Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

КИСМ, КЗ

Автор
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 11:59

Djim, я в Саінсуса не вірую. Я лише передала його слова.)
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 12:11

Djim говорит:
Це виходить теж (з перших вуст). І у що вірити. З одного боку Ви з іншого мої знайомі, котрі навчаючись у КІСМІ, до сесії готували гроші.

І до цих пір готують. В усіх вузах країни. Wink Он в групі мого брата теж майже всі готують гроші, бо їм влом вчити предмети.
До речі, бачив я багато таких, що жалілись, а насправді їм влом. Хотілось би поговорити з Вашими знайомими. Справді цікаво як вони вчаться і що для них важливіше. Розпитай, до речі, вони пробували вчити предмет чи як в тому анекдоті: "ой, так валить, так валить..."

Djim говорит:
Захист проходив у звичайній аудіторії. Так от, двоє з студентів навіть не змогли правильно сказати назву своїх дипломних робіт. А один взагалі переплутав щось, і приніс дипломну роботу на якусь ліву тему. Захистились усі. Як?

Так як і в Педі. Smile)) Чи не знаєте, що у нашій країні за гроші купити можна все? Ну ніби ж дорослий чоловік. Smile

Djim говорит:
Я розумію, що все залежить від самих студентів і таке інше, але, хіба викладачи самі не створюють сприятливу почву для ледарів? І випускаючи таких "спеціалістів", заклад сам собі робить антирекламу. а мій кент, котрому я вірю, як собі. Окрім своєї дипломної, робив ще чотири роботи для своїх одногрупників (за гроші звісно). От і рахуйте - на одну розумну людину - чотири недоумки. Це компютерщики, не помятаю як правильно факультет називається.

Нічого дивного. Подивіться хто у нас в парламенті, та навіть хто керує нашим містом та КЗ! Хіба їх можна назвати розумними людьми? А Азіров??? Як така людина може стати міністром освіти???? Ну це ж нонсенс!!

Я не кажу, що в КІСМІ немає корупції. Кажу, що там стільки ж її скільки і скрізь. І Пед випускає тупих "вчителів" математики, які табличку не знають. (маю приклад, є знайома) А музпед випускає музикантів, які на фортепіано лише однією рукою можуть грати, а серед співаків немає того, хто хотів би співати. ЯК??? Пів року тому шукав дівчину вокалістку, зайшов в музпед, поговорив з одним вчителем, так він мені сказав, що тут марно таких шукати. ЯК?? То може потрібно систему міняти, а не звертати увагу на результат системи? Може потрібно змінювати свідомість людства: дітей та студентів до освіти, роботодавців та директорів до ринку праці та менеджменту?
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 12:16

antoshk говорит:

+ премиальные для всех

не верю
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 12:19

antoshk говорит:
Туповато тему исправил. По-вьюнски.
скажи это тому модеру, который и исправил название
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 12:24

vct_service говорит:
antoshk говорит:

+ премиальные для всех

не верю

А це чоловік, як я розумію, сам працював на КЗ. Так що знає все набагато краще. Діліться інфою, не соромтесь. Very Happy
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 12:27

antoshk говорит:
NTD...Кажи прізвище в лічку - я його точну зарплатню викладу..

Наличными? Very Happy
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 12:27

NTD говорит:
Діліться інфою, не соромтесь. Very Happy

требую фото расчетки инженера технолога/конструктора
а там поговорим
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 13:00

antoshk говорит:

Насчет зарплаты на КЗ инженер 1 категории 2610, ведущий инженер 2760
инженер-конструктор 1 категории 2760, ведущий инженер конструктор 3060.
+ премиальные для всех

Скажите, пожалуйста, сколько человек в 2013 году готова взять на работу КЗ инженеров на вот эти должности?
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 13:31

NTD
NTD говорит:
Я не кажу, що в КІСМІ немає корупції. Кажу, що там стільки ж її скільки і скрізь. І Пед випускає тупих "вчителів" математики, які табличку не знають. (маю приклад, є знайома) А музпед випускає музикантів, які на фортепіано лише однією рукою можуть грати, а серед співаків немає того, хто хотів би співати. ЯК??? Пів року тому шукав дівчину вокалістку, зайшов в музпед, поговорив з одним вчителем, так він мені сказав, що тут марно таких шукати. ЯК?? То може потрібно систему міняти, а не звертати увагу на результат системи? Може потрібно змінювати свідомість людства: дітей та студентів до освіти, роботодавців та директорів до ринку праці та менеджменту?

Здається тема називається "КИСМ, КЗ и призрак вьюна". Тому саме КІСМ і обговорюється. А якщо брати взагалом, то я з Вами згоден. Корупція скрізь. Але виникає питання: Чому таким бездарям видають дипломи? Чому не відраховують, або хоча б довідку видавали б вже, що дана людина прослухала курс лекцій з того/сього і не є спеціалістом. Чому викладачи поступаються принципами заради бабла?
Штутман наїзжає на КІСМ, бо сам у свій час вчився в КІСМі і, доречі, не за сало.
А з приводу ЧЗ, то може ви нам повідаєте де у Кіровограді є підприємство на якому платять більше таким самим спеціалістам?
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 13:35

serj_i_k говорит:
antoshk говорит:

Насчет зарплаты на КЗ инженер 1 категории 2610, ведущий инженер 2760
инженер-конструктор 1 категории 2760, ведущий инженер конструктор 3060.
+ премиальные для всех

Скажите, пожалуйста, сколько человек в 2013 году готова взять на работу КЗ инженеров на вот эти должности?

Понятия не имею. Будет необходимость в специалистах - возьмут.
За последние 5 лет на ЧЗ из выпускников КИСМА пришло работать 21 человек.
4 чел в год получается. На предприятиях ГС за последние 10 лет более 164 выпускника КИСМа.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 13:37

Как выпускник КНТУ, могу сказать, что ДА, платил за некоторые предметы, но только из-за того, что не ходил на пары и ПОЛНОСТЬЮ не знал материал... предметы называть не буду.. но я и сейчас уверен,что они мне не нужны были. Работаю не по специальности... ЗП довольно таки высокая, как для Кировограда...

ГЛАВНОЕ чему учат в ВУЗе это уметь учиться самому, программу не успевают переделывать под бешеный рост каждой отрасли вот и все. В любом случае на любой работе нужно будет учиться заново.

Это те детки, которые прибегают домой к мамке и ноют в сиську, что плохие преподаватели требуют взятку дай денег... уже на столько на ныли, что и сами в это верят -)))

А платить 5 лет бабло, а потом выйти и плакать опять мамке и друзьям в плечо, что не берут на работы с ЗП в 10 000 грн, уж позвольте... пиз...те на 2000 грн.

Но, так, что бы хоть ОДИН раз кто то требовал с меня денег или даже намекал на это, не было 100%.

Не хочешь ходить и учить - плати ОЛЕНЬ!

А если хочешь, то с тебя никто ничего требовать не будет.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 13:39

А Штутман правильно делает, ему на предприятия нужны спецы, а не те кто платил, а теперь хочет на ЧЗ или ГС с высокой ЗП!

Поверьте мне, и на ЧЗ и на ГС СПЕЦИАЛИСТАМ платят и очень хорошо!
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 13:47

[M]
Шановне панство! Дуже велике прохання забути про Штутмана та В’юна, і продовжувати тему виключно про КНТУ. Аффтар нервує!
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 13:50

ОК! -)))
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 14:01

Marion говорит:
[M]
Шановне панство! Дуже велике прохання забути про Штутмана та В’юна, і продовжувати тему виключно про КНТУ. Аффтар нервує!
Аффтар равнодушен
А вот модеры похоже несколько неадекватны.
Какого переименовывать и грохать темы?
Мало тебе 50 страниц про КЗ и не только?

Впрочем можно и про КЗ поговорить, будет весело. Не я это начал, но раз уж так то вперед.
Страница 3 из 8
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: