Кировоградский форумКировоград — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета

Про компартію і В.І. Леніна особисто

Автор
СообщениеВт, 24 Дек, 2013 22:41

Про компартію і В.І. Леніна особисто

Хоч і боян, але якщо раптом хтось не бачив цей феєричний виступ Жириновського:
https://www.youtube.com/watch?v=iFYPuFl9l8M
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 10 Янв, 2014 0:10

10 січня 2014, Київ 00:02

В Україні – Ленінопад: пам’ятники вождю падають один за одним

В Україні масово падають Леніни: лише за 9 днів 2014-го в її різних куточках уже постраждало щонайменше 4 монументи комуністичному вождю. Таке пожвавлення навколо Іллічів у ВО «Свобода» (представники якої не раз були причетними до руйнування пам’ятників Іллічу) пов’язують з революційними настроями українців, яким набридло жити з радянським минулим. Тим часом у КПУ наголошують, що лише боротьбою з пам’ятниками комуністичної ідеї не зламати.

Майже 1350 пам’ятників Леніну лишалося в Україні станом на середину 2013-го. І як мінімум останні півтора роки стали для них справжнім випробуванням: то фарбою обіллють, то маску одягнуть, то вимастять фекаліями, то підірвуть чи розстріляють, ще й обпишуть (як не матами, то свастикою). І якщо від такої «любові» Іллічі не падають, то носи, руки чи голови точно втрачають.

Між тим визначити точну кількість пошкоджених чи знесених Іллічів, а також зробити певні узагальнення щодо осіб їхніх кривдників наразі тяжко, про що у коментарі Радіо Свобода зауважили у прес-службі МВС.

Тут пояснили, що зазвичай ці випадки потрапляють до загальної статистики пошкоджень пам’ятників і кваліфікуються в залежності від тяжкості вчинених дій (нерідко як хуліганство).

ДАЛЕЕ : http://www.radiosvoboda.org/content/article/25225395.html
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 12 Янв, 2014 7:36

-1

У Кривому Розі розбили чавунного Леніна – ЗМІ

У Кривому Розі знищено погруддя Леніна. Про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на місцевих жителів. Згідно розповсюдженої інформації, пошкоджено монумент, що був розташований неподалік залізничної станції "Кривий Ріг-Західний". Постамент залишився неушкодженим. Однак у чавунного погруддя відбито голову. Водночас криворіжці сказали, що не знають, коли саме це сталось. "Очевидно, це продовження марафону падіння пам'ятників Леніну, яке триває від дня повалення пам'ятника Леніну на Бессарабці в Києві. Можу припустити, що це зробили якісь невідомі патріотично налаштовані громадяни в нашому місті", – сказав місцевий житель, представник Організації українських націоналістів Рінат Ковбасюк.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/u-krivomu-rozi-rozbili-chavunnogo-lenina-zmi-329082.html
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 12 Янв, 2014 9:05

Man0war говорит:
-1

Ещё один шаг на пути к Европе? По-моему, как раз ''-1''
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 12 Янв, 2014 9:10

"Им" Ленин (+Сталин)Украину (УССР) слепили, вот "они" и благодарят. Ловкость рук, ума и логики,и никакого мошенничества... Wink
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 12 Янв, 2014 9:36

diletant говорит:
Man0war говорит:
-1

Ещё один шаг на пути к Европе?

А как же :
Цитата:
Необхідність міжнародного засудження злочинів тоталітарних комуністичних режимів

2. Усі без винятку тоталітарні комуністичні режими, які панували в Центральній та Східній Європі в минулому столітті та які ще й досі залишаються при владі в деяких країнах світу, характеризуються численними порушеннями прав людини. Порушення мали різний характер залежно від культури, країни та історичного періоду. Це були індивідуальні та масові вбивства і страти, смерть у концентраційних таборах, голодомори, депортації, катування, примусова праця та інші форми масового фізичного терору, переслідування з етнічних або релігійних мотивів, порушення свободи совісті, думки й вираження поглядів, порушення свободи преси, а також відсутність політичного плюралізму.

3. Злочини виправдовували теорією класової боротьби й принципом диктатури пролетаріату. Тлумачення обох принципів узаконювало «ліквідацію» людей, які, як вважалось, стояли на заваді побудові нового суспільства і, відповідно, були ворогами тоталітарних комуністичних режимів. Переважну частину жертв у кожній відповідній країні становили її власні громадяни. Зокрема, це стосується населення колишнього СРСР, кількість жертв якого значно перевищує кількість жертв населення інших країн.

5. Падіння тоталітарних комуністичних режимів у Центральній та Східній Європі не завжди супроводжувалося міжнародним розслідуванням їхніх злочинів. Більше того, міжнародне співтовариство не притягнуло виконавців цих злочинів до суду, як це було з жахливими злочинами націонал-соціалізму (нацизму).

http://www.president.gov.ua/content/pace_resolution1481_ukr.html
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 12 Янв, 2014 9:41

ЛУЧИК СВЕТА говорит:
"Им" Ленин (+Сталин)Украину (УССР) слепили

Им УНР потопили в крови,и Кубанскую область забрали.
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 12 Янв, 2014 11:21

Man0war, по-Вашему осуждать преступления тоталитаризма - это отбивать нос сброшенному памятнику? Европейцы, наверно, ждут не дождутся, когда из присоединённой Украины приедут неонацисты с кувалдами и начнут лупашить памятники Марксу, Кайзеру Вильгельму и прочим врагам прогресса...
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 12 Янв, 2014 12:06

diletant говорит:
Европейцы, наверно, ждут не дождутся, когда из присоединённой Украины приедут неонацисты с кувалдами и начнут лупашить памятники Марксу, Кайзеру Вильгельму и прочим врагам прогресса...

Они давно и сами решили этот вопрос
Цитата:
10 мая 1953 года решением правительства ГДР город был переименован в Карл-Маркс-Штадт (нем. Karl-Marx-Stadt) в честь философа и историка Карла Маркса. 23 апреля 1990 года 76 % жителей проголосовали за то, чтобы вернуть городу старое название. С 1 июня 1990 года город вновь носит название Хемниц.
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 12 Янв, 2014 15:24

Если это будет сделано по-немецки цивилизованно, я сам проголосую первый за снос 95% безликих Ильичей по всей Украине. Пусть оставят по одному в городах-миллионниках, чтобы ветераны поклонялись - и хватит! Но я не хочу, чтобы какие-то недоумки с кувалдами решали, какие памятники должны стоять в моей стране...
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 12 Янв, 2014 16:37

diletant говорит:
Но я не хочу, чтобы какие-то недоумки с кувалдами решали, какие памятники должны стоять в моей стране...
Простіше зробити всі пам'ятники приватною власністю. Я роблю висновок з огляду історії про пам'ятник прикордонникам в Кіровограді))). Нездатні люди назбирати коштів на пам'ятник, то ж і не заслуговують на пам'ятник - і слава Богу. А як на мене, то нехай встановлюють що завгодно, і кому завгодно, хоч Гітлеру. У нас же стоїть пам'ятник княгині Ользі, це політик яка вперше в писемній історії України влаштувала геноцид українського народу, і нічого... всім плювати на це. Стоїть у Львові пам'ятник найвідомішому терористу України С.Бандері, ну та і нехай собі стоїть... Стоїть пам'ятник воякам інтернаціоналістам, ну хай ще встановлять і пам'ятник воякам націоналістам... Але най встановлюють власним коштом, а не мозолями платників податків. В Римі стоїть Колізей, пам'ятник де знищували на арені християн, стоїть Освенцим, стоїть ДніпроГЄС, наш Кіровоград сам весь пам'ятник цариці Єлезаветі, хрущовки пам'ятник Микиті Сергійовичу, сталінки і меморіал на валах... Який сенс руйнувати те, що як казав класик: "Я памятник себе воздвиг нерукотворный, К нему не зарастет народная тропа, Вознесся выше он главою непокорной Александрийского столпа."?
Місце параноїків-терористів у тюрязі під замком. Кувалда це ще квіточки, вони ж з вибухівкою бігають, руйнують суспільно небезпечним засобом. Кретини.
Один з лідерів єгипетських салафітів шейх Мурган Салем аль-гохарі, що був двічі засуджений при колишньому президенті АРІ Хосні Мубараку, закликав зруйнувати знамениті піраміди й Великого Сфінкса в Гізі.

Проповідник радикального ісламу, зокрема, заявив, що "обов'язком кожного мусульманина є знищення подібних символів ідолопоклонства". При цьому він провів паралелі з Баміанскими статуями Будди в Афганістані, які були зруйновані талібами.

"Аллах повелів пророку Мухаммеду знищувати подібні ідоли, і ми повинні зробити це з усіма пам'ятниками, якими заповнений Єгипет і яким поклоняються замість Всевишнього. Коли я був у рядах руху "Талібан", ми підірвали пам'ятники Будди, чого не зробив афганський уряд", - сказав аль-гохари.
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 12 Янв, 2014 16:55

В.И...... говорит:
Я роблю висновок з огляду історії про пам'ятник прикордонникам в Кіровограді))). Нездатні люди назбирати коштів на пам'ятник, то ж і не заслуговують на пам'ятник - і слава Богу. А як на мене, то нехай встановлюють що завгодно, і кому завгодно, хоч Гітлеру.

Одно слово - кретин. Exclamation
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 12 Янв, 2014 20:44

diletant говорит:
Но я не хочу, чтобы какие-то недоумки с кувалдами решали, какие памятники должны стоять в моей стране...

Ну і не хочіть далі, ніхто ж не забороняє.

Ответить с цитатой
СообщениеВс, 12 Янв, 2014 21:13

J.Dredd' Wink
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 12 Янв, 2014 21:16

В.И...... говорит:
J.Dredd' Wink

Постной масле - это 5 ))
Страница 1 из 3
Перейти:  
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: