Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Добропорядний шахрай нашого міста.

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 09 Авг, 2013 14:23

Добропорядний шахрай нашого міста.

Хочу познайомить вас з цікавим персонажем нашого міста Олександром Швецем. За офіційною версією, так як рахують більшість мешканців м. Кіровограда, Олександр Швець успішний бізнесмен, власник одного з великих та престижних ресторанів міста, має вагомий вплив на діяльність багатьох підприємств міста та області, репутацію впливової, респектабельної, інтелігентної, порядної людини, яка вхожа в високопоставлені кола м. Кіровограда.
Так рахують ті мешканці м. Кіровоград, яки ні коли не пересікались з Швецем О. в діловій чи життєвій сфері, а ті хто хоч раз мав з Швецем О. ділові стосунки без матірного вираження, про його особистість, порядність, інтелігентність, висловитися не можуть, а міф про свою впливовість, успішність та респектабельність Швець придумав сам та за допомогою довіри людей впровадив в суспільство.
Розповім одну історію з життя знаменитого шахрая нашого міста Швеця Олександра.
Починалась «кар’єра» Швеця в середині 90-х, після закінчення «престижного вузу» м. Кіровоград, а саме ГПТУ-4, за якою спеціальністю сказати не можу та він напевно і сам не знає, подався Швець в сферу «бізнесу». Як тоді повелося, самими престижними та респектабельними професіями були рекет та шахрайство. В рекеті Швець себе не бачив, в зв’язку з патологічним боягузтвом, а от заробляти гроші на довірі людей у нього виходило та й ще непогано. Першу п’ятирічку перебивався на невеликих аферах, а в 2000 році доля звела його з найвидатнішим аферистом м. Кіровограда Василенком Є. і почали вони спільно працювати на ниві шахрайства, кидаючи лохів направо та на ліво.
Набувшись досвіду у Василенка та будучи рідкісною жадобою Швець кинув свого напарника Василенка, прибрав до рук все нажите ними «непосильною працею» майно, потім з використанням компрометуючих документів здав Василенка СБУ, так Василенко отримав свій перший строк. Після арешту Василенка Швець почав обробляти шановну та порядну людину нашого міста, професіонала, людину з величезним досвідом роботи в сфері благоустрою м. Кіровоград, голову правління підприємства «Кіровоградасфальтобетон» Пілявського Г.В.. Увійшовши в повну довіру Пілявського. кажуть Григорій Володимирович відносився до Швеця як до рідного сина, Швець почав реалізовувати свої каверзні плани. Запропонував, на земельній ділянці Пілявського, в центрі м. Кіровограда, побудувати АЗС та кафе. Зацікавившись даною пропозицією не маючи на той день значних грошей, запропонував своєму компаньйону з м. Кременчук Бабіченко В., один з керівників Кременчуцького нафтоперегінного заводу, побудувати АЗС в складчину. Створили спільне підприємство, Пілявський переписав на нього земельну ділянку, та почали будівництво автозаправочної станції і кафе, виконання даного проекту доручили Швецю. Виділили нашому герою близько 400 тис. доларів, плюс надали весь виробничий потенціал підприємства Пілявського.
Олександр «відмінно» справився з поставленою задачею: побудував АЗС, кафе, ухитрився «потратити» всі надані йому кошти, став одним з засновників товариства та його фактичним керівником. Продемонструвавши свої здібності запропонував тим же інвесторам придбати перспективну АЗС в с.Олександрівка, нашої області на трасі Львів – Знам’янка, що було зроблено.
Обвіюванні надією отримання значних прибутків та прекрасного вкладу коштів Пілявський та Бабіченко втратили пильність, що й очікував Сашко. З Кременчуцького НПЗ на АЗС почались поставки пального з значними скидками. Швець умудрявся з одного літра поставленого пального реалізовувалось півтора, цими містичними здібностями його наділив ще Василенко. Так продовжувалось приблизно рік-півтора.
Зміцнівши Швець приступив до другої частини свого кидка. Запропонував Пілявському та Бабіченку продати АЗС в с. Олександрівка, взяти кредити в банку «Фінанси та Кредит», де на керівних посадах працюють його друзяки, на отримані кошти провести значну реконструкцію підприємства Пілявського з метою підвищення виробництва асфальту і його якості, зайнятися поставками асфальту в значних кількостях на будівництво доріг. Ця пропозиція Швеця привила Пілявського в стан ейфорії, це була його мрія, а Сашко взявся впровадити її в життя. З цього часу Пілявський давав Швецю згоду на все що той запропоновував і тут нашому Швецю поперло. АЗС була продана миттєво, офіційно за 400 тис. гривень, а фактично, як горе-інвестори узнали пізніше, за 220 тис. доларів.
З використанням своїх псів (ця псарня складається з бандитів, колишніх СБУшників, ментів та прокурорів) і друзяків в банку Швець умудрився закласти під заставу все майно підприємства Пілявського, ще його та його близьких зробити поручителями по отриманих кредитах, дати в заставу банку дорожній бітум в кількості близько 2000 тонн, де Швець його взяв досі ні хто розібратися не може, як і не може ніхто розібратися в питанні: «чи був бітум насправді?». Кредити в сумі 6 млн. гривень (на 2008 рік, час отримання кредитів ціна долара складала 5 гривень) Швець отримав на створене ним товариство «Центрнафта» директором якого був родич Пілявського, слабовільна і боязлива людина Терновий С.Е., фактично фіктивний керівник, повністю підконтрольний Швецю. Як водиться в таких випадках через рік кредити виплачуватися банку перестали, «Центрнафта» стала банкрутом, а за ним і «Кіровоградасфальтобетон», майно останнього продане з молотка, а Сашко купив три маленьких будиночка, по 400 квадратів кожний, прикупив земельки в різних куточках м. Кіровограда, ставок в мальовничому місті, до десятка престижних іномарок, перебудував АЗС в ресторан та назвав його «Підкова» тобто на щастя. А щастя тут як тут, спокусившись на низькі ціни, гарну кухню та безвідмовність самопризначеного «хозяина» Олексашки повалили в ресторан керівники СБУ, міліції, прокуратури, судів та представники виконавчої влади. Швець, як спритний шахрай, миттєво вліз до них в довіру та почав рахуватися в їхніх колах «своїм», самодостатньою людиною зі своїм визначеним впливом..
Пілявський та Бабіченко не зневірились, вони ж власники ресторану «Підкова», так як є засновниками ресторану «Підкова» на 50 відсотків, 20 відсотків має Швець, та й тут їх спонукала невдача, за статутними документами закладу зміна керівника чи інші дії проводяться засновниками, які мають більш як 50 відсотків статутного капіталу, а керівником закладу, його директором за допомогою якогось чаклунства став Швець, хоча про збори засновників які призначили Швеця керівником їм зовсім ні чого не відомо. Нервова система Пілявського та Бабіченка не витримала таких змін і вони вирішили звернутися до Швеця, уповати на його порядність та щоб роз’яснити для себе де їх майно, гроші та обіцяний прибуток. Сашко, як порядній шахрай, їх заспокоїв та почав щомісячно їм виплачувати п’ятдесят відсотків «отриманого прибутку», тільки сума виплат була дуже маленька, що пояснювалось Швецем великими витратами в господарстві, на що горе-інвестори відповіли вимогами зміни керівника закладу. Тут і стало Швецю в пригоді отримані знайомства та вплив. Посипались на Пілявського та Бабіченка шишки з різних силових відомств м. Кіровограда. Неодноразові спроби добитися хоч якоїсь справедливості не привили ні до чого крім того, що на їхню адресу почали поступати погрози, Пілявський та його близькі були побиті якимись бритоголовими молодиками. Тобто нічого в нашому житті не змінюється, порядні люди залишаються не с чим, а шахрай живе поживає та добра наживає, хоча останнє навряд чи. Тож читачі!!!!! Дайте пораду горе-інвесторам, що ж їм робити, до кого звернутися та куди податися за справедливістю.

Сашко Могила
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 09 Авг, 2013 14:39

deviator3000 говорит:
Дайте пораду горе-інвесторам, що ж їм робити, до кого звернутися та куди податися за справедливістю.
Скажу відверто, мені здається що величезному відсотку тутешніх щиро начхати на Пілявського та Бабіченка.Можливо помиляюсь, але така моя думка
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 09 Авг, 2013 14:43

Замовити. Ну я про обід в ресторані. Rolling Eyes
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 09 Авг, 2013 14:55

И Козинского с Дельта банка в черный список.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 09 Авг, 2013 15:54

а есть у автора свитлына данного героя?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 09 Авг, 2013 16:08

Как из фильма - "Это были 90е мы зарабатывали как могли" Smile)))
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 09 Авг, 2013 16:10

Re: Добропорядний шахрай нашого міста.

deviator3000 говорит:
Хочу познайомить вас з цікавим персонажем нашого міста Олександром Швецем. За офіційною версією, так як рахують більшість мешканців м. Кіровограда...

...вважаю думка більшості мешкаців Кіровограда: "Кто все эти люди?))"
... мне кажеться что все персонажи не без греха, и взрослые люди. развели.?... ну, прям как маленькие.
...как я понимаю. деньги не вернуть и это просто крик "вокруг одни г*ндоны, один я воздушный шарик"...
... а может кто согласится за недорого загнать пару маслят в главного злодея...))
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 09 Авг, 2013 16:25

Re: Добропорядний шахрай нашого міста.

deviator3000 говорит:
шановну та порядну людину нашого міста, професіонала, людину з величезним досвідом роботи в сфері благоустрою м. Кіровоград, голову правління підприємства «Кіровоградасфальтобетон» Пілявського Г.В.. Увійшовши в повну довіру Пілявського. кажуть Григорій Володимирович відносився до Швеця як до рідного сина, Швець почав реалізовувати свої каверзні плани. Запропонував, на земельній ділянці Пілявського, в центрі м. Кіровограда, побудувати АЗС та кафе.

Несколько вопросов\моментов возникают :
1) Когда всё,что касается слова "асфальт",т.е. покрытие наших горемычных дорог- вызывает жуткую ностальгию по дорогам Германии.
2) Опыт громадный есть - а благоустройства,как такового не было заметно.Да и дорог нет.Как и не было.Отсюда напрашивается сл.пункт:
3) А не с наших,горожан,средств-(в виде порядочно-профессионально отжатой оплаты за асфальт\благоустройство на дорогах) и были выданы те 400 000 ?
4) Фигурировала ли такая сумма в налогой декларации о доходах ?
5) А не эта ли АЗС,которую в начале постройки блокировали как могли-потому как вблизи жилых домов ?
5) Дали таки Разрешение на постройку АЗС из-за наличия в учредителях очень опытного асфальтоблагоустройщика ?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 09 Авг, 2013 17:34

да, это АЗС, бывшая, на набережной, там сейчас и вправду все "правоохоронци" зажигають.)
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 09 Авг, 2013 20:17

ничосе на набережной
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 10 Авг, 2013 19:50

Marion говорит:
. Скажу відверто, мені здається що величезному відсотку тутешніх щиро начхати на Пілявського та Бабіченка.Можливо помиляюсь, але така моя думка

''Начхать'' - это слишком мягко сказано!
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 10 Авг, 2013 21:58

Читаешь текст и немного коробит от Вашего украинского - "рахують" у нас обычно в математике, а "вважають" - так было бы корректнее, что ли. По теме топика - Швец и сам личность ничего себе,напарником Василенка не был никогда, одним из многих разве что. И не он Василенко засадил, зачем писать, о чем не знаете? И как-то круто Вы привязали сюда прям уже всех сотрудников СБУ, прокуратуры и суда и сделали "бедными овечками" совсем таковыми не являющихся Пилявского и Бабиченко. Они у Вас такие прям белые, пушистые и обиженные, что слезы наворачиваются - прям сбегала за платочком, слезы вытираю, так их жаль. Значит, когда тот же Швец бабульки отстегивал и бизнес продвигал - все было прекрасно и чудесно - а что, делать ничего не надо, только успевай купоны стричь. Имущество Пилявского сам Швец не мог в залог банку оставить - ну ставил же Пилявский подписи на банковских документах, не кривите душой? Читаю Вас, и становится неприятно, настолько все перемешали, стараясь обелить одних и утопить других - они одним миром мазаны, одними делами занимались и не надо представлять одних волками, вторых овцами невинными и наивными. "Не верю", как сказал бы Станиславский, слишком много лжи в статье. Куда бежать? В милицию пусть идут и пишут чистосердечное. Их место в одном ряду с упомянутыми Василенко и Швецом. Вот из-за таких, как Пилявский, город в ямах, предприятие по ветру пущено. Зря Вы тут этим аферистам поддержку ищете.
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 11 Авг, 2013 6:04

НЕЕЕ ,все правильно --пусть пишут. А то мы даже не знаем чем дышут соседи. Smile
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 11 Авг, 2013 7:30

IanLegemd говорит:
ничосе на набережной

Да, многие называют проспект Винниченка - набережной (и я в том числе Smile ). И действительно часть проспекта нею таки и является. А АЗС, как я понял, это та, что возле худ.школы...была, теперь там кафе.
По теме. Читать смешно было. Один "шахрай" оказался немного хитрее других таких же "шахраев". И теперь те , вторые, обращаются к нам, обычному народу, за советом. Лицемерство во всей красе. Они всегда считали и продолжают считать народ быдлом и лохами, так что не нужно здесь заискивать и лебезить. Разбирайтесь сами. Никто вам помогать не будет. Идите в милицию/прокуратуру/СБУ...и давайте им команду "фас".. Боитесь , что и вас вместе со Швецом загребут? Значит не нужно обелять себя за счет посрамления других таких же ... как сказать помягче... нехороших людей, о...Smile
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 11 Авг, 2013 14:17

deviator3000 говорит:
Пілявський та Бабіченко не зневірились, вони ж власники ресторану «Підкова», так як є засновниками ресторану «Підкова» на 50 відсотків, 20 відсотків має Швець

100 - 50 - 20 = 30. Де ще 30%?
сНЕЖНАЯ РЫСЬ говорит:
и сделали "бедными овечками" совсем таковыми не являющихся Пилявского и Бабиченко

Ага. Прямо втираю сльозу. Так жалко янголят.
Показать сообщения:   
Страница 1 из 2
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link