Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Дощ та КРЕП № 10. Затоплення будинку - проблема мешканців будинку.

Чи влаштовує вас якість роботи КРЕП № 10?
Так 0% 0% [ 0 ]
Ні 36% 36% [ 8 ]
Це не мій КРЕП 63% 63% [ 14 ]
Всего голосов: 22
Автор
СообщениеЧт, 16 Май, 2013 10:58

ГЕНА, НАФІГААААА????!!
Ти шо, приколюєшся? вони зараз всі ляжуть на лікарняний і будуть відбиватись від твого позову замість робити ремонти дахів. А якщо ти змістиш/посадиш начкрепу і голов інженера - те саме, а може й гірше - поки прийдуть нові(а шукать будуть дооовго, ти з району не з"їдеш, і кому захочеться сісти при недостатньому фінансуванні?), поки розкачаються, то і зима пройде, не те шо літо.
Ти б краще допоміг людям писати заяви про залиття, та вказав, куди далі звертатися, а то їх посилатимуть з фактичними відмазками, а не займався фігнею.
ВМ і прокуратура - останні інстанції. Фіглі було з них починати?
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 16 Май, 2013 11:05

corsar говорит:
Ти б краще допоміг людям писати заяви про залиття, та вказав, куди далі звертатися, а то їх посилатимуть з фактичними відмазками, а не займався фігнею.

Бо таких заяв повно, а результат один - відсутність результату. Поки Гресько сидить в кріслі начальника - ситуація не зміниться.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 16 Май, 2013 12:18

та йолкі. Коней на переправі не міняють. Чи ти певен, що гроші для ремонту дахів лежать на рахунку КРЕПУ, а лічно Гресько їх не пускає в ремонт? Нє, реально є факти?
Чи ти вважаєш, що новий нач, прийшовши на пустий р/рах крепу буде бігати і сам слиною як та ластівка заклєювать дахи? Нє, ну реально подумать на крок врепед, нє?
Гресько зараз як вуж - боїться звільнення, судового позову, тощо. Хоч щось, але робить чи буде робити, по меншій мірі можна ставити якісь умови, якось давити заявами спочатку такими, потім вже, якщо не доходить, іншими. Нафіга із гармати по тарганам?
А новий, я тобі чесно скажу, - ніфіга боятися на початку не буде. Щось немає - "папєрєднікі і нііпєт". я шерстив інет з приводу заяви, так там як мінімум двох читав - Полтаву і донецк, кажись, - "дєнєг на рємонт нєт і в бюджетє нє закладєно. дєлайтє своімі сіламі".

І друге - я вірно розумію, якщо ти подав позов до фіз особи про недбалість, то всі збитки будуть трусити з того, хто опиниться крайнім, так? Тобно про будь-які гроші з крепу можна і не мріяти? і взаємозаліком навіть ніхто не розрахується, бо буде людина, яка ясна річ буде гола і боса і працюватиме на мінімалки, віддаючи тобі і тим, хто разом з тобою подав позов по дві копійки 1273,5 роки?
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 16 Май, 2013 13:22

corsar говорит:
І друге - я вірно розумію, якщо ти подав позов до фіз особи про недбалість

Ніякого позову до фізичної особи немає.
corsar говорит:
Гресько зараз як вуж - боїться звільнення, судового позову, тощо.

Та не боїться він ніфіга. В тому-то й справа, що не боїться.
corsar говорит:
Хоч щось, але робить чи буде робити

Не робить. Навіть акти не складаються, а без них з судом проблематично. Ти ж не був зі мною, коли я прийшов просто подати заявку на прочистку труби. Я не вимагав нічого. Я навіть не до Греська прийшов, а він забіг в кабінет диспетчера та почав орати, що ніхто нічого робити не буде. Розумієш? Не йшла мова про компенсацію, взаємозалік, а лише про прочистку. А в результаті навіть заявку не прийняли. І ти кажеш, що він буде викручуватись і хоч щось робити? Та плює він на всіх.
Ответить с цитатой
СообщениеЧт, 16 Май, 2013 14:49

Давно ходять чутки, що по паперах у нас в місті ремонтується туєва хуча квадратних кілометрів дахів. Мабуть що акти прийняття "роботи" підписує ЖЕК. Так що потрібну людину згори прикриють - 100%.
Це на рівні гіпотези, але чомусь є переконання, що десь приблизно так воно і є.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 17 Май, 2013 13:24

http://gre4ka.info/nadzvychaini-podii/3835-kirovohrad-poterpiloho-vid-stykhii-nachalnyk-krepu-vyshtovkhav-za-dveri-video

Шедевральна картинка вийшла!
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 17 Май, 2013 14:55

http://gre4ka.info/suspilstvo/3855-yaroslava-kobtsia-zatopylo-vdruhe-teper-vin-ide-do-sudu-video
У Ярослава взагалі, вибачте на слові, ж...а! Хоча йому Гресько особисто обіцяв відремонтувати. Цікаво, а за документами випадково там ремонт не проведений?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 17 Май, 2013 15:33

J.Dredd говорит:
Мабуть що акти прийняття "роботи" підписує ЖЕК.

Так подписывают и капремонты водо-канализационных систем.
Которые прорывает каждую неделю в подвалы (ЖЭК № 6)
Страница 3 из 3
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: