Кировоградский форумКировоград — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета

Стриптиз від МВС

Автор
СообщениеСр, 31 Июл, 2013 8:55

Стриптиз від МВС

http://crime.in.ua/statti/20130729/striptiz-ot-MVD

Ехх Smile))
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 31 Июл, 2013 9:05

Заголовок многообещающий, наполнение статьи не очень. Во первых порнуха, во-вторых выпускников СБУ увидел, прокуратуры увидел, от МВД одна только эксперт с приличными фото судя по всему в модельном агентстве. Мне в принципе парралерно, кто там вылаживает фото, просто эта ссылка еще одно подтверждение о манипулировании толпой. Выложить фото без ссылок с голыми телками, в описании уточнить что они выпускники Ярослава Мудрого (причем факультетов СБУ и прокуратуры) и в заголовке сказать, что это стриптиз от МВД. Статью читать будут единицы, больше пялиться. Зато у 80% отложиться в мозгу что в МВС все девки бляди... Психология - интересная вещь )))
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 31 Июл, 2013 12:29

Блін, ну починається... Розповім свою історію. Біля моєї бабусі жила покійна бабця. Ми частенько малими у неї в дворі грались (у неї своїх дітей не було). І біля неї живе сім'я, де чоловік працює в міліції. Так от, якось влітку вийшов чоловік в свій садок і стоїть обриває вишню. Ну, ясна справа, літо, спека, свій двір - от чоловік і вийшов в самих трусах сімейних. Тут вийшла на подвір'я покійна бабця і як почала тикати пальцем: "Ти подиви, ні, ну ти подиви! Мент і в трусах! Ну як це так можна? Ну який він після цього мент?? Ой, що за часи настали...". І так вона ще годину причитала. Very Happy

Короче, фейспалм товариші. Very Happy Будьте більш об'єктивнішими. Якщо це студентки, випускниці факультетів СБУ, прокуратури чи МВД, це не значить, що потрібно заглядати в їхні ліжка і запитувати з ким вони сплять і навіщо. Це такі ж люди як і ми! Як по мені, то нехай хоч групові оргії в себе вдома влаштовують, аби тільки вправно виконували роботу. Cool Вони ж не запитують з ким спите ви і що показуєте своїм друзям.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 31 Июл, 2013 12:41

половина тьоток вообще с американских

а красивая женщина в форме - ну чем не фетиш?
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 31 Июл, 2013 12:47

капец. для нашего времени, в большинстве своем вполне нормальные фотки, где вы там порнуху увидели? Во-первых, фигуры у всех на фото симпатичные, порнуха - это если в этих же позах только жирком заплывшие тетехи).Во-вторых, раз девушки являются бывшими или нынешними студентками, то им есть хоть по 18 лет, а то у нас школьницы иногда такого в соц.сети понавыкладывают... Ну и в третьих, ради интереса, пройдитесь по страничкам студенток других заведений, даю гарантию, подобных фоток будет не меньше....

Torvalts говорит:
Це такі ж люди як і ми! Як по мені, то нехай хоч групові оргії в себе вдома влаштовують, аби тільки вправно виконували роботу. Cool Вони ж не запитують з ким спите ви і що показуєте своїм друзям.

+мульйон Wink
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 31 Июл, 2013 12:53

- Ви можете зберігати мовчання. Все, що Ви скажете буде використано проти Вас у суді.
- Гола баба!
- Що "гола баба"?
- Використайте проти мене голу бабу!
(с)
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 31 Июл, 2013 15:07

Лапоть статью писал...

"Героиня следующей фотоподборки в 2008 году окончила киевский вуз, который ныне называется Национальной академий внутренних дел".

Хоть бы глаза раскрыл,да прочитал Знак на кителе (не говоря уже о кокарде) - Державна прикордонна служба України. Т.е.Хмельницкая Национальная Академия Госпогранслужбы Украины.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 31 Июл, 2013 15:35

Insider
Я думаю, що це всерівно не приписує дівчині ставати монашкою, правильно? Це ж не духовна семінарія.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 31 Июл, 2013 16:16

Torvalts говорит:
Insider
Я думаю, що це всерівно не приписує дівчині ставати монашкою, правильно? Це ж не духовна семінарія.

Учитывая,какую жизнь ведут Отцы..То и духовная семинария уже не показатель.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 31 Июл, 2013 17:10

Insider говорит:

Ну, всяке буває. Але у мене троюрідний брат вчивсь в духовній семінарії, тому чув з перших вуст що там і до чого. До речі, стосовно жіночої половини, то там не все так просто як здається. Якщо попам можна все, адже єдиний наглядач для нього це сам Всевишній (ну і хібащо старший по єпархії, чи як там у них?, якщо дізнається), то над жінками наглядачем є чоловік. Коли піп вирішує одружуватись, він має право вибирати лише з монахинь, дівчина з вулиці - не покатить, бо інакше не бути йому батюшкою. А монахинь вчать так, що вона навіть нічого дорікнути чоловікові не має права - він голова і матушка має в усьому його слухатись. Все строго.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 31 Июл, 2013 17:32

Torvalts говорит:
Insider говорит:
Ну, всяке буває. Але у мене троюрідний брат вчивсь в духовній семінарії, тому чув з перших вуст що там і до чого. До речі, стосовно жіночої половини, то там не все так просто як здається. Якщо попам можна все, адже єдиний наглядач для нього це сам Всевишній (ну і хібащо старший по єпархії, чи як там у них?, якщо дізнається), то над жінками наглядачем є чоловік. Коли піп вирішує одружуватись, він має право вибирати лише з монахинь, дівчина з вулиці - не покатить, бо інакше не бути йому батюшкою. А монахинь вчать так, що вона навіть нічого дорікнути чоловікові не має права - він голова і матушка має в усьому його слухатись. Все строго.
то ли дело охлобыстин!
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 01 Авг, 2013 9:59

Статья полный фейк для гугла и продвижения сайта. )))
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 04 Авг, 2013 6:55

И это вы называете девушками,да они уже прошли огонь и воду , а штукатурка с лица аж осыпается.
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 04 Авг, 2013 7:21

Freez говорит:
И это вы называете девушками,да они уже прошли огонь и воду , а штукатурка с лица аж осыпается.

"та вы шо?" Shocked а такие умозаключения Вы на основании их макияжа сделали?
Страница 1 из 1
Перейти:  
Каталог ресурсов Кировограда :: Новости :: Опросы :: Фото :: Карта Кировограда β :: Погода :: Поиск :: Знакомства в Кировограде :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: