часто нею користуюся), а не перейшли на мову співрозмовника, коли розпитували про деталі українською. Ніхто ж Вам не робив зауваження чи писав відкриті листи і всьо такоє - висновок був зроблений і тих 2 тисячі навару заробив хтось інший. Не бачив тоді і не бачу зараз причин для галасу.
ППС: Літери, між іншим, кириличні і "кацапського" в них ще менше ніж українського))
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 23 Фев, 2014 19:18

J.Drеdd говорит:

ПС: Свого часу хотів замовити меблі і звернув увагу на те, що по вказаному телефону мені не просто відповіли російською (я і сам часто нею користуюся), а не перейшли на мову співрозмовника, коли розпитували про деталі українською. Ніхто ж Вам не робив зауваження чи писав відкриті листи і всьо такоє - висновок був зроблений і тих 2 тисячі навару заробив хтось інший. Не бачив тоді і не бачу зараз причин для галасу.
ну, то не сложилось значит. Там вообще все сложно, муж вообще не говорит по украински, даже на суржике... .
Страница 5 из 8
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: