Кропивницкий форум (Кировоградский форум)Кропивницкий — новости и сайтыИскать: все сайты e-mail'ы::Как искать?
Детальный поиск
Например:
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета

КИСМ, КЗ

Автор
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 10:55

Djim говорит:
То ви ж самі зачипаєте ЧЗ, пишучи про дядю Пашу.
не совсем так
я написал о том, что похоже он добьется своего
его я не обсуждаю - как и ЧЗ
лишь то, что он заварил эту кашу публично Цитата:
Ну просвятіть нас щодо КІСМу. Ато може дійсно у людей упереджене ставлення до вишу.
спрашивайте
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 10:57

antoshk говорит:
Кажи прізвище в лічку - я його точну зарплатню викладу.
В лучших традициях Вьюна ...
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 10:58

Сегодня Саинсус на пресухе сказал, что на КЗ 300 человек сократили в прошлом году. И вообще из-за сокращений на машиностроительных и перерабатывающих предприятиях бюджет города не "виконаний". Так как податок с доходов физосиб - основной бюджетообразующий. Поэтому и не хватило на зп бюджетникам. Отакое от.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 11:15

shvorak
Ви що, дійсно вірите, що скорочення навіть 1000 робітників може вплинути на дохідну частину буджету міста з 250 000 населенням. А не здається Вам, що пан Саінсус "трошки" перебільшив?
ищу_тел
Ну наприклад, чи може талановита людина, без грошей поступити на державну форму навчання, або про рівень знань який дають у КІСМі, або може про те яким чином адміністрація бореться з тотальною корупцією в університеті. Бажано ще дізнатись скільки людей після КІСМу влаштувались за спеціальністю і куди (хоча, мабуть, наврядчи ви володієте цією інформацією). Або може про підприємства в Україні де чекають випускників цього ВНЗ.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 11:24

antoshk говорит:
NTD
Кажи прізвище в лічку - я його точну зарплатню викладу. а то якийсь віртуальний одногрупник.

Одногрупник не віртуальний, а реальний. Не в моїх інтересах брехати, так само як і моєму знайомому. Я взагалі пряма людина: як є так і кажу. А от в'юноподібним я не довіряю, вибачте. Smile
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 11:28

ищу_тел говорит:
antoshk говорит:
Кажи прізвище в лічку - я його точну зарплатню викладу.
В лучших традициях Вьюна ...

Туповато тему исправил. По-вьюнски.

Насчет зарплаты на КЗ инженер 1 категории 2610, ведущий инженер 2760
инженер-конструктор 1 категории 2760, ведущий инженер конструктор 3060.
+ премиальные для всех
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 11:30

antoshk
Ну все вірно. Чистими людина отримує 2000 грн.(може трішки більше). Про що ви сперечаєтесь?
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 11:35

ищу_тел говорит:
Djim говорит:
То ви ж самі зачипаєте ЧЗ, пишучи про дядю Пашу.
не совсем так
я написал о том, что похоже он добьется своего
его я не обсуждаю - как и ЧЗ
лишь то, что он заварил эту кашу публично Цитата:
Ну просвятіть нас щодо КІСМу. Ато може дійсно у людей упереджене ставлення до вишу.
спрашивайте

Пошли дальше.
Каша касается не лично ректора, а коррупции в ВУЗе и отношения к ней ректора.
Этот вопрос и был поднят на собрании преподавателей.

Скажи всем пожалуйста работают ли на данный момент в КНТУ преподаватели Руских и Баранов?
Для непосвященных Русских признан виновным по 6 эпизодам взяток со студентов за сдачу сессии.
Баранов - признан виновным по протоколу по коррупции - вымогал и получил у студентки 2400 грн за успешную защиту магистрской работы.

И давайте поконкретнее или дальше Вьюна и кривляния не прет?
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 11:35

Djim говорит:
Ну наприклад, чи може талановита людина, без грошей поступити на державну форму навчання, або про рівень знань який дають у КІСМі, або може про те яким чином адміністрація бореться з тотальною корупцією в університеті. Бажано ще дізнатись скільки людей після КІСМу влаштувались за спеціальністю і куди (хоча, мабуть, наврядчи ви володієте цією інформацією). Або може про підприємства в Україні де чекають випускників цього ВНЗ.

Мені знову повторювати, що я є прикладом? Smile
Може! Попав на державну форму навчання (без блату і взяток). Здав вступні іспити, набрав прохідний бал і ось я вчусь на державному! Smile Вчивсь сам, отримував стипендію всі 5 років. Відразу на 5-тому курсі знайшов роботу. Тепер працюю, майже за спеціальністю. Мій брат також поступив, правда вже після технікуму. Теж на державне, теж сам вчиться, отримує стипендію. Зараз на 5-тому курсі.
А от що Ви знаєте про КІСМ з перших вуст, а не з того що розповів хтось десь колись в Педі? З чого взяли що там корупційна ситуація значно гірша за інші вузи? З чого взяли, що випускників КІСМа ніде не чекають і їм важко влаштуватись? Знову таки з чуток? Так от їх так само, як і тролі у видаленій темі, розповсюджують спеціально і ціленаправлено!
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 11:43

antoshk говорит:
Скажи всем пожалуйста работают ли на данный момент в КНТУ преподаватели Руских и Баранов?
Для непосвященных Русских признан виновным по 6 эпизодам взяток со студентов за сдачу сессии.
Баранов - признан виновным по протоколу по коррупции - вымогал и получил у студентки 2400 грн за успешную защиту магистрской работы.

У нас президент двічі судимий. То як, він працює до цих пір? А Саінсус ніколи не брав взяток? Не смішіть. Smile))
Я просто веду до того, що це все система і КІСМ це лише частинка всієї нашої системи. Але тролі роблять її джерелом всіх проблем, ніби якби не кісм то ми б взагалі по-європейськи жили б. Smile

Последний раз редактировалось: NTD (Вт, 25 Дек, 2012 11:50), всего редактировалось 1 раз
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 11:44

Djim говорит:
antoshk
Ну все вірно. Чистими людина отримує 2000 грн.(може трішки більше). Про що ви сперечаєтесь?

Считаем ведущего (как и было указано) 2760-15%=2300.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 11:50

NTD говорит:
antoshk говорит:

У нас президент двічі судимий. То як, він працює до цих пір? А Саінсус ніколи не брав взяток? Не смішіть. Smile))

Давайте конкретно по темі - КИСМ, КЗ і фантом Вьюна.
По Саінсусу є щось - викладай або заяву напиши.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 11:55

NTD
Може і так. Тому і питаю. Бо чуток дуже багато. А взагалі у мене дуже багато друзів котрі теж закінчували КІСМ і більшість з них жалілися на корупцію в університеті. Це виходить теж (з перших вуст). І у що вірити. З одного боку Ви з іншого мої знайомі, котрі навчаючись у КІСМІ, до сесії готували гроші. А я, колись був присутній на захисті диплому на економічному факультеті. Захист проходив у звичайній аудіторії. Так от, двоє з студентів навіть не змогли правильно сказати назву своїх дипломних робіт. А один взагалі переплутав щось, і приніс дипломну роботу на якусь ліву тему. Захистились усі. Як?
Я розумію, що все залежить від самих студентів і таке інше, але, хіба викладачи самі не створюють сприятливу почву для ледарів? І випускаючи таких "спеціалістів", заклад сам собі робить антирекламу. а мій кент, котрому я вірю, як собі. Окрім своєї дипломної, робив ще чотири роботи для своїх одногрупників (за гроші звісно). От і рахуйте - на одну розумну людину - чотири недоумки. Це компютерщики, не помятаю як правильно факультет називається.
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 11:56

antoshk
Знову мимо. А фонди? А профспілка?
Ответить с цитатой
СообщениеВт, 25 Дек, 2012 11:58

antoshk говорит:
Djim говорит:
antoshk

Считаем ведущего (как и было указано) 2760-15%=2300.

Аж на 300 грн? Ого! Сильно, якраз на маршрутку і пиріжки! Smile А тепер порахуємо скільки коштує зняти квартиру:
зараз, однокімнатна 1000 грн + комуналка. Ну нехай 1300 + 200 грн (на маршрутку і обіди). Отже, 800 залишається на продукти, щоб дожити до кінця місяця. Не густо, як для ведучого інженера... хм...
Very Happy
Страница 2 из 8
Перейти:  
Каталог сайтов Кропивницкого :: Новости Кировоградщины new! :: Опросы :: Фото :: Карта Кропивницкого :: Погода :: Поиск :: Знакомства :: Форум :: Вехи Кирнета
bigmir)net TOP 100 Кировоград — новости и сайты
Информация:
» О проекте
» Реклама в Р.К.С.
» Подсказки / ЧаВо
» Родственные ресурсы
 Владельцам ресурсов:
» Добавить свой ресурс
» Изменить информацию
» Напомнить пароль
» Опубликовать новость
 Дополнительно: