Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Близится конец автономного отопления.

Автор
СообщениеСр, 04 Сен, 2013 6:19

TriX говорит:
Genatsvali говорит:
Если повысиласьТ обратки, значит снизилось тепло потребление (повысилась Т на улице) и надо просто прикрутить газ.

Яволь! corsar'у тоже понятно это? оттого вернемся к началу и моей детской задачке. В какой котельне затраты меньше? Где в доме 50% автономщики или 0%? Не надо тока опять препядствия создавать и преодолевать их...

там где 100%
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 06 Сен, 2013 7:45

B.И. говорит:
А в позу страуса ставати не треба.

От ви петросяните, єй-бо. Євген Ваганович нєрвно курить в сторонкє.
Це у мене не по законам? Це тіпа я рвав ватнік на грудях, що "відчинене вікно не збільшить витрати тепла"? ггг, Це тіпа у мене закону збереження енергії не існує, коли тепло вивітрюється у вікна, а ТЕЦ маслає так само, якби вони були й закриті? )))
B.И. говорит:
Я за кожне своє слово відповідаю...

Ой, це мені дуже подобається новинка на форумі. Ладно, хрєн з вами, "відповідальними", всі ми люди, кожен може помилитися, описатися - фіглі коли чого не буває, але ж прям тицяєш носом в цитату, вже другого, - опача - і чорні безпросвітні окуляри - ляляля, я нічо не бачу... Хто здєсь? )
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 06 Сен, 2013 20:35

corsar говорит:
Це у мене не по законам? Це тіпа я рвав ватнік на грудях, що "відчинене вікно не збільшить витрати тепла"? ггг, Це тіпа у мене закону збереження енергії не існує, коли тепло вивітрюється у вікна, а ТЕЦ маслає так само, якби вони були й закриті? )))
Laughing Ой бідні свині, бідні нещасні свині, ті що відали життя за ваш диплом.
Я вам ще одну цікаву задачку з фізики надам:
Дано
На рейках стоять дві рухомі платформи з вітряком на кожній. Платформа їде проти вітру, використовуючи для цього електроенергію що виробляє і отримує з свого вітряка. Коли вітряк їде проти вітру, то відносна швидкість вітру збільшується, отже потужність для вітряка також збільшується.

Запитання
Який з вітряків виробляє більше енергії, тої що стоїть, чи той що їде проти вітру?
Відповіли? Тоді наступне запитання:
З якої платформи можна отримати більше вільної електроенергії, з тої що їде проти вітру чи з тої що стоїть?
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 07 Сен, 2013 7:40

В.И.. говорит:
Ой бідні свині, бідні нещасні свині, ті що відали життя за ваш диплом.

судячи з цитати, це ви спеціаліст з обміну свинини на знання. А я впевнено заявляю - задля мого навчання ні одна свинка чи бо навіть животинка не постраждала )) мейбі тіко жаба в когось задавилась.
В.И.. говорит:
Я вам ще одну цікаву задачку з фізики надам:

Розумієте в чому справа... в будь-якому навчальному закладі - навіть в школі, не кажучи вже про інститути-універи-академії - спочатку "домовляються" про базис. Умови і закони, в рамках яких розглядаються всі задачі. У випадку з вами все набагато цікавіше - ваші "викладки" повністю протирічать законам, по яким навчають в школі, але - нонсенс!, - ви на них, закони, посилаєтесь. Тому розглядати будь-які задачі з вашої подачі вважаю недоцільним. Це як сідати грати в карти з шахраєм. Ніби все за правилами і колода нормальна, аж бач - і п'ятий туз виринає з рукава. ))
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 07 Сен, 2013 8:27

Тю... Та задача тотожна з вашою, і рішення однакові, яке шахрайство?!...
corsar говорит:
ваші "викладки" повністю протирічать законам, по яким навчають в школі, але - нонсенс!, - ви на них, закони, посилаєтесь.
Якщо вам так здається, то ви навчались не в загальноосвітній школі, а в школі магії. Я ж посилаюсь на закони фізики, про закони магії нічого не знаю, тож не зводьте наклепів.
corsar говорит:
Це як сідати грати в карти з шахраєм. Ніби все за правилами і колода нормальна, аж бач - і п'ятий туз виринає з рукава. ))
Якби в мене не було туза, то чим би була цікава задача? Але жодного шахрайства, всі карти відкриті, якщо якась сила не описана, то її там немає. Не яких фокусів з магнітами, гравітацією, демоном Максвела... все так як і в вашій задачці, ви просто не знаєте, що саме з описаного буде "вікном" котре треба відкрити... Злякались?
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 07 Сен, 2013 8:59

В.И.. говорит:
Злякались?

Нівжодному разі. Не сідай грати - не буде чого боятися.
В.И.. говорит:
Я ж посилаюсь на закони фізики, про закони магії нічого не знаю, тож не зводьте наклепів.

Нє, так то воно так. Але ваші посилання не мають ніякої логіки. Ваша система втрачає енергію, яку ви нізвідки не берете і при цьому посилаєтесь на закон збереження енергії. Абсурдус натуралєс.
В.И.. говорит:
Але жодного шахрайства, всі карти відкриті

отож бо й воно - всі карти, і п'ятий туз - всі на столі, а ви навіть зараз доводите, що граєте чесно. ))
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 07 Сен, 2013 9:24

corsar говорит:
Але ваші посилання не мають ніякої логіки.

Брехня.
corsar говорит:
і п'ятий туз - всі на столі
Ви не зрозуміли))) П'ятий туз не на столі, фальшивий туз в розкладі це ви і є, це рівень ваших знань, точніше їх відсутність.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 07 Сен, 2013 9:52

В.И.. говорит:
Брехня.

ну, може, ваші посилання і простісінька брехня, я не зна, вам видніше.
В.И.. говорит:
Ви не зрозуміли)))

та ясен пень, шулєрства я не розумію. Просто зливаєте раз за разом, це вже переходить у закономірність, і тому почали махлювати. Доведіть, що відкриті вікна ні на що не впливають. Це ваша задача, це ви заявляли. І не туліть туди закон про збер енергії. Він відпадає, як ваші накладні вуса ))
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 07 Сен, 2013 10:47

corsar говорит:
Доведіть, що відкриті вікна ні на що не впливають.

З якого переляку я маю заперечувати власні слова? corsar я вам нормально пояснив як саме вікна впливають. А ви винайшли щось типу ось цього http://www.altenerg.ru/energiya-lobovogo-vozdushnogo-potoka/ , прям чари... Якщо задачку вирішувати боїтесь, то розмову закінчено. Конструюйте вічні двигуни і далі, мені до спини.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 07 Сен, 2013 20:47

В.И.. говорит:
Запитання

Який з вітряків виробляє більше енергії, тої що стоїть, чи той що їде проти вітру?

Відповіли? Тоді наступне запитання:

З якої платформи можна отримати більше вільної електроенергії, з тої що їде проти вітру чи з тої що стоїть?

Воно самоочевидно.
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 07 Сен, 2013 21:38

Rockv говорит:
Воно самоочевидно.

Якби було самоочевидно, то corsar не винайшов перпетум мобіле...
Припустимо платформа що рухається раптом припинить витрачати енергію на те щоб підтримувати свою швидкість...
Платформа фізичний об'єкт, тобто має інертну вагу, так? Тож певний проміжок часу платформа буде виробляти енергії більше і одночасно рухатись.
Так само як і у corsarа в задачці з відкритим вікном... Вікно відкривається енергія збільшується..., і corsar робить наукове відкриття що порушує закон збереження енергії... Так що очікуємо коли corsar запатентує, і можна відмовлятись від російського газу.

Ось сайт де однодумці corsarа торкнулись побачивши схожу проблему з вітряком, і пояснюють принцип дії згідно навчальної програми школи магії і чаклунства. Шаманство і всесвітній прикол: http://www.popmech.ru/article/7666-po-vetru-byistree-vetra/
Я плакаль...
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 07 Сен, 2013 22:16

В.И.. говорит:
З якого переляку я маю заперечувати власні слова?

не знаю, спочатку свої слова хренню називаєте, потім думаєте, що їх потрібно заперечувати... Безглуздо виглядає.
В.И.. говорит:
corsar я вам нормально пояснив як саме вікна впливають.

ггг. а! ото тіпа 2 брати маріо бігають по будинку, опитують жителів про температуру і "регулюють" крани. Ну чо, нормально пояснив. )))
В.И.. говорит:
А ви винайшли щось типу ось цього...

В.И.. говорит:
Так само як і у corsarа в задачці з відкритим вікном...

я дуже прошу ваші домисли і галюцинації залишати при собі. Якщо ви не можете розібратись з дуже простою задачкою, не потрібно лізти в дєбрі.
В.И.. говорит:
Припустимо платформа що рухається раптом припинить витрачати енергію на те щоб підтримувати свою швидкість...

краще би ви припинили витрачати енергію, щоб писату різну "хрень", а то вас "інерція" вже на шосту сторінку зара винесе. )))
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 09 Сен, 2013 11:51

http://akulamedia.com/ukraintsev-zastavljajut-vykidyvat-na-veter-polovinu-deneg-za-otoplenie
Украинцев заставляют выкидывать на ветер половину денег за отопление.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 12 Сен, 2013 11:01

очередная лажа от власти

вроде и хорошее дело: газовые отопительные установки в каждой квартире как минимум опасны.
но что предлагается взамен? центральное отопление, которое, дай бы Бог, в ноябре включили?
про горячую воду вообще молчок. такое впечатление, что ее отсутствие - норма.

мне кажется, самый оптимальный вариант - миникотельни: жильцы сами включают тепло, когда им хочется, потери -0, и главное - все знают за что платят.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 12 Сен, 2013 15:37

fleurie говорит:
мне кажется, самый оптимальный вариант - миникотельни: жильцы сами включают тепло, когда им хочется, потери -0, и главное - все знают за что платят.

Вам кажется,а в Германии просто уверены.Отапливают именно миникотельнями (частный сектор-котлами)
Практичный ум бюргера подсказывает,что проведение подземных сетей,узлы и разводки-это полная лажа.
Страница 5 из 7
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: