Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

А что там слышно с антифашизким митенгом

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 26 Май, 2013 0:09

J.Dredd говорит:
ОУН ще у 1946 році довела однаковість фашизму й комунізму

Тобто коли С.Бандера писав про історично ворожі українцям нації, вказуючи на неприпустимість громадян цих національностей займати державні посади, бути викладачами, мати власну пресу і партії, коли вирізали польські села лише тому що вони поляки, то не фашизм... Ню-ню.
"Націоналісти всіх країн єднайтесь!!!" ))) Не дарма Шухевич працював в рекламному бізнесі, ой не дарма...
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 26 Май, 2013 0:53

В.И. говорит:
J.Dredd говорит:
ОУН ще у 1946 році довела однаковість фашизму й комунізму

Тобто коли С.Бандера писав ... Не дарма Шухевич працював в рекламному бізнесі, ой не дарма...

Шота підклинює вас постійно на Бандері. Він вам в борщ особисто нас*ав? Чи може просто не дозволив вашим предкам самогоном торгувати і на односельцях паразитувати?

Так записуйтеся в летючі команди антифашистів, що зараз "відновлюють історичну справедливість" і гасіть ночами людей біля їх під'їздів. Чого ж соромитися? Агітували за цю владу, так майте мужність бути послідовним, тим більше, що не за безплатно ж.

Последний раз редактировалось: J.Dredd (Вс, 26 Май, 2013 7:41), всего редактировалось 1 раз
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 26 Май, 2013 2:13

Цитата:
Партія брехніМало хто очікував що "антифашистський" мітинг партії регіонів буде на стільки провальним. Вони допустили купу безглуздих помилок. Якби регіонали нічого не робили, то на наступний день, в ЗМІ ні хто б не згадував про акцію опозиції. Це ще один раз показало бездарність управлінських навичок блакитної влади. Якщо вони не можуть провести свій мітинг так, щоб в ЗМІ, які до того ж великою мірою підконтрольні ним було нейтральне чи позитивне інформаційне повідомлення про їх акцію, то годі казати про вміле державне управління.

Враховуючи соціальну і економічну прірву, до якої довели Україну ці "державні мужі". Вони намагаються побудувати президентську виборчу компанію на абсолютно ірраціональних речах. Намагаючись протиставити дві частини України проти себе, реанімуючи комуністичні міфи про другу світову війну. Та намагаючись показати своїх опонентів "фашистами". Зрозуміло це потрібно їм, лише задля утримання влади. Вони сплять і бачать що в другому турі президентської гонки 2015го року має бути Тягнибок і Янукович. Щоб побудувати агітацію на кшталт президентських виборів в Росії 1996го, чи Україні 1999го. Коли в другому турі були чинні президенти, в яких до цього був низький рейтинг, і комуністи. Тоді ці компанії були побудовані на залякуванні громадян, в тому що вони отримають все найгірше, що було в СРСР, якщо проголосують за комуніста а не за чинного президента.

По цьому ж сценарію поки невдало, намагається йти блакитна влада, змінилося лише те, що вони будуть залякувати нас націоналістами.

Повернемося до мітингу, щоб окреслити бездарність блакитних, можна навести їх помилки:

1. Використовуючи адміністративний ресурс зігнали на "антифашистські" мітинги вчителів, студентів, держслужбовців, що стало причиною купи сюжетів в ЗМІ, і погіршенню їх іміджу.
2. Всіляко намагалися завадити учасникам опозиційного мітингу потрапити на нього, затримуючи потяги,автобуси, знімаючи опозиційних мітингувальників з транспорту. Що теж стало сюжетом в ЗМІ.
3. Найняли групу відморожених молодиків, для "охорони" мітингу.
4. Намагалися справокувати опозиціонерів БРДМмом який заїхав в їх ряди.
5. Після того як БРДМ "зупинили", кинули відморозків бити опозиційних мітингувальників.
6. Дали наказ міліції покривати безчинства відморозків.
7. Потік брехливих заяв представників влади, після побиття журналістів відморозками, вони навіть намагалися звинуватити опозицію в цьому злочині.

Я вже не кажу що більшість їх мітингувальників не могла зв'язати двох слів про те, що таке фашизм. Весь їх мітинг більше нагадував фарс.

Постає логічне запитання - що може винести громадськість і опозиція з таких дій влади?

Зрозумілим є те, що під час президентських виборів регіонали не будуть гратись в демократію. А намагатимуться зберегти владу усіма можливими засобами. Провальність "антифашистської" компанії вказує на бездарність їх політ-технологів, та неможливість перемоги демократичним шляхом.

Тому опозиція і громадяни мають готуватись до повторення "майдану", можливо більш жорстокішого. А не спрямовувати всю силу на агітацію. До першого туру потрібно висунути єдиного кандидата від опозиції. Цей кандидат має мати такий політичний імідж, щоб звинувачення його в "фашизмі" було б безглуздістю.


http://ord-02.com/rasledovaniya/item/24041-partiya-brehni
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 28 Май, 2013 16:52

))
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 29 Май, 2013 22:10

Ну і підсумовуючи:
Тимошенко про 18 травня - http://lb.ua/news/2013/05/29/202377_den_ievropi.html?utm_source=lbua&utm_medium=link&utm_campaign=mainarticle

Ну і трішки лірики:
Сімдесят років тому Європа прийшла до нас з вогнем і смертю, але отримала потужну відповідь. Була окупована, пограбована, згвалтована, обкладена даниною і зганьблена. Вона кається і платить досі, кається і платить, платить і кається. Але поки вона платить і кається за справи давно померлих предків, багато наших співвітчизників і далі її люто ненавидять. Ці товариші викликають тільки роздратування і гидливість, як шавки, що ритуально і гордо раз на рік облаюють скелет мертвого лева, не ними вбитого.

Дратує їх пафос і заяложені ритуали. Дратує, що отримавши у спадок від дідів разом з медалями і контрибуціями слово «фашизм», вони запхали в нього потрібне собі значення і вішають цей ярлик на кожного, хто їм не подобається. Дратує, що будь-який наш схвальний погляд у бік Європи вони називають «фашизмом». Дратує, що коли ми хочемо бути господарями на своїй землі, нас змушують відповідати за німців, які колись міряли один одному черепи.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 30 Май, 2013 7:20

Ответить с цитатой
СообщениеПт, 31 Май, 2013 19:34

Ответить с цитатой
СообщениеСб, 01 Июн, 2013 17:08

Это хорошо. Теперь слово "антифа" уж точно зашкварено.
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 05 Июн, 2013 14:58

В интернете появилась фотография, на которой отчетливо видно, что Вадим Титушко во время митинга в Киеве 18 мая бьет кулаком в голову фотографа издания "Коммерсантъ" Владислава Соделя, который прикрыл собой журналистку "5 канала" Ольгу Сницарчук.
http://society.lb.ua/life/2013/06/05/203999_seti_poyavilos_foto.html
Ответить с цитатой
СообщениеСр, 05 Июн, 2013 16:15

Та нє.
То він відштовхував фотографа, який бив (а то й вообщє хотів ізнісіловать в ізвращьонной формє) журналістку.
Шо тут ніпонятного.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 10 Июн, 2013 14:05

oigen90 говорит:
Это хорошо. Теперь слово "антифа" уж точно зашкварено.
В цитатник!)
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 10 Июн, 2013 22:44

Можно и это http://youtu.be/m_xTvOK7VOg так сказать в цитатник Twisted Evil
Ответить с цитатой
СообщениеСб, 15 Июн, 2013 21:33

Сегодня наткнулся на статью... Думаю, что в тему, кто как думает, правда или нет? http://blog.polemika.com.ua/blog/_1206.html
Ответить с цитатой
СообщениеВс, 16 Июн, 2013 23:48

leleka говорит:
Сегодня наткнулся на статью... Думаю, что в тему, кто как думает, правда или нет? http://blog.polemika.com.ua/blog/_1206.html


Может это тот же человек. Все возможно. Но как можно доверять автору, к-рый на черное говорит белое? Тут же в статье: "журналисты на которых по их словам было совершено нападение", "подтверждает слова Титушко в видеообращении, что их наняла оппозиция". Все видели, что на журналистов напали, а автор не видел. Все видели, что титушко и ко незадолго до нападения охраняли сцену пр, а он не видел...
Показать сообщения:   
Страница 8 из 10
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link