Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Близится конец автономного отопления.

Автор
СообщениеПн, 02 Сен, 2013 20:57

TriX говорит:
Но сути дела это никак не меняет.

уточнение кардинально меняет. Но вы же этого не понимаете...
TriX говорит:
Да я сразу эт понял

дадада, канечно, особенно в свете последних ваших постов.
TriX говорит:
Так а определиццо....

нууу, физику подучите, тогда и для вас определиццо хоть что-нить.
TriX говорит:
А то не понятно было, к чему я задачку задал.

что вы, "Да я сразу эт понял"! )) ну не можете вы реальную ситуацию смоделировать, че так нервичать-то?
B.И. говорит:
Та ні.

та да, ви тут вологе з кислим почали порівнювати з якогось дива.
кількість тепла, чку втрачають однакові приміщення при однаковій різниці температур - однакова. до чого там різні температурі - хтозна.
B.И. говорит:
А якщо взяти до уваги, що температура в квартирах...

неоднакова.
B.И. говорит:
і ігнорувати таке фізичне явище як залежність теплового потоку і конвекції від різниці температур не можете.

кльово, так це я ігнорую? ви перечитайте з першого посту, будь ласочка.
B.И. говорит:
Я ось свого часу, на одній працював іншій робив ремонт, маю власну автономну і не разу не бачив вашої чарівної щоб кіловати чи то гігакалорії по трубам гнали. А дуже кортить хай не побачити, а хоча б послухати як ви умудрились запихнути по ТЕЦ в одну квартиру вдвічі більше гігакалорій ніж в таку ж іншу.

ох. і ви оце реально гадали, що я не пройдусь катком по вашим "місцям роботи"? Та після таких висловів? )))
нє, ви реально заговорились.
Genatsvali говорит:
ТЭЦ контролирует температуру обратки и ессенно при ее повышении понижает температуру подачи.

совесть есть? не, ну реально?
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 02 Сен, 2013 21:52

corsar
Вот скажите чесно, какого вы полезли тюнить мою задачку? От скуки? Или показать как вы занете физику? Мне прост интересно Very Happy Можно в личку.
И лично для Вас, corsar, чтоб потом не писали что: "в свете моих последних постов"- это намек перенести тот бред что пишется в ЛС, а тут вернуться в тему. Хотите физику вспомнить- давайте в личке, или тему отдельную создадим.
corsar говорит:
дадада, канечно, особенно в свете последних ваших постов.

В свете ваших постов в нескольких дискуссиях последних месяцев не у одного меня улыбка наворачивается Very Happy
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 02 Сен, 2013 21:59

corsar говорит:
кльово, так це я ігнорую?

А що corsar, ума не вистачає пояснити якими чарами ви в 90 квартир закачали вдвічі більше тепла, то переходите на образи?
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 03 Сен, 2013 3:04

B.И. говорит:
Genatsvali говорит:
ТЭЦ контролирует температуру обратки и ессенно при ее повышении понижает температуру подачи.
Ви самі бачили цю чарівну ТЕЦ, чи вам хтось таке розповів?
Это нормальная практика с момента изобретения центр. отопления
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 03 Сен, 2013 4:04

Genatsvali, ви не відповіли на моє запитання.
Хто вам казав що температуру обратки обов'язково хтось контролює?
І хто вам сказав, що то нормальна практика? То практика для міста Алчевська... Якщо у вас обратка пішла тепліше ніж треба, це сигнал що у вас десь аварія і її треба терміново лагодити, щоб не вирізати зимою замерзлі труби і не запускати систему антифризом.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 03 Сен, 2013 5:54

TriX говорит:
Вот скажите чесно, какого вы полезли тюнить мою задачку? От скуки? Или показать как вы занете физику? Мне прост интересно

Бохтымой, поднял руку на вашу гениальное творение. Какой страшный грех! Айяйяй. Я уже фигзна скоко раз все объяснил. потрудитесь перечитать.
TriX говорит:
И лично для Вас, corsar, чтоб потом не писали что: "в свете моих последних постов"- это намек перенести тот бред что пишется в ЛС, а тут вернуться в тему.

это намек на то, чтобы вы внимательно, вдумчиво, перечитали все, что было написано до того, а потом писали. Ибо создается впечатление, что читаете через слово, а потом отвечаете невпопад.
У вас есть чо сказать по делу или опять личными дерганьями и эту тему зафлудите?
B.И. говорит:
А що corsar, ума не вистачає пояснити якими чарами ви в 90 квартир закачали вдвічі більше тепла, то переходите на образи?

Чесно - навіть і не думав образити. Якшо шо - вибачайте. Справа в тому, що пояснення - ще в перших постах. Якщо відкрити вікно, холодне повітря з вікна підніме тепловіддачу батарей. Але гріти ТЕЦ буде вулицю.
Genatsvali говорит:
Это нормальная практика с момента изобретения центр. отопления

Братэло! та не пали ж ты контору. ну низзя ж так, еще о кпд начни рассказывать - у народа ваще ум за разум зайдеть.
B.И. говорит:

Вы, ребятки, воображаете, что ТЭЦ - это такой же котьол, который стоит у вас в квартире, тока агромный. И представить, что это немного другое, не могете. То рассматриваете отдельно трубу, то отдельно батарею, то температуру обратки отдельно от всего остального. И все это в пределах выборки по времени пары секунд. Гляньте для начала расшифровку - как вы думаете, зачем там "электро" в названии? Потом почитайте что случается с обраткой, потом о КПД ТЭЦ, потом смоделируйте ситуацию из задачи с интервалом намного большем, чем пару сек, и все встанет на свои места.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 03 Сен, 2013 7:58

corsar, ви цікава людина. Таке відчуття що ви вирішили задовбати всіх доводячи те що ніхто не заперечував. Читаю вас і задаюсь питанням, ви про ці факти щойно взнали і вирішили всім про це розповісти? Чи як вас розуміти?
Наприклад:
corsar говорит:
Якщо відкрити вікно, холодне повітря з вікна підніме тепловіддачу батарей.
Афігєть. А ви що не знали? Чи може хтось заперечував?
corsar говорит:
Але гріти ТЕЦ буде вулицю.
Здуріти можна від очевидності. Ви три сторінки фантазували на тему тепловтрат і досі не зрозуміли, що тепловтрати це і є "гріти вулицю"?
corsar говорит:
Вы, ребятки, воображаете, что ТЭЦ
Я от уявляю, що під вашим ніком пише дитина років дванадцяти з великою фантазією і знаннями рівня початкової школи...
corsar говорит:
Справа в тому, що пояснення - ще в перших постах.
Я там же вам вже пояснив чому відчинене вікно не збільшить витрати тепла що постачає ТЕЦ. Насправді ж витрати в квартрі з відкритим вікном будуть порівняно трішки менші, аж допоки середня температура в квартирах не стане однаковою.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 03 Сен, 2013 11:56

B.И. говорит:
Genatsvali, ви не відповіли на моє запитання.
І хто вам сказав, що то нормальна практика? То практика для міста Алчевська... Якщо у вас обратка пішла тепліше ніж треба, це сигнал що у вас десь аварія і її треба терміново лагодити, щоб не вирізати зимою замерзлі труби і не запускати систему антифризом.

Контролирует оператор в котельне.
Если повысиласьТ обратки, значит снизилось тепло потребление (повысилась Т на улице) и надо просто прикрутить газ.
А авария контролируется датчиками давления!
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 03 Сен, 2013 12:26

Genatsvali говорит:
Если повысиласьТ обратки, значит снизилось тепло потребление (повысилась Т на улице) и надо просто прикрутить газ.

Яволь! corsar'у тоже понятно это? оттого вернемся к началу и моей детской задачке. В какой котельне затраты меньше? Где в доме 50% автономщики или 0%? Не надо тока опять препядствия создавать и преодолевать их...
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 03 Сен, 2013 12:38

Цитата:
Чи як вас розуміти?

ну дуууже просто. Ви ж як діти. Дав конструктора, сказав, що можна зібрати машинку. Ви кажете - нє, не можна. Я починаю розказувати - це колесо, а ось це - двері, а ось.... Ви - одразу в позу - я що, не знаю, що це таке?!! Ну збирай. Але ж нє, ви намагаєтесь до фари колесо прикрутити і потім виставляєте претнзії, ніби я винен. Ну кумедія.
Цитата:
Насправді ж витрати в квартрі з відкритим вікном будуть порівняно трішки менші, аж допоки середня температура в квартирах не стане однаковою.

вас важко зрозуміти. витрати в квартирі чого? і якщо мова про одну квартиру, то чому ви кажете квартирАХ?
Цитата:
Я там же вам вже пояснив чому відчинене вікно не збільшить витрати тепла що постачає ТЕЦ.

"ви колесо до фари" прикріпляли. Навіть процитоване - вже абсурд, не кажучи про пояснення.
Цитата:
оттого вернемся к началу и моей детской задачке.

Шо то дитинка. Лішь би пограцця. Якось хоч трохи щось читати потрібно, чомусь новому навчатися.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 03 Сен, 2013 13:26

Genatsvali, ви знову не відповіли на моє запитання.
Genatsvali говорит:
Де ви чули чи бачили таку чарівну ТЕЦ? Чому у вас оператор все через жопу має робити?
Контролюється температура котла, менша температура не влаштує споживача ще й теплотраса замерзне, а буде більша закипить і котел вибухне. А температура обратки всім пофіг, її зазвичай взагали не вимірють, тим більше що через прориви і тупо крадіжки теплоносія постійно мусять доливати воду в котел.
Genatsvali говорит:
А авария контролируется датчиками давления!
Да ну? А чому саме тиску? І як ви будете контролювати, якщо у вас стоп'ятсот паралельно підключених споживачів? От труба забилась на стояку і пісец, чи двигун здох... Ви по тиску це побачите?...
corsar говорит:
Дав конструктора, сказав, що можна зібрати машинку. Ви кажете - нє, не можна.
Кого corsar ви тут збираєтесь надурить, мене чи себе?
У вас же не проста машинка, а казкова машинка, та що витрачає менше пального ніж виробляє... Ви мені тут втюхуєте ваш конструктор Перпетум Мобілє, ще й рвете на собі сорочку що він реально працює. Доведіть законами фізики, а не чарами вашої уяви про фізику і я вам пам'ятник поставлю.
TriX говорит:
оттого вернемся к началу и моей детской задачке.
По темі: http://www.esco-ecosys.narod.ru/2011_4/art092.htm
"Оставшаяся от прошлого высокая централизация систем отопления сама по себе вряд ли является большим недостатком. Скорее — наоборот. Так, примером эффективности считают коммунальную энергетику центральноевропейских стран, где в собственности многих городов имеются ТЭЦ, которые обеспечивают город одновременно и теплом, и электроэнергией. С использованием когенерации.

Любой современный газовый котел имеет КПД 95% и выше. Но жители города потребляют не только тепловую энергию, но и электрическую. А на самых современных (в мире) теплоэлектростанциях КПД производства электроэнергии не больше 50%. На Луганской ГРЭС, к примеру, чуть больше 30%. И если учесть потери в линиях электропередач и теплотрассах, то степень полезного использования газа для нужд коммунального хозяйства Украины составляет 25-30%.

В когенерационной машине одновременно производится электрическая и тепловая энергия, причем суммарный КПД превышает 90%. При этом источник электроэнергии находится в городе, и подача ее потребителям не сопровождается потерями. В итоге степень полезного использования природного газа в европейских городах достигает 70%. То есть расход газа сокращается без малого втрое. Переоснащение теплового хозяйства городов — сегодня один из приоритетов ЕС.

Преобразовать имеющиеся в наших городах центральные котельные в подобные мини-ТЭЦ — совсем не сложно технически."
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 03 Сен, 2013 20:48

B.И. говорит:
Контролюється температура котла, менша температура не влаштує споживача ще й теплотраса замерзне, а буде більша закипить і котел вибухне.

нє, ну ви взагалі розслабились і лінитесь хоч щось погуглити. Чи просто плутаєте ТЕЦ з котєльнєю.
B.И. говорит:
Кого corsar ви тут збираєтесь надурить, мене чи себе?

ну як я можу когось дурити? Сама чесність і чемність!
B.И. говорит:
У вас же не проста машинка, а казкова машинка, та що витрачає менше пального ніж виробляє...

З того, шо у вас і тец чарівні, і машинки казкові, можна припустити, що гриби взагалі фантастичні!)) Це у вас, не у мене, тец обігріває квартиру і вулицю в одному випадку, лишень квартиру - в іншому, і витрачає в обох випадках однакову енергію. Це ви тут за Діда Панаса лямку тягнете.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 04 Сен, 2013 2:31

corsar говорит:
З того, шо у вас і тец чарівні, і машинки казкові, можна припустити, що гриби взагалі фантастичні!))
Можу повторити якщо не дійшло з першого разу: B.И. говорит:
Слухайте, corsar, ви взагалі то розумієте що вигадана вами задача не має з реальністю нічого спільного?
Якщо задача котру дав TriX, має логіку, то ваша чиста фантастика.
Ви це розумієте?
Ви не знали що в підвалі будинку приєднаної до центральної тепломережі має буди принаймні один кран що перекриває потік теплоносія по стояку в квартири?
Ви такий дорослий і не знали?

Ото цим краником і регулюється швидкість потоку теплоносія по батареям будинку, а таким чином і температура в квартирах. Тож якби ваша ТЕЦ не була казковою, і ваша задача фантастичною, то щойно температура в будинку досягла б норми то працівник ЖЕКа чи управдом спустився б в підвал і тупо прикрутив би краника на стояку, і ніяких відкритих вікон не було б.

Мене corsar, зазвичай, ваші малограмотні марення не цікавлять...
Але ж ви вигадали перпетум мобіле, шановний... Ви ж, з своїм фантастичним запалом, перевернули основи науки, ви тут виставили розумній людині двійку з термодинаміки... Шановний, то доведіть що весь світ ідіоти, а ваш вічний двигун працює... А ж не жартував -- доведіть і вам реально будуть золоті гори. А не можете, то вибачтесь і на майбутнє не влізайте в розмови розумних людей.

corsar говорит:
Це у вас, не у мене, тец обігріває квартиру і вулицю в одному випадку, лишень квартиру - в іншому, і витрачає в обох випадках однакову енергію.
corsar,а ну ж цитату де я таку хрень казав. Хреститись треба якщо ввижається. Ви самі встановили умови задачі в якіх ТЕЦ опалює квартиру, а квартира вулицю... Я вам пропонував в задачі винести радіатор ТЕЦ за межі квартири, щоб у вас ваші фантазії з чаклунством не виглядали безглуздо.... Пропонував? Пропонував! Треба було погоджуватись..., а тепер нема чого на дзеркало пинять, що рильце в пуху.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 04 Сен, 2013 5:12

B.И. говорит:
Ото цим краником і регулюється швидкість потоку теплоносія по батареям будинку, а таким чином і температура в квартирах. Тож якби ваша ТЕЦ не була казковою, і ваша задача фантастичною, то щойно температура в будинку досягла б норми то працівник ЖЕКа чи управдом спустився б в підвал і тупо прикрутив би краника на стояку, і ніяких відкритих вікон не було б.

ооууу. Ваші гриби некисло гребуть. А можна поцікавитись, яким чином працівник жеку чи управдом дізнається, що "температура в будинку досягла норми"? Штатна гадалка? Соцопрос? чи роздає термометри? може ви з лікарнею щось переплутали? Що означає "в будинку"?)) Що-що, а по маренням я вас ні за що не переплюну. Де ви бачили, щоб управдом бігав і "регулював" щось?
B.И. говорит:
Якщо задача котру дав TriX, має логіку, то ваша чиста фантастика.

Ну канєшна, у вас працівник жеку ганяє "регулює" температуру як мінімум вранці і ввечері, у TriXа кожен будинок має свою тец, а я, знач - фантаст )) нє, ну чо, нормально. Якщо розповідати жителям задзеркалля про реальний світ, то вони, певне, теж будуть вважати розказчика фантастом.
B.И. говорит:
corsar,а ну ж цитату де я таку хрень казав.

B.И. говорит:
Я там же вам вже пояснив чому відчинене вікно не збільшить витрати тепла що постачає ТЕЦ.

"... а тепер нема чого на дзеркало пинять, що рильце в пуху."
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 04 Сен, 2013 6:05

corsar
Не робіть з себе дурачка типу "моя твоя нєпонімай". Я за кожне своє слово відповідаю, а ви доведіть, що я сказав не правду законами фізики, а не "мамай клянюсь - да!!!", ви от доведіть що всі крім вас ідіоти і закону збереження енергії не існує в природі. А в позу страуса ставати не треба.

Последний раз редактировалось: B.И. (Ср, 04 Сен, 2013 6:59), всего редактировалось 1 раз
Страница 4 из 7
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: