Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

Торгово-развлекательный центр

Автор
СообщениеПн, 29 Апр, 2013 15:38

amigarik говорит:
строительство и открытие полноценного ТЦ - это в любом случае плюс городу

Плюсую. Тим більше, що не просто торгівельний а ще й розважальний. І якщо буде кінотеатр, дитячі розваги і таке інше- це дуже кльово, бо з дитиною в нас майже немає куди піти. Копілка намагалася, але Кабишев тільки на словах крутий бізнесмен, а по суті нічого путнього NTD говорит:
в місті де проблеми з роботою, проблеми з житлом
Не так в нас все й погано, не потрібно настільки жалітися весь час. Робота є завжди, було б бажання і не було б понтів- а то всі в топманагєри лізуть, а руками шось поробити... але це вже інша тема. Інша справа, що в нормальних ТЦ господарі диктують арендарям певні умови, на якіх ті мають працювати(товар, цінова політики і т.і.), наприклад та сама дисконтна система на всі відділи ТЦ, а не окрема картка в кожному
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Апр, 2013 15:54

Marion говорит:
...Робота є завжди, було б бажання і не було б понтів- а то всі в топманагєри лізуть, а руками шось поробити...

Дійсно інша тема, але не можу стриматись: Ви дійсно вважаєте, що люди які насправді працюють руками і отримують за це 1500-3000 грн. цікавляться ТЦ з бутіками?
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Апр, 2013 16:07

Marion говорит:
Копілка намагалася, ... а по суті нічого путнього

Цікаво, скільки треба вкласти в ТРЦ, щоб ви прийшли туди раз на три місяці витратити свої 100 грн. і не називали даний ТРЦ "непутнім"? Який у розумінні пересічного кіровоградця з його купівельною спроможністю "путній" ТРЦ?
xbb говорит:
Ви дійсно вважаєте, що люди які насправді працюють руками і отримують за це 1500-3000 грн. цікавляться ТЦ з бутіками?

Теж цікаво.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Апр, 2013 16:17

В Київських ТЦ можна придбати гарні фірмові речі по 200-300 грн.(от минулого тижня був там і на самісінькому Хрещатику, де аренда космічна, продавали джиси нормального бренду по 299грн.)- все залежить від політики ТЦ. Це тільки в Кіровограді туфлі та джинси, вхідна вартість яких 150 грн. продають по 700-800грн. Самі винні- шо давали те й брали і привчили наших "бізнесменів", що така цінова політика влаштовує.
Щодо Черкаського ТЦ- знаю достобіса людей, які їздять туди щоб придбати одяг, бо навіть з вартістю пального буде дешевше й набагато
АсБест говорит:
щоб ви прийшли туди раз на три місяці витратити свої 100 грн.

Ну це в кого як. Якщо у вас це так- то вам воно дійсно не треба

А ще подивіться на черги в магазинах електроніки- бідний за безробітним, прям геть грошей нема- звикли ми жалітися дуже, замість того шоб шось робити

Последний раз редактировалось: Marion (Пн, 29 Апр, 2013 16:25), всего редактировалось 1 раз
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Апр, 2013 16:24

Марион прав на 200%, вот тц в Черкассах http://lubava.ua/conception.htm
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Апр, 2013 16:25

Marion, і все таки "люди які насправді працюють руками і отримують за це 1500-3000 грн. цікавляться ТЦ з бутіками?"
Ви мені нагадали Азірова з його "нє скіглітє"
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Апр, 2013 16:26

Marion
Ну так що ж Ви знову рівняєте Київ і Кіровоград? Там єдине що схоже, це тільки перша буква. Very Happy
В Київ всі приїздять з усієї України. Он навіть Ви з Кіровограду їздили. В Києві є люди, яким не шкода і штуку за вечір "просрати" (вибачте, менталітет Very Happy ), там за день така кількість клієнтів, що не снилось нашим кіровоградським бутікам всім разом взятим, тому навіть при таких цінах на оренду і невеликих відсотках на виручці, можна нормально отримувати доходу з кількості проданої продукції.

А про фірмові речі, то Ви мабудь про розпродажу або сток казали. У нас в місті багато людей, що їдуть скуплятись в Київ по стоковим магазинам.

АсБест якраз в яблучко сказав.

Последний раз редактировалось: NTD (Пн, 29 Апр, 2013 16:35), всего редактировалось 1 раз
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Апр, 2013 16:28

xbb
Та мене ваш асоціативний ряд не дуже цікавить, а от коли працюючий за 1500 грн. носить в кишені телефон за 3500- ось це цікаво(а грошей в нього звісно немає) Wink
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Апр, 2013 16:29

NTD говорит:
...дохіду...
Wink
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Апр, 2013 16:30

Marion говорит:
...Та мене ваш асоціативний ряд не дуже цікавить, а от коли працюючий за 1500 грн. носить в кишені телефон за 3500- ось це цікаво(а грошей в нього звісно немає) Wink
Ну зрозуміло. Ще один зазивач працювати руками здувся
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Апр, 2013 16:31

NTD говорит:
то Ви мабудь про розпродажу або сток

я знаю про що я кажу, і не потрібно домислів. NTD говорит:
нормально отримувати дохіду з кількості проданої продукції.

Тут теж можливо, але це такий кіровоградській бізнес.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Апр, 2013 16:33

xbb говорит:
...дохіду...

NTD говорит:
Якщо немає, що сказати - придовбайсь до орфографії.

xbb говорит:
Ще один зазивач працювати руками здувся

Точно, беріть лопати і саджайте картоплю... Laughing Але так, краще всім людом посідати і "скігліті" як все погано.
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Апр, 2013 16:40

xbb говорит:
NTD говорит:
...дохіду...
Wink

Швиденько виправивсь!
Дякую, що не обзивались одним дуже срашним словом. Бо то було б справді дуже образливо. Very Happy

Marion говорит:
NTD говорит:
то Ви мабудь про розпродажу або сток

я знаю про що я кажу, і не потрібно домислів.

Так може тоді фірму скажете і модель? Ато якось ну не дуже віриться, коли мова йде про фірмову річ і багато домислів з'являються. Smile
Хоча, ясна справа, хто її там вже пам'ятає. Просто питання більше риторичне.

Я он теж в Києві купив подарункову книжку, близько 1000 сторінок в кольорі за 300 грн. Хоч така коштує не менше 500 грн. А купив в магазині, який закривався і робив розпродаж книжок з 30-50% знижкою
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Апр, 2013 16:51

NTD говорит:
Так може тоді фірму скажете і модель?

Фірму скажу-Next, що до моделі- я не на стільки готовий захламляти голову такими речами. Але ви тролите замісь того, щоб звернути увагу на головне. Суть не в бренді і не в роспродажі навіть коли він має місце- суть в тому, що в Кіровограді китайська пародія з відомим написом коштує 800грн. і наші "бідняки" купують. І якщо хтонебуть зробить інакше то я вважаю багато хто скаже "А нахіба воно мені треба купувати усіляке лайно за такими цінами?.."
Ответить с цитатой
СообщениеПн, 29 Апр, 2013 17:01

Marion
Вибачте якщо здалось, що навмисне тролю. До того ж я згоден з Вами, це дійсно проблема, але я вже пояснював чому це так. Частково, звісно, як Ви і кажете, через жлобство наших "бізнесменів", але частково і від попиту. Є лише дві причини отримання прибутку: великі об'єми продаж, або великий відсоток "накрутки". Нажаль, першого у нас немає, як і казали про це xbb, АсБест. Хоча... перше в нашому місті лише на секонд-хенд. Он як відкривали біля Вельвету мега-секонд, то там був просто аншлаг. Smile))
Правда, не зрозуміло: чому навіть він закрився?

Нещодавно відкрився міні-ТЦ біля дитячого світу. І що, багато людей туди зараз ходить?
Страница 3 из 4
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: