Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

КИСМ, КЗ

Автор
СообщениеПт, 28 Дек, 2012 13:17

corsar
Абсолютно з усим згоден! Все вірно і згідно оплати і згідно вибору. А вибір є завжди. А якщо є барани, то завжди знайтеться той, хто буде їх стригти.

Я сам вивчивсь на інженера-системотехніка. Працюю не зовсім інженером, але в IT-сфері. Отримую не багато, 4 шт. грн чистими. Нафігаро мені йти на ЧЗ і працювати по спеціальності, щоб отримувати в два рази менше? Ну нафіга? Зараз у мене є стаж - 5 років, є знання і стаж по тій галузі, в якій працюю, є знання в IT-сфері, знання інженера, які дали в нелюбимому палЛєонідичєм КІСМі і де навчили вчитись.

Djim
Вибач, але я вважаю, що потрібно себе дуже не поважати, щоб працювати інженером на ЧЗ. Навіть студентам не раджу... хібащо трохи попрацювати, суто заради трудової книжки та записів про стаж.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 28 Дек, 2012 13:21

corsar
Ви мене заінтригували тими агроресурсвми. Мені вже цікаво, а скільки ж там зарплатня і скільки конструкторів прийняли? І мені здається, що спеціалісту без досвіду, не зразу будуть платити з/п на рівні з досвідченим спецом. Чи менталітет кіровоградських роботодавців змінився у кращій бік?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 28 Дек, 2012 13:26

NTD
Не всім щастить так як тобі. Не всі знання отримують на твоєму рівні, бож багато ледарів, далеко не кожна організація готова платити 4 тисячі випускникам, є ще багато таких "не". Тобі вдалося влаштуватись хоч приблизно по своїй спеціальності, а питання полягає в тому, чи варто вчитись пять років щоб потім працювати реалізатором на ринку, або вантажником з вищою освітою?
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 28 Дек, 2012 13:35

Djim
Стоп. Ми, здаєть говоримо не про студентів, які тільки но закінчили навчання і не мають стажу. Ніхто студентам 4 штуки і не заплатить - ясна справа! Ми говоримо про інженерів певного розряду, які вже мають стаж і заслужили певний розряд (рівень і т.д.), так як мій одногрупник, але зарплата 2000. На ЧЗ, навіть 2000 не будуть платити тому хто без стажу. Там мінімалка спочатку. І якщо ти думаєш, що я прийшов на роботу і мені відразу стали платити високу зарплатню, то помиляєшся. Перша моя зарплата (5 років назад) була 800 грн.

І це не зовсім везіння. Потрібно мати цілеспрямованність та старанність. А також не забувати про самоповагу. Wink Якщо не влаштовує робота, то не потрібно опускати руки і казати "ну лаааадно... Sad", а потрібно шукати щось інше, краще, продовжувати навчатись. Я теж зараз навчаюсь, але вже не в універі, а самотужки, те що мені може знадобитись в майбутньому по роботі.

Djim говорит:
а питання полягає в тому, чи варто вчитись пять років щоб потім працювати реалізатором на ринку, або вантажником з вищою освітою?

Питання полягає в тому: чи варто вчитись пять років, щоб заробляти менше ніж покоївка або вантажник, працюючи по спеціальності.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 28 Дек, 2012 13:47

Djim говорит:
конструкторів прийняли?

??? з кісму випускають конструкторів? скільки конструкторів прийняли на чз і що саме вони там конструюють? ))
з приводу з/пл - безруля. я просто навів альтернативи. я навіть думаю, шо не дізнаємось, скільки отримують, бо там люди працюють, ніколи на ркс сидіти. ))

Djim говорит:
Чи менталітет кіровоградських роботодавців змінився у кращій бік?

нє)) всьо як завжди - працівник не хоче працювати і хоче отримувати мільйони, а власник хоче, щоб працювали в 2 рази більше і задарма.

Djim говорит:
І мені здається, що спеціалісту без досвіду, не зразу будуть платити з/п на рівні з досвідченим спецом.

нє, тут інше питання - нафігаро йому той досвід? тіпа нафігаро йому і ті 5 рочків інституту? фіг з ним інститутом - шось та навчиться. А на ЧЗ? ну набере він досвіду - і? далі? які перспективи? кб немає, такому досвіди вчитись ніде, на технологів там і так вистачає. он звільнення йдуть широким кроком. Поясніть мені, нафігаро йти за бецінь набувати досвіду, який нікому не потрібен і перспектива - ну дюже туманна.
абс серйозно кажу - про сівалки набагато краще знають дилери - вони їх запускають, обслуговують і фігеють. Мало того, спецю-початківцю набагато краще піти і порівняти нашу і якусь іншу сівалку. все руцями перебрати.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 28 Дек, 2012 13:51

NTD
Та як жеш не про студетів, про них самих і говоримо. Я не знаю як там на ЧЗ але на Гидросилі мінімальних окладів у спеціалістів нема.При наймі я у штатному розкладі не знайшов. 1750 грн. мінімум, який може отримати навіть не спеціаліст, а звичайний технік. Питання карєрного росту, це важке питання. Ви ж розумієте, що щоб продвинутись по корпоративним сходам, треба або когось посунути або щоб та людина когось пусунула. Нажаль така правда корпоративного життя. Самонавчання - звісно, куди ж без нього.
NTD говорит:
Питання полягає в тому: чи варто вчитись пять років, щоб заробляти менше ніж покоївка або вантажник, працюючи по спеціальності.

Дійсно цікаве питання. На мою думку - не варто.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 28 Дек, 2012 13:54

NTD

Есть очень большая разнится!!!

Ты работаешь в конторке у которой общая численность персонала это 10 человек и получаешь 4000 грн. которая завтра закроется... и пиши пропало...

а ЧЗ и ГС это заводы с многомиллионными оборотами... и ты знаешь, что завтра все не рухнет. Сокращать будут, но самых слабых! и это нормально... автоматизация производства дает о себе знать!

Советую прочитать книгу это уже не лично тебе.
Джека Уелча "Мои Годы в GE", там четко видно зачем и в каких ОГРОМНЫХ количествах сокращали людей.... и виден принцип отбора лучших...
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 28 Дек, 2012 13:56

corsar
Я не знаю як на ЧЗ, а на ГС, СГК (служба головного конструктора) працює по повній програмі. Їх там чоловік двадцять. У тому числі і молоді. Працюють.
corsar говорит:
нє)) всьо як завжди - працівник не хоче працювати і хоче отримувати мільйони, а власник хоче, щоб працювали в 2 рази більше і задарма.

+100
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 28 Дек, 2012 14:00

Djim
За ГС подтверждаю! Так и есть... очень много молодых.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 28 Дек, 2012 14:03

ГС - это как приемная дочь. там все всегда по-другому ))) не о ней речь.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 28 Дек, 2012 14:05

corsar
Я б сказав "зведена сестра")
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 28 Дек, 2012 14:12

useranton говорит:
а ЧЗ и ГС это заводы с многомиллионными оборотами... и ты знаешь, что завтра все не рухнет. Сокращать будут, но самых слабых! и это нормально... автоматизация производства дает о себе знать!

А от оце вже ну ДУЖЕ сумнівна штука в нашій країні! Бо у нас скорочують не слабших. У нас люблять підлабузників, та слухняних ягнят. А в керівники люблять брати дурніших за себе (принцип совка). І багато прикладів, коли на вулиці опинялись саме спеціалісти, а на їх місце набирали знаймих або лопухів, які не вибагливі до розміру зарплати.
Те, що Ви сказали, то принцип розвинутих країн, але наша в цей список не входить, нажаль.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 28 Дек, 2012 14:17

NTD говорит:
...На ЧЗ, навіть 2000 не будуть платити тому хто без стажу. Там мінімалка спочатку. І якщо ти думаєш, що я прийшов на роботу і мені відразу стали платити високу зарплатню, то помиляєшся. Перша моя зарплата (5 років назад) була 800 грн...
5 років назад мінімалка була в різні місяці 400-460 грн.
так що як для першої зарплати працівника з нульовим досвідом 800 грн. досить непогана з/п, а саме 1970-2268 грн. в перерахунку на нинішню мінімалку 1134.
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 28 Дек, 2012 14:19

NTD
Ну чому. Ваш знайомий вже скільки працює? На мою думку, "розмір" не має значення. Very Happy Головне місце на ринку. Бували в історії випадки коли цілі концерни падали. І навпаки, з якоїсь бздюхі районного маштабу, виходило вселенське підприємство. Тут "бабка на двое гадала"
Ответить с цитатой
СообщениеПт, 28 Дек, 2012 14:20

NTD

Стабильнистью пахне! И вже дуже давно!

А от коли Вы свий досвид будите оголошуваты, працював у компании "Гвоздь и сапка", звычайно це буде вважатыся дуже цинным досвидом -)))

Менше не платят... мени на ГС платят у 2 разы бильше ниж Вам. ГС працюе вже бильше 80 рокив.

Краще отрымуваты 3000 стабильно, а ниж 4000 в конторке з 10 людьмы персоналу. Де 4 керивники, 3 бухгалтеры...
Страница 7 из 8
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: