Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

последствия разгона

Автор
СообщениеСб, 30 Ноя, 2013 22:09

Мені, генерал-лейтенанту міліції, котрий віддав служінню в МВС 36 років, гірко й соромно за події, що відбулися вночі на Майдані Незалежності. Я 10 разів переглядав кадри брутального розгону мирного зібрання і був шокований, що найактивнішим учасником цієї звірячої акції з боку міліції став “Беркут” Криму. Я впізнав багатьох із цих бійців по обличчях. Крім того, активну участь у побитті мітингувальників узяв “Беркут” із Дніпропетровської та Луганської областей (я теж працював у цих регіонах, тому знаю багатьох працівників МВС особисто). Мені вдалося дізнатися, що загалом у розгоні майдану брали участь спецпідрозділи “Беркуту” з усіх регіонів України крім трьох західних областей — Закарпатської, Івано-Франківської та Тернопільської. Наказ про відкомандирування “Беркуту” до Києва дало МВС. Те, що начальник Київського главку міліції Коряк бере відповідальність за розгон мітингу на себе, просто невдала спроба прикрити начальство — він, згідно з нормативно-правовими актами МВС, може керувати тільки київським, а не прикомандированим з інших регіонів “Беркутом”. Ці підрозділи йому не підкоряються. Таке право має тільки міністр МВС або його заступники, тому саме на них лежить уся відповідальність за теперішні події.
У 1997р. я був переведений на посаду начальника міліції в Крим — найскладніший у криміногенному плані регіон України, де також постійно відбувалися велелюдні політичні акції та масові заворушення. І на всіх цих акціях завжди стояв попереду, а “Беркут” — за спиною. Я вірив цим бійцям, як самому собі, і тепер не можу знайти відповідь на питання — як сталося, що з елітного підрозділу, який дійсно захищав кримчан від злочинців, він перетворився в бандитів, які воюють проти власного народу? Напевно, в цьому є й моя частка вини.
У 1997р. в Криму був полк “Беркуту”, що складався з близько 800 бійців, а сьогодні це батальйон з 300 чоловік, 100 з яких за особистою вказівкою придурка від політики й міліції Могильова були відправлені на Київ. А зараз, у ці години, ще 100 відправляються в столицю їм на підкріплення. Свого часу Могильов так само кинув “Беркут” на Ай-Петрі, щоб знести невеличке кримсько-татарське кафе і влаштувати побоїще, на яке з жахом дивилася вся Україна. Тільки керівництво МВС мовчало. Сьогодні я розмовляв із колишніми керівниками кримського “Беркуту”, нинішніми бійцями й питав — як могло статися, що цей підрозділ перетворився на садистів? Відповідь: “Це не ми, нам дали такий наказ”.
Звертаюся до колишніх працівників МВС, у котрих є безцінний оперативний досвід, який може дуже пригодитися — вийдіть, будь ласка, на мітинги протесту, вирахуйте серед натовпу провокаторів і не дайте їм зробити свою чорну справу — пролитися крові. Захистіть людей від насильства, якщо в цьому виникне необхідність (а вона виникне, бо в Київ стягують “Беркут” і внутрішні війська з цілої України). Звертаюся також до діючих співробітників МВС — згадайте свою присягу на вірність народу України й не виконуйте злочинні накази керівництва — не застосовуйте силу й спецзасоби проти людей, котрі за допомогою мирних акцій намагаються захистити свої гарантовані Конституцією права. Не забувайте, що ви — не бездушні найманці-манкурти, а частка цього ж народу.

Геннадий Москаль.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 30 Ноя, 2013 22:12

Man0war говорит:
Дмитро Корчинський -
"Янукович, звісно, ніколи не був українцем, проте, не був ідіотом.
Тобі не подобався майдан? Він би сам здох дні за три."

Интересно - кто начал фигачить по беркуту "тупыми предметами"?
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 30 Ноя, 2013 22:14

Joan Garriga говорит:
Для этого всегда есть специально подготовленные люди. Причем начали они это делать именно тогда, когда беркут приготовился к избиению.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 30 Ноя, 2013 22:19

Canada-Посольство-України-в-Канаді:
Цитата:
З сьогоднішнього дня я не вважаю себе державним службовцем України. Я дякую всім своїм колегам дипломатам, з якими мала честь працювати з квітня 1997 року і бажаю їм мужності і високої внутрішньої мотивації і надалі достойно захищати інтереси нашої Батьківщини. З сьогоднішнього дня я свідомо повертаюся до статусу простої громадянки України, чому безмежно рада.
Наталія Голуб

https://www.facebook.com/pages/Embassy-of-Ukraine-in-Canada-Посольство-України-в-Канаді/191497674220533
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 30 Ноя, 2013 22:23

онлайн вещание происходящего в интернете: http://hromadske.tv
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 30 Ноя, 2013 22:29

fairtail говорит:
Для этого всегда есть специально подготовленные люди. Причем начали они это делать именно тогда, когда беркут приготовился к избиению.

Из этого следует - Янукович таки идиот? Или его сливают? Свои.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 30 Ноя, 2013 22:34

Joan Garriga говорит:
fairtail говорит:
Из этого следует - Янукович таки идиот? Или его сливают? Свои.
Еще есть шанс силового варианта. Захарченко в Администрацию Президента и тотальный полицейский режим. С запретом увольняться и уезжать из страны. И обвал гривны.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 30 Ноя, 2013 22:36

Joan Garriga говорит:
Man0war говорит:
Дмитро Корчинський -
"Янукович, звісно, ніколи не був українцем, проте, не був ідіотом.
Тобі не подобався майдан? Він би сам здох дні за три."

ТСН уже показали.При штурме "Беркута" в ответ полетели яйца..
Весьма правильный ход.Для залепливания "сферы" шлемов.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 30 Ноя, 2013 22:45

fairtail говорит:
Еще есть шанс силового варианта. Захарченко в Администрацию Президента и тотальный полицейский режим.

Очень уж маловероятно. Скорее поверю в федерализацию Украины.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 30 Ноя, 2013 22:51

Тернопільські правоохоронці підтримали Львівську та Івано-Франківську міліції та відмовляються виконувати злочинні накази з Києва, повідомляє кореспондент «Номер один».

Про це у соцмережах повідомляють активісти.

"Міліція масово відмовляється виконувати накази влади! Так, у Львові, Франківську і Тернополі вони відмовилися розганяти Євромайдани!".

Варто додати, що першим відмовився виконувати наказ керівництва розігнати місцевий Євромайдан львівський "Беркут"

http://gazeta1.com/index.php/80-ostanni-novini/11227-ternopilska-militsiya-vidmovilasya-rozganyati-evromadan
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 30 Ноя, 2013 22:53

Нелегитимная КМДА подала в суд 30 ноября вечером прошение о признании ЕвроМайдана,как митинга,нелегитимным.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 30 Ноя, 2013 22:57

Joan Garriga говорит:
fairtail говорит:
Еще есть шанс силового варианта. Захарченко в Администрацию Президента и тотальный полицейский режим.
Очень уж маловероятно. Скорее поверю в федерализацию Украины.
Посмотрите на соседние страны.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 30 Ноя, 2013 23:11

в соседних странах опыт тоталитаризма несколько поболее, + большинство поддерживает власть. здесь же - милиция в некоторых регионах отказывается повиноваться приказам (!). т.е., власть - колосс на глиняных ногах...
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 30 Ноя, 2013 23:20

fairtail говорит:
Посмотрите на соседние страны.

На которые из 7-ми ?

http://dpsu.gov.ua/ru/map.htm
Страница 2 из 7
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: