Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

КИСМ, КЗ

Автор
Сообщение
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 15:55

Djim говорит:

Але виникає питання: Чому таким бездарям видають дипломи? Чому не відраховують, або хоча б довідку видавали б вже, що дана людина прослухала курс лекцій з того/сього і не є спеціалістом. Чому викладачи поступаються принципами заради бабла?


а потому что никто не придет и не спросит на каком основании был выдан диплом, ответственности преподы не несут, обычно

да и чего мы всё о преподах, 70% взяток в универе, как раз не вымогаются, а даются.
если б наш ОБЭП поймал за руку нескольких студентов на "даче взятки", уровень коррупции в КИСМЕ на некоторое время бы очень упал
но это никому не выгодно, преподы заинтересованы чтобы им давали взятки нерадивые студенты, а студенты заинтересованы порешать сессию/диплом по быстрому
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 15:56

antoshk говорит:

Это инженер-конструктор 1 категории


это или элитный родственник или подделка) в реале видел не совсем такие цифры ведущего инженера
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 15:57

vct_service

я менеджер не инженер, моя ЗП зависит от выполненной рабты... в год довольно крупная сумма. Так, что платят кому надо!

вон у инженера 3750 средняя за последние 2 месяца... я думаю нормально для Кировограда.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 15:58

vct_service

Та как раз так и платят!
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 15:59

Еще почитайте выдержку из постановления суда второй инстанции
по делу о преподавателе-коррупционере. Меня поразила наглость, циничность и назойливость фигуранта.
Его действия говорят о безнаказанности и системе, а также о низости и изощренности коррупционера.
Студентке сдать без денег шансов по-моему не было.

Цитата:
Як, вбачається із матеріалів справи, (ОСОБА_1), перебуваючи на посаді старшого викладача кафедри економіки праці та менеджменту Кіровоградського національного технічного університету, будучи доцентом цієї кафедри з 01.01.2011 року та науковим керівником кваліфікаційної магістерської роботи (ОСОБА_2) /студентки 5 курсу, на тему «Особливості організації системи менеджменту на поліграфічному підприємстві. Стан та шляхи поліпшення», тобто особою юридичного і публічного права, в середині березня 2012 року, за успішний захист вказаної магістерської роботи вимагав від (ОСОБА_2) 900 доларів СІЛА. Проте, спочатку вимагав надати йому 200 доларів США, вказану суму (ОСОБА_1) озвучив шляхом набору на клавіатурі свого власного мобільного телефону. Іншу частину грошових коштів у сумі 700 доларів США, (ОСОБА_1), вимагав принести йому пізніше, але ж точну дату не повідомив. У зв'язку з безвідхідністю (ОСОБА_2) була вимушена погодитись та надала останньому в кінці березня 2012 року у власному автомобілі (ОСОБИ_1) марки «ШЕВРОЛЕ АВЕО», сріблястого кольору біля гіпермаркету «Плазма». розташованого за адресою: м. Кіровоград, вул. 50 років Жовтня, першу частину грошових коштів у сумі 200 доларів США.
(ОСОБА_1) повідомив (ОСОБІ_2), що вказані кошти необхідно покласти у підлокітник автомобіля, що (ОСОБА_1) і зробила. Після чого (ОСОБА_2) запевнив останню, що магістерська робота буде позитивно захищена та жодних питань до неї не виникатиме якщо (ОСОБА_2) пізніше додасть решту обговорених коштів, при цьому зазначив, які виправлення необхідно зробити. (ОСОБА_2) зробила відповідні ремарки у своїй магістерській роботі та через декілька днів у приміщення КНТУ, розташованого за адресою: м. Кіровоград, просп. Університетський, 8, знову зустрілась з (ОСОБОЮ_1), з метою чергової перевірки її магістерської роботи.
У ході розмови (ОСОБА_1) повідомив, що її магістерська робота дещо не відповідає нормам, та її треба ще раз переробити на, що (ОСОБА_2) запитала у (ОСОБИ_1), чи не можна зменшити суму до 500 доларів США, так як, у (ОСОБИ_2) таких коштів не має і так як, вона сама писала магістерську роботу. (ОСОБА_1) погодився. Після чого, остання знову запитала його, що 200 вже відала, то ще необхідно додати 300 доларів США, на що (ОСОБА_1) погодився.
Протягом квітня - початку травня 2012 року (ОСОБА_1) неодноразово телефонував (ОСОБІ_2) на мобільний телефон, та питав коли вона принесе йому грошові кошти, та коли бачив її у КНТУ також питав, де його гроші.
16.05.2012 року близько 12 год. 30 хв., у приміщенні КНТУ за попередньою домовленістю (ОСОБА_2) знову зустрілась з (ОСОБОЮ_1), та останній запитав, що чому вона «ходить кругами», що має додати другу частину грошових коштів. (ОСОБА_2) одразу запитала у нього яку саме суму вона має надати, на що він відповів, що прямо він озвучити суму грошових коштів не може, та (ОСОБА-2) спитала у нього чи 300 дол. США буде достатньо. (ОСОБА_1) одразу погодився та знову запевнив, що (ОСОБА_2) позитивно захистить магістерську роботу.
Зустріч, при якій (ОСОБА_2) мала б передати другу частину грошових коштів у розмірі 300 доларів США, (ОСОБА_1), знову назначив їй у своєму власному автомобілі поблизу гіпермаркету «Плазма» у період з 18 год. 00 хв. до 19 год. 00 хв. (ОСОБА_2) зрозуміла, що (ОСОБА_1) вимагає від неї хабар та вирішила звернутися до ОВС, з метою притягнення останнього до відповідальності.
З даного приводу (ОСОБА_2) звернулась із письмовою заявою до правоохоронних органів: (ОСОБА_2) надала власні кошти у сумі 2400 гривень для огляду, копіювання та помітки спеціальною невидимою речовиною, яку видно лише при ультрафіолетовому випромінюванні.
Після цього, за попередньою домовленістю, зустрілась з викладачем кафедри економіки праці та менеджменту КНТУ (ОСОБОЮ_1) біля супермаркету “Фуршет” (‘Плазма”) по вул. 50 років Жовтня приблизно о 18 год.50 хв., де (ОСОБА_2) на вимогу (ОСОБА_2) присіла до його власного автомобіля.
В ході розмови, вона повідомила, що на даний час у неї коштів у сумі 300 доларів США не має, але їй вказані кошти повинні підвести протягом години, на що (ОСОБА_1) повідомив, що (ОСОБА_2) повинна розуміти, що якщо вона не надасть решту коштів у сумі 300 доларів США, то він подивиться як вона буде захищати магістерську роботу без наданих (ОСОБІ_1) грошових коштів, при цьому повідомив їй, що усі студенти вже захистили свої роботи, і що (ОСОБІ_2) вже було зроблено скидку на 50% дешевше ніж решті, так як, інші •платили по 600-700 доларів США. (ОСОБА_2) повідомила (ОСОБІ_1)., що вона ж 200 доларів США вже віддала раніше. На це (ОСОБА_1) відповів, що (ОСОБА_2) може іти з вказаною магістерською роботою на захист, при цьому, якщо вона не надасть йому решту коштів у сумі 300 доларів США, то відповідно і пройде захист її роботи у негативі. Також (ОСОБА_1) весь час нагадував (ОСОБІ_2) перелік недоліків у роботі, що є можливим не допуском до захисту, так як (ОСОБА_1) являється її науковим керівником при написанні магістерської роботи і що останній підписує (допускає) роботу до захисту і ставить рекомендовану оцінку.
Після вказаної розмови приблизно у 19 годині 20 хвилин 16.05.2012 року (ОСОБА_2). показала наявні кошти у сумі 2400 грн. і повідомила, що кошти у гривнях, на що (ОСОБА_1) не заперечував та наказав (ОСОБІ_2) покласти їх до бардачку автомобіля, що (ОСОБА_2) за протиправною вимогою (ОСОБИ_1) і зробила.
В ході огляду місця події 16.05.2012 року слідчий прокуратури м.Кіровограда Кіровоградської області (ОСОБА_3), в зв'язку з отриманням повідомлення від працівників УДСБЕЗ УМВС України в Кіровоградській області про скоєння злочину прибув на місце скоєння злочину для проведення огляду місця події, після чого на 31 хвилині огляду в бардачку автомобіля (ОСОБИ_1) марки «Шевроле Авео» виявлено грошові кошти номіналом 200 грн. в кількості 12 купюр загальною сумою 2400 грн., з наступними серіями та номерами: ЕЦ 6176261, ЄГ 9013849, ЕИ 6797214, ЕЧ 0064765, АА 6930273, ВЕ 3876448, ЕФ 7293132, ВА 5206875, МВ 0360894, АЖ 6274853, АГ 0456832, СЩ 3294734. Щодо походження даних грошових коштів (ОСОБА_1) пояснив це кошти, надані (ОСОБОЮ_2) - студенткою п'ятого курсу ВУЗу за допомогу нібито консультативного характеру з питань наукових досліджень, яку надав (ОСОБА_1) Дані кошти поміщені до паперового конверту та запечатані в присутності учасників огляду місця події.

И дальше

Цитата:
Визнати винним (ОСОБУ_1) за ст. 172-2 ч.І КУпАП, а провадження у справі закрити на підставі ст.38 КУпАП у зв’язку із закінченням строків давності притягнення до адміністративної відповідальності.


Сроки протянул суд первой инстанции.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 16:00

Чорный_пихот

100% правда.... не вымогают, а им предлагают!
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 16:04

vct_service
Не перебільшуйте. В реалі так і є. Часи змінюються. Може у Ваш час зарплатня була меншою. А те що antoshk виклав, відповідає дійсності. У даному випадку, я так зрозумів, чоловік отримує доплату за суміщення. Порахуйте і побачите що з/п без надбавки в районі двух тисяч. І премію також платять поки що.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 16:07

Djim

Djim говорит:
vct_service

Не перебільшуйте. В реалі так і є. Часи змінюються. Може у Ваш час зарплатня була меншою. А те що antoshk виклав, відповідає дійсності. У даному випадку, я так зрозумів, чоловік отримує доплату за суміщення. Порахуйте і побачите що з/п без надбавки в районі двух тисяч. І премію також платять поки що.Я так понял это просто человек, который ищет себе оправдание..... мол я не могу, потому,ч то все плохо и не платят больше 1000 грн. Вот и все!
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 16:17

antoshk
Бляха муха. От Вам приклад глобальної корупції. Перекроіли закони під себе падли, щоб відповідальності не нести. Сталіна на них нема. При совдепі він би вже на Магадані сніг кидав. З конфіскацією майна. Хоча і тоді не все гладенько було.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 16:20

useranton говорит:

Я так понял это просто человек, который ищет себе оправдание..... мол я не могу, потому,ч то все плохо и не платят больше 1000 грн. Вот и все!

мне такие суммы платили еще в далеком 2008г
ушел сам в начале 2009, зарабатываю больше)
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 16:21

Djim
Та нужно студентов ловить на взятках и сразу отчислять!

НО -))) это потянет вторую волну коррупции, оплата за не отчисление после того как словили на попытке дать взятку. -)))))))

Или преподавателю, который поймал студента... давать премию....
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 16:22

vct_service

Ну я надеюсь у вас ЗП в раене 10 тыс.

Тогда это хорошо... человек растет.... не могут же все получать много... начиная от технички и заканчивая генеральными....
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 16:23

vct_service

как Вы считаете, какая ЗП должна быть в той расчетке, что бы считалась нормальной?
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 16:36

useranton
А на якій підставі? Викладач це що міліціянт? Той студент його пошле куди подалі та і все. Хабар стовідсотково можно довести тільки через ментів. З розпрацюванням і всіма неохідними процдіями. Та навіть і в такому випадку, он практика показує, що дзуськи когось притягнуть. Єдине що на бабло полиняє (судді на хабар, або ментам). Коротше кажучи, вся справа у свідомості. Просто студенти забули (або забили) для чого вони прийшли до ВНЗ, а викладачі забули навіщо вони там знаходяться.
Взагалі, в данній ситуації, Вишам вже давно пора перейти на відкритий продаж дипломів. Принаймі пять років студент зекономить. А за цей час може влаштується на роботу та хоч там його чомусь навчать. Бож давати хабарі, з зароблених особисто коштів, мабуть вже не так буде весело ніж, тринькати гроші своїх батьків.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 17:01

useranton говорит:
vct_service

как Вы считаете, какая ЗП должна быть в той расчетке, что бы считалась нормальной?

на 7500(чистыми) вернулся бы с удовольствием и поклоном)
Показать сообщения:   
Страница 5 из 8
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно:
» Правила и условия
» Свяжитесь с нами
» RSS, информеры и кнопки
» Кировоградские юзербары
Copyright © 2018 студия dela design
Сайт размещен в dela link