Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

НАК. "Газова банда" – перезавантаження.

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 02 Июн, 2008 10:58

НАК. "Газова банда" – перезавантаження.

В мережі Інтернет знову з’явилася інформація щодо корумпованості чиновників НАК "Нафтогаз України", викриваються нові схеми розкрадання бюджетних коштів Компанії і її структур. Як і раніше, не обійшлося без активної участі Хамули Сергія Володимировича, який, не зважаючи на чисельні скандали, продовжує займає посаду директора Департаменту безпеки НАК "Нафтогаз України".
Це досить "знаменита" особистість в кримінальних колах, і не тільки тому, що значна частина його кар’єри була пов’язана зі службою в міліції. Він і сам є прихильником надшвидкого заробляння грошей злочинним шляхом. З цього приводу вже було багато сказано, та й сама я мала нагоду пересвідчитись у правдивості більшості наведених журналістами фактів (http://forum.oboz.ua/viewforum.php?f=17, “нафтогазова” тематика). Незрозуміло, чому чиновника з такою "плямистою" репутацією досі тримають на посаді. В цивілізованій країні на подібні звинувачення, мала бути негайна реакція правоохоронних органів, громадськості, офіційні коментарі керівників. Але українські реалії такі, що багатьох державних чиновників нічого не цікавить і не турбує окрім власної кишені. Більш того, навіть, якщо вони і знають про злочинну діяльність окремих своїх колег, схоже не "хочуть" або не можуть нічого з цим зробити.
Мою увагу привернув до себе лист Бровкова Віталія Кузьмича до прем’єр-міністра України Тимошенко Юлії Володимирівни (http://censor.net.ua/go/viewTopic—id—222933). Автор застерігає щодо небезпеки призначення протеже Хамули С.В., шахрая-підприємця Гриневича Олександра Владиславовича, начальником служби безпеки ДК "Газ України". Виходець з донецького регіону, він є працівником ТОВ "Бізнес-центр фонду ветеранів МВС України", фірми, що за підтримки високопосадовців з МВС займається стягненням боргів. Також він являється керівником ТОВ "Українська транспортно-експедиційна компанія", що теж має відношення до афер з боргами за спожитий газ. Своїм листом Віталій Бровков висвітлює одну з корупційних схем, влаштовану Хамулою за участю вищих керівних осіб компанії, включаючи Голову правління Дубину О.В. Ця "газова банда" примусила ДК "Газ України" використовувати послуги згаданого товариства, а щоб щільність такої співпраці була вищою, борги за газ створюються штучно. Власне на споживача навіть немає необхідності особливо тиснути, достатньо просто ускладнити процедуру оплати спожитого газу. До того ж Гриневич О.В. є фігурантом кримінальної справи, порушеною прокуратурою Оболонського району міста Києва у червні минулого року.
Зрозуміло, таку інформацію варто перевірити. Наявність комерційної компанії-посередника в ланці розрахунків споживачів за газ, вже має ознаки корупції. Особливо, якщо врахувати той факт, що ДК "Газ України" має власний департамент, який складається з 30 осіб і виконує таку саму роботу. Для чого ж тоді посередник? Відповідь очевидна - дозволити Дубині, Хамулі, Гриневичу та іншим членам "газової банди" отримати чергові надприбутки за державний кошт.
Головне контрольно-ревізійне управління України провело ревізію фінансово-господарської діяльності ДК "Газ України" минулого місяця цього року. Виявлені порушення вражають своїми масштабами. Фінансове становище компанії було визнано критичним, та таким, що потребує негайного втручання для недопущення її банкротства. Чисті збитки компанії за 2007 рік становили 1,1 млрд. грн.!
Разом з тим, за наявності чистого збитку у фінансовому плані компанії на 2007 рік передбачено видатки компанії на оплату консалтингових, аудиторських та інформаційних послуг в сумі 8,6 млн. грн. (фактичні витрати становили 6,6 млн. грн.), рекламні послуги - 38,5 млн. грн. (фактичні - 10,7 млн. грн.) та благодійництво - 5 млн. грн. (фактичні - 1,8 млн. грн.).
Практика укладання компанією договорів-доручень щодо стягнення суб'єктами господарювання недержавної форми власності боргів з її дебіторів призвела до прихованого кредитування ТОВ "Бізнес-центр фонду ветеранів МВС України" на 45 млн. грн. Ось як це відбувається на практиці: компанія-посередник має перераховувати отримані з боржників кошти протягом трьох банківських днів, натомість гроші перераховуються з затримкою у 7-8 місяців. В результаті компанія-посередник отримує банківські відсотки з грошей, що їй фактично не належать.
Так, КРУ виявило, що ТОВ "Українська транспортно-експедиційна компанія", одержавши від 6 теплопостачальних підприємств боргів ДК "Газ України" на 1,5 млн. грн., повернула їх лише через півроку. Бажаючих отримати гроші з "повітря" вистачає.
На практиці навіть затримані платежі не доходять до компанії у повному обсязі. ДК "Газ України" отримує лише 50% - 70%, хоча ТОВ "Бізнес-центр фонду ветеранів МВС України" стягує борги у повній мірі. А ще компанії та боржникам доводиться сплачувати чималу вартість таких посередницьких "послуг".
Нічого дивного, що ДК "Газ України" катастрофічно не вистачає коштів. Сергій Хамула і Олег Дубина зі своїми спільниками, зловживаючи своїм службовим становищем, фактично ведуть до краху нафтогазову промисловість України. Штучно створені перепони в розрахунках споживачів за витрачений ними газ вже призвели до зростання загальної заборгованості Компанії, яка на кінець 2007 року вже становила близько 16 млрд. грн., а це перевищує розмір її річних доходів.
Роль Гриневича О.В. доволі зрозуміла - забезпечити прикриття цим темним махінаціям. Він є одним з активних організаторів та учасників схем по "викачуванню газових грошей". Те, що Дубина О.В. призначає посадовців компанії за рекомендацією Хамули С.В. та Корнієнка М.В., незважаючи на їхні якості, можна не сумніватися. Як інакше пояснити, що керівником служби безпеки компанії зробили особу, що підозрюється у кримінальній справі, порушеною за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами ТОВ "Бізнес-центр фонду ветеранів МВС України"? Де логіка? Тепер злодій має ловити сам себе?
Всі наведені факти мають документальне підтвердження і зібрані вповноваженими офіційними органами, так мене запевнив сам Бровков В.К. у ході нашої з ним телефонної бесіди. З копіями деяких документів, переданих Віталієм Кузьмичем, я ознайомилась особисто і використала наведені там дані при написанні статі.
Хто ж він насправді, цей борець за справедливість, що його підштовхнуло до такого сміливого вчинку? Бровков Віталій Кузьмич - щира та мужня людина, колишній співробітник правоохоронних органів та Департаменту безпеки НАК "Нафтогаз України". Більшу частину свого життя присвятив боротьбі зі злочинністю. До написання відкритого листа Ю.В.Тимошенко його спонукала неможливість терпіти свавілля корумпованих чиновників та байдуже спостерігати за розкраданням держави. Є дуже багато порядних, чесних українців, але мало хто з них може відкрито виступити проти несправедливості, обману та насильства. Тому вчинок Віталія Бровкова, я вважаю, дуже сміливий й доречний, і він повинен стати прикладом для всіх небайдужих людей. Не треба боятись злочинців, не треба терпіти їх знущань на собою. Тільки разом ми зможемо подолати злочинність і корупцію у нашій державі.
Бровков розповів, що після публікації відкритого листа співробітників НАК "Нафтогаз України", Хамула "мов з цепу зірвався". Заблокував доступ до мережі Інтернет, влаштував прослуховування телефонних переговорів та кабінетів співробітників компанії. Окремих "підозрюваних" працівників викликав по одному до себе в кабінет і влаштовував допити зі справжніми тортурами. Те, що Хамула С.В. та його заступник Кравченко О.В. дозволяють собі бити підлеглих взагалі є неприпустимо! Мало того, що крадуть, так ще й займаються рукоприкладством. Сергію Хамулі всюди ввижалися "вороги", і він усіляко намагався знайти винуватого. Зрештою, ним виявився Вітайлій Кузьмич, оскільки на відміну від інших не побоявся виступити проти знавіснілого садиста. На Віталія Бровкова, як то кажуть, "повісили всіх собак" і звільнили з роботи.
Колишній правоохоронець не може нині довіряти правоохоронним органам і передати їм усі зібрані ним документи. Наявність у Сергія Хамули та Олександра Гриневича високих покровителів в генеральських мундирах робить неможливою пошуки правди та справедливості. Для розслідування діяльності цієї "газової банди" потрібна воля вищого керівництва держави.
Будемо сподіватися, що Юлія Володимирівна не словом, а ділом доведе своє прагнення подолати корупцію в Україні. Вона, не дивлячись на усі звинувачення у популізмі, мало не остання з владного олімпу, хто ще має політичну волю щось змінити на краще. А зміни потрібні, бо це наша держава, наша країна і нам тут жити.
P.S. Під час написання статі стало відомо, що 23 травня 2008 року Гриневича Олександра Владиславовича було призначено директором Департаменту безпеки ДК "Газ України".
Перезавантаження відбулося…

Наталка Біла
26.05.2008
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 05 Июн, 2008 2:45

Черноморский флот РФ платит Украине 100 млн. долл. в год...
Но, Украина этих денег естественно не видит так как все уходит на погашение долгов за газ...
Вопрос. Почему каждый год стоимость газа для нас перерасчитывается а стоимость аренды нет. У нас что все железно что аренда не колеблется не на копейку? Да она минимум за последний год должна была вырасти на 2 млн. долл. Уж не ушли ли эти денежки уже "по назначению"?
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 05 Июн, 2008 10:11

Nadya_Ivanova говорит:
Да она минимум за последний год должна была вырасти на 2 млн. долл.

откуда такие расчёты? всего лишь 2% от суммы. Чо так мало? Давайте уж тогда от повышения цены на бензин отталкиваться. 100+100(или даже больше) ведь намного лучше 100+2. А вы от газа чтоль отсчёт ведёте? Только при чём тут стоимость колбасы, до стоимости ноутбука(просто сравнение)?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 06 Июн, 2008 3:25

friendship говорит:
Nadya_Ivanova говорит:
Да она минимум за последний год должна была вырасти на 2 млн. долл.

откуда такие расчёты? всего лишь 2% от суммы. Чо так мало? Давайте уж тогда от повышения цены на бензин отталкиваться. 100+100(или даже больше) ведь намного лучше 100+2. А вы от газа чтоль отсчёт ведёте? Только при чём тут стоимость колбасы, до стоимости ноутбука(просто сравнение)?


А разве за последний год (с января) бензин на 100% подорожал?
Да и не в этом суть. Я прото что вообще не было перерасчета стоимости аренды... А цена стоит на месте как будто экономики вообще не существует. или флот еще временами застоя пользуется?
Или перерасчет есть но мы о нем попросту не знаем...
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 07 Июн, 2008 23:33

Nadya_Ivanova говорит:

А разве за последний год (с января) бензин на 100% подорожал?
Да и не в этом суть. Я прото что вообще не было перерасчета стоимости аренды... А цена стоит на месте как будто экономики вообще не существует. или флот еще временами застоя пользуется?
Или перерасчет есть но мы о нем попросту не знаем...


Какими источниками информации по поводу аренды пользуетесь?
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 09 Июн, 2008 1:21

IrishkaR говорит:
Nadya_Ivanova говорит:

А разве за последний год (с января) бензин на 100% подорожал?
Да и не в этом суть. Я прото что вообще не было перерасчета стоимости аренды... А цена стоит на месте как будто экономики вообще не существует. или флот еще временами застоя пользуется?
Или перерасчет есть но мы о нем попросту не знаем...


Какими источниками информации по поводу аренды пользуетесь?


Эти цифры не раз всплывали на новостных сайтах Украинской правды и Меди УА помоему...
Сейчас уже точно не скажу.. Просто когда коснулись этой темы - вспомнилось...
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 09 Июн, 2008 9:33

Nadya_Ivanova говорит:

Эти цифры не раз всплывали на новостных сайтах Украинской правды и Меди УА помоему...
Сейчас уже точно не скажу.. Просто когда коснулись этой темы - вспомнилось...


Мдаа.... вы считаете их авторитетными источниками?
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 09 Июн, 2008 9:35

IrishkaR говорит:
вы считаете их авторитетными источниками?

"Українську правду" - так!
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 09 Июн, 2008 10:09

IrishkaR говорит:
Мдаа.... вы считаете их авторитетными источниками?

Да это как Вас спросить, считаете ли вы авторитетными источниками Первый Национальный и РТР Smile Да, с точки зрения нормального украинца это авторитетные источники с правильной позицией.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 09 Июн, 2008 13:20

Kompot говорит:

"Українську правду" - так!


Кто ее издает? Это независимая газета?
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 09 Июн, 2008 13:46

IrishkaR говорит:
Кто ее издает? Это независимая газета?

Це - інтернет-видання. Адреса: www.pravda.com.ua
Показать сообщения:   
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link