Кировоградский форумКировоград — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета

Давайте і вулиці приватизувати, чого вже там?

Автор
СообщениеПн, 28 Окт, 2013 12:51

Давайте і вулиці приватизувати, чого вже там?

Мешканці вулиці Нижня Прирічна звернулися в редакцію ІАЦ «Перевесло» з приводу, на їх думку, незаконної приватизації землі.

Цитата:
«Один із жителів приватизував частину проїзної частини в кінці вулиці де був розворот для машин, ймовірно для використання землі в якості саду. Територію ділянки мешканець вулиці огородив парканом тим самим перегородивши проїзд після чого й розгорівся конфлікт з іншими мешканцями вулиці», - розповідає місцевий житель Ілля Михайлович.

Вулиця досить вузька і тому коли наприклад приїжджає сміттєзбирач чи карета швидкої допомоги, розвернутися дуже складно скаржаться мешканці вулиці.

Виникає питання – вулиця має продовження чи на приватизованій ділянці тупик? Мешканці переконують, що вулиця продовжується, а власник будинку, який приватизував землю наполягає на протилежному, адже далі йде зона підтоплення і житлових будинків немає.

Розраховуючи на допомогу з боку місцевої влади, мешканці Нижньої Прирічної звернулися із запитом до міської ради, але відповідь надану чиновниками можна розцінити за допомогою вислову «моя хата скраю… звертайтеся до суду», що в чергове переконує в тому, що земельні рішення приймаються кулуарно, громадськість своєчасно та в повному обсязі не інформують, що беззаперечно є грубим порушенням наших прав та Закону.

Звісно люди можуть звернутися до суду, але навіщо створювати такі умови, чому б не передбачити ситуацію, а сліпо підписувати документи? Можливо на це є інші причини на які Феміда зазвичай закриває очі. Тож, чи знайдеться вихід із глухого кута чи будемо знову чекати коли люди почнуть перекривати вулиці?

Наразі сподіваємось, що на ситуацію зверне увагу міська прокуратура, яка має всі необхідні важелі впливу для регулювання таких суперечливих питань.

http://www.pereveslo.org.ua/index.php/novyny-kirovohradshchyny/item/4658-na-kіrovogradshhinі-rozgorіlasya-chergova-narodna-zabava-vіjna-za-zemlyu.html
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 28 Окт, 2013 20:26

Хорош сюда говно свое пихать!
Я понимаю что читание желтой прессы это такое хобби.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Окт, 2013 10:31

mladshiyloxovod говорит:
Хорош сюда говно свое пихать!
Я понимаю что читание желтой прессы это такое хобби.

Це у вас гімно. А це реальна ситуація з реальними людьми, яких я знаю і коли до людини не зможе добратись медична допомога або пожежна машина, то буде не смішно.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Окт, 2013 12:57

сжечь
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Окт, 2013 13:01

кущёвский бит, уточнюй кого саме))
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Окт, 2013 14:07

Marion говорит:
кущёвский бит, уточнюй кого саме))

всех, по дефолту Very Happy
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Окт, 2013 14:47

та не переживай, добраться машина сможет, я так понял потом развернуться и уехать будет проблема... но это уже такое -))))
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Окт, 2013 15:02

А можна детальніше про місце
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 29 Окт, 2013 16:12

Marion говорит:
А можна детальніше про місце

Нижче і правіше йде продовження цієї вулиці і там добре видно, що то таки тупик. На місці тупика всі машини розвертаються.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 30 Окт, 2013 11:00

Мешканці звернулись до Перевесло. Якого в газету, а не в прокуратуру? Є ще депутат за якого вони голосували, чого не до нього? Що тут сльози лити?
От якщо з боку влади не буде реакції тоді треба розгойдувати суспільство, чи хтось дума, що чувак почитає газету і форуми і знесе огорожу? Laughing Laughing Laughing
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 30 Окт, 2013 11:48

saha100 говорит:
Мешканці звернулись до Перевесло. Якого в газету, а не в прокуратуру? Є ще депутат за якого вони голосували, чого не до нього? Що тут сльози лити?
От якщо з боку влади не буде реакції тоді треба розгойдувати суспільство, чи хтось дума, що чувак почитає газету і форуми і знесе огорожу? Laughing Laughing Laughing

Це все робиться паралельно. Діяти потрібно вже, а не чекати слушного моменту, або важких наслідків.
Ясна справа, що з власником огорожі вже не має чого балакати. З ним балакали до цього.

saha100 говорит:
Що тут сльози лити?

Чому більшість гадають, що якщо шось написали на форумі, то це обов'язково сльози лити? Краще сидіти і мовчати в трубочку, як всі роблять? (Трікс, будь-ласка, не починаєте про мітинги і т.д. Smile) ). Хоча з іншого боку я Вас розумію: вже дістало, що всі лише на словах розумні... До речі, якраз половина жителів вулиці так і роблять: попліткували у себе під заборами, поматерили власника огорожі, а як почали збирати підписи, то ніби й не заважає нікому нічого, та і хата скраю, та і сенсу ніби в цьому не бачуть. Фейспалм, панове...
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 02 Ноя, 2013 18:39

Добрый день! Меня уже не удивляет наивная политика нашего общества {точка начала*} "Моя хата скраю..." или "Пока петух в зад не клюнет, мужик не перекреститься". Каждый читая подобные истории думает: "С кем угодно, но не со мной жеж", и тем самым успокаивает себя. Но проблема в том, что "случаи разные бывают" и когда дело доходит до конкретно меня... О БОЖЕ!!! МЕНЯЯЯ!!!! .... тут я начинаю истекать слюнявой пеной в четных попытках доказать свои права нашему государству, КОТОРОЕ собственно их же НАРУШАЕТ!!!! и естественно тут уж как горохом об стену... Ну а пока как в песне "хлоп!!! - стучит горох об стену, Вот мы выростили смену", окружающий народ тяжко и сочувственно вздыхает, или хихикает подумывая про себя {переход в {точка начала*}. Безусловный и бесконечный цикл, или как еще говорят "порочный круг"}

И так происходило годами... Нас е*ут, а мы крепчаем...
Только вот на самом деле нет... не крепчаем. Мы дряхлеем, обозляемся на мир, на людей и на себя. Стареем и умираем в тяжких болезнях и муках, а еще, зачастую, в своих испражнениях. Печальная участь уготована для каждого кто думает: "меня не коснется".

Так о чем это я... Ах да... внимание вопрос: До каких пор мы будем бездействовать, люди??? Может пора уже начать отстаивать свои права, исполнять свой человеческий долг??
В данном конкретном случае я не могу ничем помочь людям, но кто может - должен помочь, таким образом помогая себе и каждому. В иных ситуациях как говорил один мудрый человек "Бездействию действие всегда предпочти", ведь как сказал другой мудрый "только действием в этом мире что-то достигается".
Всех благ, человеки!
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: