Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

В поддержку Майи Москвич

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 21 Дек, 2013 19:52

В поддержку Майи Москвич

«в унизительной форме, с особой дерзостью и исключительным цинизмом» именно так прокуратура высказалась об акции протеста Майи Москвич и возбудила уголовное дело против нее и еще пяти активистов волынского Евромайдана за «хулиганские действия, связанные с надругательством над портретами президента Виктора Януковича».

Ответить с цитатой
СообщениеСб, 21 Дек, 2013 21:52

Очень хочется жить в стране, где прокуратура бы занималась положенной ей работой и возбуждала уголовные дела против матерых коррупционеров, а не взбалмошных девочек.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 21 Дек, 2013 22:00

Вот по "Беркуту"-всё никак высказаться не могут...Твари..
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 21 Дек, 2013 22:16

Експерт: Янукович – не державний символ, щоб судити людей за наругу над його портретами
Наруга над портретом президента не передбачає ні адміністративної, ні кримінальної відповідальності. Про це у коментарі Тиждень.ua заявив Микола Хавронюк, директор з наукового розвитку Центру політико-правових реформ, експерт з кримінального права, коментуючи арешт активістки у Луцьку.
«Кримінальний кодекс України передбачає відповідальність за наругу лише над державними символами (герб, прапор, гімн). Ні президент, ні тим більше його портрет, не є ними», – наголошує експерт.

За його словами, у деяких державах прямо передбачено відповідальність за образу президента, зокрема у Білорусі й Казахстані.

«У нас вона в КК не встановлена. Отже, якщо президент України вважатиме себе ображеним, він може подати в суд позов про захист його честі і гідності, який розглядатиметься в порядку цивільного судочинства», - зазначає Хавронюк.

Як стверджує експерт, в Україні були незаконні судові рішення, коли дії, пов'язані з образою президента, кваліфікувались за ст. 296 як хуліганство.

«Підкреслюю: такі рішення є незаконними, бо не відповідають загальним положенням КК України», – зазначив експерт.

У той час Михайло Лебедь, член правління правозахисної організації Інститут Республіка, вважає це «суто актом політичного залякування активістки».

«Де-юре це свобода самовираження – обертати портрети Януковича, як хочеш. Якщо президента це не влаштовує, то хай особисто звертається в суд про захист своєї честі та гідності, але треба буде ще довести, що такий акт дійсно принижує його честь і гідність», – зазначає Лебедь.

За його словами, за образливі плакати активістів можуть переслідувати, «але якщо це буде масова акція за участі правозахисників і відомих діячів міста, то бєспрєдєлу можна уникнути».

Як повідомлялось, у ніч на 17 грудня Луцький міськрайонний суд обрав запобіжним заходом голові громадської організації «Національний Альянс» Майї Москвич двомісячний домашній арешт за акцію із портретами Януковича.

http://tyzhden.ua/News/97361
Показать сообщения:   
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link